kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ale fart :). Zawsze Kiedy coś dają na COVERKu, okazuje sie że właśnie co sobie tą grę kupiłem. I tak mialo być i tym razem. Stoję sobie w empiku przed Lookim i zastanawiam się, kupić czy nie kupić. Dziewczyna mówi, kup sobie dawno gier nie kupowałeś :). Ale nie, tym razem byłem twardy i odstawiłem grę na swoje miejsce. I bardzo dobrze jak sie okazuje.
Do poczytania widzę też sporo będzie. Tylko drażni już mnie to całe "JAKO PIERWSI W POLSCE". Co numer to samo. Fajnie że jako pierwsi, ale ile można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 17:53, Mychaa napisał:

Ale fart :). Zawsze Kiedy coś dają na COVERKu, okazuje sie że właśnie co sobie tą grę
kupiłem. I tak mialo być i tym razem. Stoję sobie w empiku przed Lookim i zastanawiam
się, kupić czy nie kupić. Dziewczyna mówi, kup sobie dawno gier nie kupowałeś :). Ale
nie, tym razem byłem twardy i odstawiłem grę na swoje miejsce. I bardzo dobrze jak sie
okazuje.
Do poczytania widzę też sporo będzie. Tylko drażni już mnie to całe "JAKO PIERWSI W POLSCE".
Co numer to samo. Fajnie że jako pierwsi, ale ile można.

ja miałem coś podobnego tylko że wybrałem HerosV i teraz nie żałuje że nie kupiłem LOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 23:59, Xsaw napisał:

/.../ i jeśli chodzi o prasę to mają ten txt jako pierwsi w Polsce.


No właśnie najśmieszniejsze jest to, że chyba nie. :D W ostatnim PLAYu (sprzed 2 tygodni) jest tekst o tej grze, nie wiem czy to betatest, nie czytałem :P, ale jest w dziale "już grane", co sugeruje że w grę grali. Ja rozumiem że osoba pisząca te zapowiedzi (SMG?) przechwałki ma we krwi, i to w całkiem sporym stężeniu, ale niektóre informacje mogłaby sprawdzić. Poza tym CDA dość wybiórczo traktuje kryteria określające "pierwszą recenzję w Polsce". A tu dostali pierwsi materiał, a tu i czasopismo wyszło wcześniej niż konkurencja, choć materiał dostali w tym samym czasie... Tak jakby każdą recką dokładnie oglądali ze wszystkich stron i szukali jakiegoś pretekstu, aby być "pierwsi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:39, rob006 napisał:

No właśnie najśmieszniejsze jest to, że chyba nie. :D W ostatnim PLAYu (sprzed 2 tygodni)
jest tekst o tej grze, nie wiem czy to betatest, nie czytałem :P, ale jest w dziale "już
grane", co sugeruje że w grę grali. Ja rozumiem że osoba pisząca te zapowiedzi (SMG?)
przechwałki ma we krwi, i to w całkiem sporym stężeniu, ale niektóre informacje mogłaby
sprawdzić. Poza tym CDA dość wybiórczo traktuje kryteria określające "pierwszą recenzję
w Polsce". A tu dostali pierwsi materiał, a tu i czasopismo wyszło wcześniej niż konkurencja,
choć materiał dostali w tym samym czasie... Tak jakby każdą recką dokładnie oglądali
ze wszystkich stron i szukali jakiegoś pretekstu, aby być "pierwsi" ;)


No właśnie sugeruje,nie wiem do końca jak teraz jest ale kilka miechów temu zakupiłem jeden nr dla jakiejś gry z covera i jako że zapłaciłem za magazyn i płytę to se przeczytałem i z tego co wyczytałem to "Już grane" to porostu zapowiedzi złożone z presspecków i trailerów.Ale pewien nie jestem bo nie był to najnowszy nr,możliwe też że się po prostu mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 21:06, Xsaw napisał:

No właśnie sugeruje,nie wiem do końca jak teraz jest ale kilka miechów temu zakupiłem
jeden nr dla jakiejś gry z covera i jako że zapłaciłem za magazyn i płytę to se przeczytałem
i z tego co wyczytałem to "Już grane" to porostu zapowiedzi złożone z presspecków i trailerów.Ale
pewien nie jestem bo nie był to najnowszy nr,możliwe też że się po prostu mylę.


