kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 13:16, piotr.kwazi napisał:

Czy to prawda, że w nowym CDA będzie Prey????

Jeszcze przecieków nie było, ale wszytko jest możliwe. A skąd to niby wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Poco kupujecie tą gazetę wydajecie kupę kasy bezsensu na gierki w które pogracie 2 dni,


Jeśli masz dysk zapełniony po brzegi najnowszymi piratami to fakt, gry z CDA mogą cię nie zainteresować. W każdym razie w niektóre z "gierek" grałem, gram i będę grał dłużej niż dwa dni.

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

wszystkie informacje z grami macie w necie aż się roi od portali z grami.


Jeśli o mnie chodzi, to wolę wersję papierową. Poza tym w CDA pracują najlepsi redaktorzy, których recenzje czy wszelkie inne teksty są wciągające i ciekawe, w przeciwieństwie do pisanych nieżadko przez analfabetów "tekstuf" na poszczególnych sajtach.

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Ta gazeta jest totalnym badziewiem dla dzieci.


W takim razie musisz jeszcze podrosnąć, by móc ją czytać. A propos, CDA to "czasopismo", a nie "gazeta".

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

SZKODA KASY.


15 zł. miesięcznie? To będzie jakieś 50 groszy dziennie. To naprawdę niewiele, a zawartość jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Poco kupujecie tą gazetę wydajecie kupę kasy bezsensu na gierki w które pogracie 2 dni,


Ja kupuje pismo wyłącznie dla treści - cover mnie nie interesuje, w 90% nawet na niego nie zaglądam.

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

wszystkie informacje z grami macie w necie aż się roi od portali z grami.


Może i tak, ale mi osobiście nie widzi się czytanie długich tekstów na ekranie monitora.
Bardziej jestem chętny aby przeczytać słowo pisane - zawsze to moim zdaniem lepiej.

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Ta gazeta jest totalnym badziewiem dla dzieci.
SZKODA KASY.


Pozwolę pozostawić bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Poco kupujecie tą gazetę wydajecie kupę kasy bezsensu na gierki w które pogracie 2 dni,

Jeżeli chodzi o długość grania, to ja się i tak nie wyrabiam w ciągu miesiąca/ żadko kiedy kończę wszystkie gry z cover-ca

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

wszystkie informacje z grami macie w necie aż się roi od portali z grami.

Ale nie uważasz, że lepiej rozwalić się na kanapie, wziąć gazetę do ręki i czytać w spokoju, niż siedzieć przed kompem, patrząc w monitor, mając nad plecami ( w każdym razie w mojej sytuacji) młodszego brata wydzierającego się, że teraz on chce posiedzieć na komputerze???

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Ta gazeta jest totalnym badziewiem dla dzieci.

To dziwne, że jeszcze nie masz prenumeraty.

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

SZKODA KASY.

Ciekawe, w co takim razie grasz, skoro żal ci 15 zł na 4 hity ( w każdym razie w tym numerze), które kosztują po 5 dych sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Poco kupujecie tą gazetę wydajecie kupę kasy bezsensu na gierki w które pogracie 2 dni,
wszystkie informacje z grami macie w necie aż się roi od portali z grami.
Ta gazeta jest totalnym badziewiem dla dzieci.
SZKODA KASY.


Są tacy którzy lubią poczytać coś na papierze i pośmiać się przy tym lub dowiedzieć się bolesnej prawdy. A osobiście nie lubię takich długich tekstów czytać na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Poco kupujecie tą gazetę wydajecie kupę kasy bezsensu na gierki w które pogracie 2 dni,

A jak pogramy 3 dni? A moze ktos pograc pol roku?
Nie lubie glupiego gadania...
Zreszta ja nigdy nie gram w gry z Cda, no prawie nigdy.
I jakos i tak kupuje, poprstu mam inne gry i nie mam na tamte czasu,
moze gdybym nie mial kasy na kupowanie innych to bym gral w te z Aciona.

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

wszystkie informacje z grami macie w necie aż się roi od portali z grami.

I co z tego?
Skoro wszystko jest w necie to wogole po co sa jakielkowiek gazety wydawane?
Wiesz ja czytalem Cda jak internet byl tylko w modemie, i byl tak wolny ze <seria niecenzuralnych slow >
mimo ze raz na jakis czas mialem mozliwosc z niego skorzystac to czytalem Cda.
Teraz moge korzystac z neta codziennie a i tak kupuje Cda ( nie kazdy numer ale jak wiem ze bede miec czas
na czytanie to kupuje.)

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Ta gazeta jest totalnym badziewiem dla dzieci.

A my wszyscy kupujacy Cda to zaslepione dzieciaki.

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

SZKODA KASY.

