kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 11:13, Wojman napisał:

Aragolin oraz Młody miro przypominam, ze forum to nie IRC.

Aragloin gwoli uściślenia. ;) Wiem, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:13, Wojman napisał:

Aragolin oraz Młody miro przypominam, ze forum to nie IRC.

Szanowny moderatorze wojmanie w ircu nie ma kanału cda a my tu na temat cda gadamy, tak nie można???? z uszanowaniem za ewentualną odpowiedz!!!!! za ewentualne uchybienia od regulaminu pszepraszam i żeby nie było mówię bardzo uniżonym tonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:17, Młody miro napisał:

> Aragolin oraz Młody miro przypominam, ze forum to nie IRC.
Szanowny moderatorze wojmanie w ircu nie ma kanału cda a my tu na temat cda gadamy, tak
nie można z uszanowaniem za ewentualną odpowiedz????!!!!!

Ale zeszliśmy na takie bardziej offtopicowe tematy, więc się na Wojmana nie wydzieraj, bo jeszcze ostrzeżenia, albo i degrada dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aragloin i Młody miro => bez komentarza ...

Wracając do tematu ... czy są już jakieś przecieki lub jakieś nowe informacje dotyczące nowego numeru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:44, KŁEJK napisał:

Aragloin i Młody miro => bez komentarza ...

Wracając do tematu ... czy są już jakieś przecieki lub jakieś nowe informacje dotyczące
nowego numeru ?

Jeszcze nie, Ghost napisał wczoraj, że przeciek będzie po południu( wiem teraz jest po południu, więc nie długo powinien coś dać). A tak przy okazji, tak trudno zajrzeć na forum actionum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:17, Młody miro napisał:

Szanowny moderatorze wojmanie w ircu nie ma kanału cda a my tu na temat cda gadamy, tak
nie można???? z uszanowaniem za ewentualną odpowiedz!!!!! za ewentualne uchybienia od
regulaminu pszepraszam i żeby nie było mówię bardzo uniżonym tonem


Ale burdel tu robić można? Nie. Macie GG, Irc, Xfire, Tlen, Maile, i sobie chatujcie, a nie zaśmiecacie forum krótkimi wypowiedziami nic nie wnoszącymi do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:51, Aragloin napisał:

Jeszcze nie, Ghost napisał wczoraj, że przeciek będzie po południu( wiem teraz jest po
południu, więc nie długo powinien coś dać).

OK.
>A tak przy okazji, tak trudno zajrzeć na

Dnia 30.07.2008 o 14:51, Aragloin napisał:

forum actionum?

A wiesz że dopiero do domu wróciłem ? I że nie mam pojęcia co się dzieje w sprawie nowego numeru ? Poza tym szperanie po tej nowej stronce CDA jest nieco dla mnie męczące a już o nowym forum nie wspominam. Kwestia przyzwyczajenia jak sądzę ale zaglądam tam sporadycznie ... raz na pół roku ( forum ). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:44, KŁEJK napisał:

Aragloin i Młody miro => bez komentarza ...

Wracając do tematu ... czy są już jakieś przecieki lub jakieś nowe informacje dotyczące
nowego numeru ?


Wiadomo tylko to że będzie jako pełniak Summer Athletics PL i Gods :Kraina Nieskonczonosci,prawdopodobnie dziś ale później rozpocznie się odgadywanie 3 przecieku jak Ghost go wrzuci.

mefiperes: No bo wiesz oni na temat CDA przecie pisali kit z tym że 1,5 zdania na post a post co 3 minuty ;/

Lord Sebuuu 10 : To ty szybki jesteś bo przecie niedługo będzie nowy numer bo ten to 8 wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciek odgadnięty! Ostatnią pełną wersją w nowym CDA będzie Loki. Zagram sobie, miałem kiedyś Loki''ego kupić, ale z pieniędzmi było u mnie wtedy krucho. Ja się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:43, rafekx 12 napisał:

Lokiego już mam niestety:(Licze że w czwartym pełniaku będzie coś dla mnie...


Czwartego pełniaka nie będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się