kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 15:26, rafekx 12 napisał:

i jeśli to prawda co mówi smuggler że "to co dobre jeszcze przed nami" to jestem spokojny:)


Przecież zawsze jest tak że pełne wersje są ujawniane w kolejności od tych teoretycznie najgorszych do najlepszych. Na razie nie masz sie więc czym martwić, bo to co najlepsze z pewnością jeszcze przed Tobą. Choć jest duże prawdopodobieństwo że tą najlepszą grą będzie coś z EKH czy KK to ja nie narzekam, bo nie mam wszystkiego co dobre, a co chciałbym mieć z tych serii wydawniczych. Jednak być może przy odrobinie szczęścia trafi sie jakiś tytuł, który w naszym kraju nie ma swojego dystrybutora, a co za tym idzie jest niedostępny w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się martwicie. Smugg powiedział, że będzie coś lepszego to będzie a jeśli się wam nie spodoba to na pocieszenie jest "Na luzie" i AR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: nie jest dobrze, ale nie jest źle.

Sam tej gry nie ruszę, czekam na inne gry na coverze. Ale nie wiem czy te nawet tknę, bo KOTOR II robi swoje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gods: Kraina Nieskończoności to jakiś badziew ;]. Liczę na coś znacznie lepszego. Coś takiego co może nawet przebije pełniaki z poprzedniego numeru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak tymi pełniakami przejmujecie? Ja kupuje CDA dla treści, bo pełniaki, mimo iż są dobre to jakoś w nie nie gram. Przecież pełniaki nie są najważniejsze, są tylko dodatkiem, a wy piszecie jakby to one decydowały o tym "czy kupie CDA, czy nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 15:06, Erunn0 napisał:

Gods: Kraina Nieskończoności - tego pełniaka traktuję, jakby go nie było. :P
Czekam na tego "lepszego", o którym pisał Smuggler parę postów temu i mam nadzieję, że
się nie zawiodę. Pewnie o tej najlepszej grze dowiemy się dopiero na ostatnim przecieku,
więc trzeba cierpliwie czekać...

Znając życie to pewnie nie będzie jakiś hicior, ale poczekajmy, a zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi pełniak już znany! Będzie to Summer Athletics PL.
Niby nowość, ale ja nie przepadam za takimi grami. Czekam, więc do jutra, a może znajdzie się coś dla mnie. ;) Smuggler - to jest ta "lepsza gra" czy jeszcze jej nie znamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ludzie... wy tylko robicie z siebie głupców naumyślnie, by smuggler cokolwiek wam odpisał, czy też nagle dostaliście sklerozy, i nie pamiętacie już że CDA daje od 3 do 4 pełniaków, i ostatni, najlepszy, jest zawsze na końcu!?

TAK, Summer Athletics PL, to ta LEPSZA gra od Gods. A od niej będą jeszcze lepsze w kolejnych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:23, Darkstar181 napisał:

Jezu, ludzie... wy tylko robicie z siebie głupców naumyślnie, by smuggler cokolwiek wam
odpisał

A można na forum cdaction spokojnie z bardziej "erudytowym" EGM pogadać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:57, Aragloin napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=D5nQfR1vE9Y tutaj macie filmik z gry Summer Athletics
PL.
> Gra niezbyt specjalna.
Aż tak źle to nie wygląda. Sam z chęcią w nią zagram, bo nigdy w takiego typu gry nie
grałem, a i na czas Igrzysk jak znalazł.

Ja już grałem w gry takiego typu i są to gry polegające na wciskaniu odpowiednich sekwencji przycisków i z początku może to jest fajne ale potem robi się żenujące. Ale też pewnie pogram z ciekawości na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra trafiona ze względu na to że olimpiada tuż tuż. Brawo za wybór :) Ja chętnie zobaczę, interesuję się zwłaszcza lekkoatletyką tak więc gra dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gods: Kraina Nieskończoności-Na kompie i tak gram tylko w najlepsze gry(dla mnie) więc średniakami się nie zajmuję ^^.
Summer Athletics PL-Nie lubię gier sportowych xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się