kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

To nic nie da, z reguły petycje tylko marnują czas. Czy widzieliście kiedy żeby petycja w sprawie kontynuacji gier przeszła?? Chyba w ogóle takiej nie było. Poza tym i tak nawet jeśli się uda to firma potrzebuje funduszy. I co wtedy?? zrobimy zrzutkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 19:14, rochicz napisał:

Pomysł z petycją dobry, ale musiało by się pod nią podpisać kilka set tysięcy osób, w
tym ludzie ważni czyt. redaktorzy magazynów, serwisów o grach i inne szychy.


Tak to wiem. Wiesz nie chcę cię załamywać, ale to się nie może udać... Petycja musiałaby być bardzo dobrze nagłośniona. Bo inaczej nikt się o niej nie dowie. A poza tym myślę, że nie wielu ludzi w ogóle tę grę zna. Niestety ja także należę do tej grupy. Chyba dlatego, że mam stosunkowo krótki czas stażu w świecie growym. Mimo bardzo szczerych intencji nie ma na to szans. Chociaż marzenia są po to by je spełniać... Wielu ludzi już to udowodniło.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Wiesz ja już się tą petycją zajmować nie będe, bo to wkońcu Chester001 chciałby zrobić coś w tej sprawie. Bywały już pewnie takie sytłacje i to czy się udawały zależało od tego jak bardzo zależy producentą na fanach. Jeżeli była by taka petycja to mógł bym się pod nią podpisać, bo w końcu można pomóc fanom.

Żeby nie było, że urządzamy tu sobie jakieś własne forum (no w końcu nie o CDA rozmawiamy) to napisze coś na temat. Czytaliście już Kaszanki? Ja przeczytałem i miałem taką polewe z tego jak zostały napisane. Niebyła to nudna wymiana wszystkich wad i jakiegoś sporadycznego plusika, tylko naprawde zabawnie napisana recenzja naprawde kiepskiej gry. Najlepsza z Kaszanek to... (tu fanfary)... Zipp Racing. Największy ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po entuzjastycznej recenzji bety fallouta3 znam już ocenę, jaką dostanie gra. niech sie wali i pali, mimo to będzie to 8+ w porywach do 9. innej możliwości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:49, jaceloth napisał:

po entuzjastycznej recenzji bety fallouta3 znam już ocenę, jaką dostanie gra. niech sie
wali i pali, mimo to będzie to 8+ w porywach do 9. innej możliwości nie ma.

Beta Frontlines tez była bardzo entuzjastyczna i co? Było 7:P Albo 7+, nie pamiętam. Lepiej nie prorokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:49, jaceloth napisał:

po entuzjastycznej recenzji bety fallouta3 znam już ocenę, jaką dostanie gra. niech sie
wali i pali, mimo to będzie to 8+ w porywach do 9. innej możliwości nie ma.

To samo było z MoH Airborne.
Dostała 7+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:55, Darkstar181 napisał:

> po entuzjastycznej recenzji bety fallouta3 znam już ocenę, jaką dostanie gra. niech
sie
> wali i pali, mimo to będzie to 8+ w porywach do 9. innej możliwości nie ma.
To samo było z MoH Airborne.
Dostała 7+

No właśnie. Ale z drugiej strony, zdaje się, że jaceloth jest fanem Fallouta, a ci o nowej częsci maja juz wyrobiona opinię, więc pozytywne komentarze w prasię ich bolą, czego mamy tutaj przykład. Aż się ciesze, że nie jestem fanem Fallouta, jeden powód do stresów i frustracji mniej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaję, że z recką F3 będzie jak z Oblivionem. Wysoka ocena za ładne oczy, co w sumie już widać po beta teście. Autor nie był wielkim fanem poprzednich Falloutów, mało go obchodziło, że F3 nie jest do nich podobny...Fajnie jednak jakby dali reckę nowego Fallouta jakiemuś maniakowi serii, który oceniał grę głównie pod kątem, czy jest to Fallout na którego czekamy, czy też TES V: Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Ale też jeśli dadzą recenzje "maniakowi" i gra będzie na tyle podobna do poprzednich Fallout''ów, że ocena może być troche naciągnięta. Jeśli będzie naciągnięta to będzie to raczej ocena dla fanów, a nie dla tych, dla których Falluot 3 byłby pierwszym Fallout''em. W sumie to i tak źle i tak niedobrze.