No to albo się mylisz, albo jakiś felerny numer musiał ci się trafić, zapowiedzi na podstawie trailerów i informacji od wydawcy opatrzone są etykietą "reportaże", w "już grane" przedstawione są wrażenia z gry w jakąś przedpremierową/niepełną wersję tytułu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 23:14, rob006 napisał:

> A dlaczego mają się nie chwalic? Przeciez ciezko pracuja i maja jako pierwsi teksty.

> Tylko szacun :D

No nie zupełnie mają pierwsi, jest co najmniej jeden portal który był przed nimi. Równie
dobrze ja mógłbym napisać że piszę najlepsze recenzje gier, a jak ktoś by się przyczepił
że g*wno prawda, to rzuciłbym typowo smugglerowską wymówkę - przecież nie sprecyzowałem
kogo biorę pod uwagę przy porównywaniu, a wziąłem tylko swoją rodzinę, więc piszę najlepsze
recenzje w swojej rodzinie (najbliższej). Więc mogę się chwalić, że piszę najlepsze teksty,
bo to przecież prawda ;]


A jednak jestesmy pierwsi, bo gralismy w najnowsza bete, duzo wiecej zawierajaca niz ta udostepniona w Pradze. Dystrybutor zas przysiega, ze mamy do niej dostep jako pierwsi w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 09:27, dave03 napisał:

> Zrozum muszą coś robić aby kupców zachęcić do kupna tego pisma

Tak ale czasami to jest już przegięcie. Np. rzekoma "pierwsza recenzja GTA4" w krajowej
prasie. Mniej więcej taki tekst znajdował sie na okładce pisma CDA (maj 2008) podczas
gdy ja tą ową "pierwszą recenzje GTA4" przeczytałem już kilka dni przed ukazaniem sie
tego numeru w innym piśmie (nie pamiętam niestety w jakim). Fakt, konsolowym, ale to
nie zmienia faktu że informacja zawarta na okładce CDA była niczym innym jak tylko kłamstwem.

Co innego sklamac swiadomie, co innego po prostu w dobrej wierze podac zla informacje. Nie przewidzielismy, ze chlopaki zdaza przed nami, nasz blad, nasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:57, dave03 napisał:

> dla mnie np. poziom recenzji jest wystarczający.

A moim zdaniem mogłoby być lepiej, bo po "największym czasopiśmie dla graczy w Polsce"
nie spodziewam sie błędów w recenzjach takich hitów jak Heroes V czy dodatku Dzikie
Hordy. Jak widać i Ty i ja mamy nieco inne wymagania w tej sprawie.

Nobody''s perfect, niestety. Bledy sie trafiaja. Ale ze tak powiem, eliminujemy i bledy i osoby, ktore za czesto je czynia. Stad miejmy nadzieje, ze poziom babolkow w aktualnych CDA jest mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 08:52, smuggler napisał:

Nie przewidzielismy, ze chlopaki zdaza przed nami, nasz blad, nasza wina.


Smuggler ma rację, bowiem jak numer trafiał do druku, to jeszcze tego numeru pisma konsolowego mogło nie być w kioskach i wtedy to co było na okładce było prawdą. Jednak pomiędzy drukowaniem magazynu a ukazaniem się go w kioskach ukazała się recenzja GTA IV w piśmie konsolowym.

RECENZJA GTA IV -> ZŁOŻENIE PISMA DO DRUKU->WYDANIE PISMA KONSOLOWEGO Z RECENZJĄ GTA IV -> CDA W KIOSKACH

Tak to wygląda. Czyli z punktu zwykłego odbiorcy wynika to na kłamstwo, jednak jeśli się przyjrzeć - jest ona całkowicie nieświadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:39, rob006 napisał:

> /.../ i jeśli chodzi o prasę to mają ten txt jako pierwsi w Polsce.

No właśnie najśmieszniejsze jest to, że chyba nie. :D W ostatnim PLAYu (sprzed 2 tygodni)
jest tekst o tej grze, nie wiem czy to betatest, nie czytałem :P, ale jest w dziale "już
grane", co sugeruje że w grę grali. Ja rozumiem że osoba pisząca te zapowiedzi (SMG?)
przechwałki ma we krwi, i to w całkiem sporym stężeniu, ale niektóre informacje mogłaby
sprawdzić. Poza tym CDA dość wybiórczo traktuje kryteria określające "pierwszą recenzję
w Polsce". A tu dostali pierwsi materiał, a tu i czasopismo wyszło wcześniej niż konkurencja,
choć materiał dostali w tym samym czasie... Tak jakby każdą recką dokładnie oglądali
ze wszystkich stron i szukali jakiegoś pretekstu, aby być "pierwsi" ;)


Jakas obsejsja? Co do KB to juz wyjasnialem ale powtorze raz jeszzcze - mielismy dostep do takiej bety (wersji, nowej, rozbudowanej), ktorej w Poslce nikt wczesniej nie mial.

