kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Pierwszy pełniak to najprawdopodobniej Gods: Kraina Nieskończoności. Teraz należy czekać jedynie na potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi najnowsze CDA ( i nie tylko te) nie działa, bo napęd ( LG) płytki nie czyta.
Myślałem, że się popłaczę. Tak się cieszyłem i nagle problemy techniczne rozwiały moje marzenia.
A szkoda, bo jak patrzyłem ( u kumpla), to wszystkie gry z Coverca są zarąbiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 13:29, Lesz3yk napisał:

Pierwszy pełniak to najprawdopodobniej Gods: Kraina Nieskończoności. Teraz należy czekać
jedynie na potwierdzenie.


Niestety,ta gra była w Kaszance!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 14:28, Misio Rysio napisał:

Niestety,ta gra była w Kaszance!!!


Nie. Gra dostała 4, ale w Kaszance nie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 14:34, Lesz3yk napisał:

Nie. Gra dostała 4, ale w Kaszance nie była...


Acha,no ale blisko było,to ja już bym wolał jakiegoś terrorist takedown,głupiutkie ale lepsze od Godsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolem rzecz biorac kolejny dobre wydanie CD-Action . Ja oczywiscie oczekiwalem w tym odcinki informacji na temat D3 jednakze wiekszosc wiedzialem natomiast jak zawsze nie zawiodlem sie nad Action Redaction,w koncu smiech to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie narzekam na pelniaki, ale za Gods CDA powinno dostac baty. Bierzecie na cover wszystko co popadnie? Przeciez ta gra jest wiecej niz slaba. Gralem kieds w demo i bylem zaszokowany, ze mozna takie badziewie stworzyc (pustka swiata, zero, albo i mniej interakcji z otoczeniem, liniowosc). Tylko dziwie sie, ze Gods nie trafilo do kaszanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oceniacie najslabsza gre z zestawu i desperujcie, jakby to byl hit nimeru. Srednia na Necie 61%, co nie brzmi tragicznie. A ocena w CDA jest ocena danej osoby, ktora gre oceniala, co nie dowodzi,ze wszyscy musicie podzielic jej zdanie. Wyluzyjcie...

Obiecuje, ze to lepsze jeszcze przed wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako 4 pełniak bardziej bonusowy ujdzie w tłoku:)Ale ten czas leci. Jeśli 3 pełniakiem ma być Rush for Berlin to pomyliłem się o miesiąc przy obstawianiu bo za 5 zeta go widziałem w MM:) Ogólnie szybko ten czas leci.Coraz więcej gier do przejścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gods: Kraina Nieskończoności - tego pełniaka traktuję, jakby go nie było. :P
Czekam na tego "lepszego", o którym pisał Smuggler parę postów temu i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Pewnie o tej najlepszej grze dowiemy się dopiero na ostatnim przecieku, więc trzeba cierpliwie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech - i wszyscy już zaczynają narzekać.
A zawsze piszą, że dla nich pełniaki się nie liczą, tylko treść ;-) To jak to jest, szanowni czytelnicy?

Mnie osobiście Cover od dawna przestał interesować - po prostu gry, które są dorzucane na Cover zwyczajnie u mnie nie pójdą. A jak tak, to na niskich detalach - owszem, nie tyczy się to większości, no ale pewnego procenta. Przeszedłem się z graniem od marca na konsole, więc i ten fakt też jest tego przyczyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 15:05, smuggler napisał:

Zawsze mozesz kupic najnowszego Playa i napawac sie tak znakomitymi pelniakami, ze je
drugi raz daja. :)

I dlatego Play jest już stracony. I z "Anty" stałem się "Małym Fanem". Co miesiac kupie to CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pieprzę te Gods to przecie tylko początek zawsze jako pierwszą dają do odgadnięcia najsłabszą grę z pełniaka,po za tym na necie ma oceny coś koło 60 % więc tak źle nie jest,ale mnie i tak txty najbardziej interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się