Po przeczytaniu recenzji bety myśle, że Fallout 3 będzie godny noszenia tej nazwy. Oczywiście skoro to wersja beta, to dużo już chyba się nie zmieni. Świat nadal będzie miał to coś, a i historia będzie ciekawa, przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:24, Rafcio Master napisał:

Mnie się wydaję, że z recką F3 będzie jak z Oblivionem. Wysoka ocena za ładne oczy, co
w sumie już widać po beta teście. Autor nie był wielkim fanem poprzednich Falloutów,
mało go obchodziło, że F3 nie jest do nich podobny..

A powinno go to obchodzic? Tu chodzi chyba o ocenę gry taką jaka jest, a nie czy jest podobna do poprzedników, szczególnie dośc leciwych.

Dnia 16.07.2008 o 22:24, Rafcio Master napisał:

Fajnie jednak jakby dali reckę nowego Fallouta jakiemuś maniakowi serii, który oceniał grę głównie pod kątem, czy jest to Fallout
na którego czekamy, czy też TES V: Fallout.

Kiepski pomysł, ale już recenzja pisana przez dwóch ludzi, przedstawiająca dwa punkty widzenia(,,świezynki" i fana) byłaby chyba dobrym pomysłem. Da się zrobic, Smugg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż trudno się z tym nie zgodzić...W takiej sytuacji recenzent będzie miał trudną sytuację, bo będzie musiał napisać tak, by nie znający Fallout coś z niej wynieśli i odpowiedzieć maniakom na pytanie, czy nowy Fallout jest dla nich. No ale przy recenzji G3, autor ładnie się z czegoś takiego wybronił, więc teraz też miejmy nadzieję, będzie dobrze.

BTW to ciekawe, że recke bety tak optymistycznie nastawiła Cię do F3, bo u mnie było zupełnie na odwrót ;] Autor sam przyznał, że F3 nie jest nazbyt podobne do poprzedników, których to sam już zapewne nie pamięta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 22:43, Rafcio Master napisał:

/ciach/


Nastawiły mnie tak optymistycznie, bo sam moło grałem w Fallout''y. Nie przeszedłem rzadnego. Można powiedzieć, że otarłem się o nie. To, że ten Fallout jest inny to nic dziwnego. Najwidoczniejszą zmianą jest oczywiście pełne 3D. Nie jest już to ten sam widok otoczenia. Gra jest inna, ale nadal może być na tyle dobra, żeby zasługiwała na noszoną nazwę. Dzięki tej odmienności będzie ciekawiej i mimo jej wielu fanów zagra w F3, szczególnie dlatego, że klimat pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 21:49, jaceloth napisał:

po entuzjastycznej recenzji bety fallouta3 znam już ocenę, jaką dostanie gra. niech sie
wali i pali, mimo to będzie to 8+ w porywach do 9. innej możliwości nie ma.



Rzekles, panie. Zapisze sobie, zebym cie potem nie zawiodl, gdyby np. nie daj Boze bylo 8 albo 9+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Całkowicie się zapomniałem, że do temat o CDA ;] A co do kaszanki to już się na jej temat wypowiadałem. Mam takie same zdanie jak ty. W najnowszym numerze naprawdę się postarano. A Zipp Racing bije wszystkie, które dotąd przeczytałem na głowę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt - strefa kaszanki jest dobra jak nigdy (3 tytuły) i trzymają poziom (artykuły nie gry :P).Więcej takich numerów z tyloma kaszankami bo człowiek może się pośmiać z tego jak niektórzy potrafią marnować czas i pieniądze dane na grę spiep****c wszystko co tylko się da :)Choć podobnie można by określić nasz rząd ale to jest już smutne (i nie mam tu na myśli dawania im pieniędzy na gry żebyśmy mieli jasność :P)...
Poza tym ''''Si-Di-Ekszyn'''' RULEZ !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 07:49, smuggler napisał:

Rzekles, panie. Zapisze sobie, zebym cie potem nie zawiodl, gdyby np. nie daj Boze bylo
8 albo 9+.

"Panie" powinno sie pisać z dużej litery:-)
tylko 8? to musiałaby ta gra srodze rozczarować recenzenta. 10 nie przewiduję, choć po oblivionie wszystko możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się