A co do recenzji "jako pierwsi" to zasadniczo mamy to gdzies (choc naturalnie jak sie uda, to swietnie, bo czemu nie). No chyba, ze trafi sie okazji w stylu "pierwsza recka Stalkera na swiecie", wtedy jest sie czyms chwalic.
Jesli juz czyms sie chwalimy to dorwaniem sie do ekskluzywnych materualow na temat NOWYCH gier, ktorych jeszcze nie ma vide chocby Mirror''s Edge, najchetniej bezposrednio od producenta. :). bo to ani proste, ani latwe, wiec jak sie uda, to jest sensowniejszy powod do chwaly, niz "pogralismy az kwadrand, wiec zdazylismy to dac jako pierwsi w Polsce" (co jest bolem czesci serwisow netowych...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od dłuższego czasu jestem pozytywnie zaskoczony pełniakami (wybredny jestem, ale doceniam, co CDA robi dla czytelników xD) - przed Diablo III będę miał co robić, czytaj: będę siekał w Lokach xD. Diablo II już mi się dawno przejadło, ale siadam od czasu do czasu pociupać sobie, a tu proszę: świeżutki jeszcze rębacz Loki. Dla mnie bomba. Co do czasopisma to poziom jak zwykle: nieosiągalny dla innych (oczywiście w pozytywnym sensie :D), tak więc nie jestem szczególnie zachwycony ani rozczarowany. Ale co do pełniaków (a przynajmniej jednego) słów zachwytu mi brak xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 08:54, smuggler napisał:

Nobody''s perfect, niestety. Bledy sie trafiaja. Ale ze tak powiem, eliminujemy i bledy
i osoby, ktore za czesto je czynia.


A można wiedzieć na czym ta owa "eliminacja" polega? I ile było już osób, które w ten sposób odpadły (kto to był to sie nawet nie pytam, bo tego na pewno sie nie dowiemy:P)?

JayC --->

To chyba długo będziesz musiał grać w tego Lokiego w oczekiwaniu na Diablo III ;) Myślę że tak ze 2-3 lata :P Bardzo wątpię czy to wytrzymasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:03, dave03 napisał:

A można wiedzieć na czym ta owa "eliminacja" polega? I ile było już osób, które w ten
sposób odpadły (kto to był to sie nawet nie pytam, bo tego na pewno sie nie dowiemy:P)?


Tak na szybko to przypomina mi się tylko Yasiu który pożegnał się z CDA swego czasu bodaj za niewypełnianie obowiązków delegacyjno-rachunkowo-papierkowych i tym podobnych ;). A o innych jakoś w tej chwili nie pamiętam. Hm ... Czarny Iwan miał parę wtop ale jakoś siedzi w CDA ( i dobrze :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:04, Kirabax napisał:

Loki ma multiplayer. Nie wiecie, w jakim stylu jest on rozwiazany? Czyli np. cos w rodzaju
Diablo?

O ile mi wiadomo jest kilka opcji multiplayera, między innymi typowy cooperative ale także jest arena PvP oraz arena survival gdzie razem z kumplami tłuczecie coraz więcej coraz trudniejszych potworków. Tyle było na pewno kiedy ja grałem, może coś się zmieniło, nie wiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:03, dave03 napisał:

> Nobody''s perfect, niestety. Bledy sie trafiaja. Ale ze tak powiem, eliminujemy
i bledy
> i osoby, ktore za czesto je czynia.

A można wiedzieć na czym ta owa "eliminacja" polega? I ile było już osób, które w ten
sposób odpadły (kto to był to sie nawet nie pytam, bo tego na pewno sie nie dowiemy:P)?


>>>Przestaja dla nas pracowac... i pare osob w historii sie trafilo. :)


>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Czy Loki to ciekawa długa gra , i czy są dużo i efektownie pokazane czary ?
2.Czy w trybie Areny survival w multipleyer dostaje się za przejście jakieś przedmioty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:45, master111 napisał:

1.Czy Loki to ciekawa długa gra , i czy są dużo i efektownie pokazane czary ?


Z tego co pamietam demko to 15 zlotych to jest cena w sam raz za ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się