To nie kupuj


Eh szkoda mi takich ludzi...
"wszyscyyy jestesca guuupi jak buty !!!!!!!!!111111"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele słyszałem o tej gazecie, co prawda nie udało mi się kupić jeszcze ani jednego numeru, ale z relacji kolegów, którzy postanowili zainwestować w przyszłość, i kupili okazjonalnie lub okolicznościowo 1 - 2 numery, wynika, że jest to bardzo ciekawe periodyk, generalnie traktuje o grach, chodź nie jest pozbawione elementów dotyczących sprzętu czy oprogramowania użytkowego. Podobno zawiera wiele reklam oraz to co jest prawdopodobnie największą bolączką, 1/3 każdego numeru zawiera trudny do oceny, analizy czy w końcu przeczytania, w zamiarze zapewne zabawny, by nie powiedzieć humorystyczny, w praktyce niestety żałosny bełkot w wykonaniu zespołu redakcyjnego, czy czytelników których listami się posiłkują. Mimo tych drobnych mankamentów, gazeta godna polecenia (gdyby nie ta cena) , jako drobny przerywnik, między normalnymi czasopismami, traktującymi o grach komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\ciach\

Po pierwsze: to "CZASOPISMO". ;D
Po drugie: cena nie jest zaporowa. Jak na to co oferuje pismo, to nie jest to dużo, a jest przecież też prenumerata, która obniża cenę łączną i oferuje prezenty (gadżety).
Po trzecie: bez reklam pismo nie funkcjonowało by tak dobrze. Spójrz na dodawanego DVD. 2x większa pojemność. Pełne wersje. Garść dem, trailerów i gameplayów, oraz trochę bonusów. A to tylko DVD, które nie jest najważniejszą częścią pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Co ty wygadujesz?

1.CDA to nie gazeta.
2.Cena jest wporządku. Jakość jest wysoka to i cena jest jaka jest. Ja tam zawsze jestem gotów zapłacić tyle za CDA.
3.Nie kupiłeś żadnego CDA to jakim prawem go oceniasz? Bo kumple tak powiedzieli? Żałosne. Doprawdy żałosne. Wydaj te ciężko zarobione 15 zł na tą "gazete" (wiem CDA to czasopismo, ale musiałem tak napisać... dobra przepraszam ;( ) i sam się przekonaj, że warta tej kasy.
4.Jakie są te normalne czasopisma? Play, Cyber Mycha? Człowieku ty chyba nie odróżniasz makulatury od papieru toaletowego.
5. Mimo wszystko doceniam twoją odwage. Pisać takie rzeczy w temacie w którym roi się od fanów CDA to dowód wielkiego heroizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:37, Shelazar napisał:

Wiele słyszałem o tej gazecie, co prawda nie udało mi się kupić jeszcze ani jednego numeru,
ale z relacji kolegów, którzy postanowili zainwestować w przyszłość, i kupili okazjonalnie
lub okolicznościowo 1 - 2 numery, wynika, że jest to bardzo ciekawe periodyk, generalnie
traktuje o grach, chodź nie jest pozbawione elementów dotyczących sprzętu czy oprogramowania
użytkowego. Podobno zawiera wiele reklam oraz to co jest prawdopodobnie największą bolączką,
1/3 każdego numeru zawiera trudny do oceny, analizy czy w końcu przeczytania, w zamiarze
zapewne zabawny, by nie powiedzieć humorystyczny, w praktyce niestety żałosny bełkot
w wykonaniu zespołu redakcyjnego, czy czytelników których listami się posiłkują. Mimo
tych drobnych mankamentów, gazeta godna polecenia (gdyby nie ta cena) , jako drobny przerywnik,
między normalnymi czasopismami, traktującymi o grach komputerowych.


Hmmm, zastosowałeś słowo periodyk!? Czyżbyś był zakamuflowanym psychologiem, który pisze artykuł pt. "Jak gazety komputerowe wpływają na umysły młodzieży" :) Jeżeli tak, to już masz tonę informacji do niego:
1.) młodzież (i nie tylko) wydają 15 zł miesięcznie zamiast kupić sobie papierosy, czy piwo. To przecież chore!
2.) używają niezrozumiałego żargonu - w końcu czasopismo i gazeta to to samo, czyż nie?
3.) spierają się o byle głupstwo
4.) domagają się podania argumentów przemawiającymi za twoją teorią (o, przepraszam, faktem)...
5.) uważają, ze należy przeczytać CDA, aby o nim dyskutować.
Innymi słowy, fani CDA to miłośnicy szatana, okultyzmu i czarnej magii. Ich umysły zostały splugawione przez namacalne zło znane jako gry komputerowe! Pewnie nie zdziwiłbyś się, gdyby pewnego dnia pomaszerowali na pałac prezydencki i dokonali zamachu stanu. Mam nadzieję, że moja opinia przyda się w nadchodzącym artykule.
PS A tak serio - podaj mi polskie lepsze czasopismo o grach komputerowych. Choć jedno.
Poza tym - CDA nie jest czasopismem o grach. Jest czasopismem dla graczy, więc działy sprzętowe, Na Luzie, informacje o nowinkach technicznych są jak najbardziej wskazane. Notabene, twój awatar przypomina mi nieco twój stan umysłu - wypowiadać się o czymś czego się na oczy nie widziało to kretynizm i tyle....(oceniam zachowanie, nie osobę wbrew pozorom...) Przeczytaj choć kilka numerów i oceń, a może zmienisz nieco opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio cda przeszło samo siebie z pełniakami Kozacy i Mx vs Atv to bardzo fajne gry fajnie by było by za miesiąc podobnie lub lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jam mam takie pytanko, bo w instrukcji sagi Fallout na 30 stronie jest tak:

WERSJA POLSKA
(...)
Tłumaczenie fanów
(...) Smuggler,Gem.ini (...) i inni...

Nasuwa mi się pytanie: Czy ktoś jeszcze z redakcji brał udział w tłumaczeniu F2? A jak tak to kto?

Wiem, że trochę to nie tak, ale nie mogłem nnie zapytać. Bo bym spać nie mógł przez tydzień. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Poco kupujecie tą gazetę wydajecie kupę kasy bezsensu na gierki w które pogracie 2 dni,


>>>Zamiast je zassac z torrnetu

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

wszystkie informacje z grami macie w necie aż się roi od portali z grami.


>>>Tja, tylko niektore informacje sa wziete z CDA, bo wczesniej nikt sie do nich nie dopchal. :) Niektorzy wola z pierwszej reki, a nie z second handu rzeczy miec,

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Ta gazeta jest totalnym badziewiem dla dzieci.


>>>Powiedzial DOROSLY i pogladzil dumnie oba wloski na brodzie. Jeszcze rok i przyda sie ta jednorazowka z CDA, ktorego naturalnie NIE kupuje, ale znalazlem na smietniku, albo w pokoju mlodszego brata. :P

Nic tak nie dowodzi wlasnej gowniazerii, za przeproszeniem, jak tekst "to cos jest dla dzieci!". Doroslemu wisi czy cos jest dla dzieci, czy nie, bo jest na tyle dorosly, ze zarzut iz np. "skoro to ogladasz/czytasz to jestes dziecko!!!" przyprawi go co najwyzej o wybuch smiechu, ze ktos starego konia od dzieciakow wyzywa. Ale dla ludzi w wieku wczesnonastoletnim jest to straszne posadzenie. JA- DZIECKO!!!!!!!!!!???? JA!!!!!!!!??

Nie lubisz CDA to nie lub, nie kupuj, itd. Ale sie nie kompromituj takimi tekstami, DZIECKO :).

Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

SZKODA KASY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:37, Shelazar napisał:

Wiele słyszałem o tej gazecie, co prawda nie udało mi się kupić jeszcze ani jednego numeru,
ale z relacji kolegów, którzy postanowili zainwestować w przyszłość, i kupili okazjonalnie
lub okolicznościowo 1 - 2 numery, wynika, że jest to bardzo ciekawe periodyk, generalnie
traktuje o grach, chodź nie jest pozbawione elementów dotyczących sprzętu czy oprogramowania
użytkowego. Podobno zawiera wiele reklam oraz to co jest prawdopodobnie największą bolączką,
1/3 każdego numeru zawiera trudny do oceny, analizy czy w końcu przeczytania, w zamiarze
zapewne zabawny, by nie powiedzieć humorystyczny, w praktyce niestety żałosny bełkot
w wykonaniu zespołu redakcyjnego, czy czytelników których listami się posiłkują. Mimo
tych drobnych mankamentów, gazeta godna polecenia (gdyby nie ta cena) , jako drobny przerywnik,
między normalnymi czasopismami, traktującymi o grach komputerowych.


A tu mamy a-fana z gatunku pseudosapiens. Ceccha charakterystyczna: dretwy i wysilony jezyk stylizowany na naukowy, spod ktorego jednak wylazi kiepsko zamaskowane niedouctwo i slowna agresja. Cos jak aluminiowy pozlacany pierscionek. Z wierzchu niby zloto ale warstwa liczy mikrony grubosci i gdzie nie skrobniesz, wylazi spod niego aluminium.

Ale doceniam starania i wysilek yntelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:42, EmoDarius napisał:

Hehe Smuggler już skończył AR na następny numer i przyszedł się tutaj wyżywać :D

Pewnie Wania zafudował mu urlop w Afganisatnie i Smuggler się zastanawi czy wziąć kałacha...;)
A tak na serio, to nie wiecie kiedy Mr. Jedi znów będzie komentował w AR? Bo jego teksty to naprawdę są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler czemu nie masz gramsajta i jeszcze jedno pytanie czy zawsze w listach do action radaction trzeba zgadza się z twoimi poglądami żeby nie zostac "zjechanym" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:48, Celebrian napisał:

Smuggler czemu nie masz gramsajta i jeszcze jedno pytanie czy zawsze w listach do action
radaction trzeba zgadza się z twoimi poglądami żeby nie zostac "zjechanym" ?


Jeśli Ci to nie przeszkadza, to ja odpowiem Ci na to pytanie: nie. :) Ja czasem piszę do smugga jak mi się coś nie podoba itp., a on mi kulturalnie odpowiada i tłumaczy, dlaczego np. dali tylko 4 swoje screeny do recenzji Assassin''s Creeda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się