Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 15:03, Carl92 napisał:

Zapomniałem dodać to ich nowa seria gier:] Nazywa się Best Games czy jakoś tak, ale wydania
gier wyglądają tak samo.

No może i polską edycje supers$elera czeka ten sam sam los , be$t Game$ brzmi lepiej od S$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:13, mike91 napisał:

> Zapomniałem dodać to ich nowa seria gier:] Nazywa się Best Games czy jakoś tak, ale wydania

> gier wyglądają tak samo.
No może i polską edycje supers$elera czeka ten sam sam los , be$t Game$ brzmi lepiej od S$.

NO faktycznie u nas w Polsce S$ (es es) troszkę źle może się kojarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj AoE EK z SuperSellera, i to jest chyba jakiś żart. Instrukcja jest tylko od części drugiej, niektóre strony śa wydrukowane dwa razy, a ścieżka dźwiękowa nie jest dołączona na odrębnym CD. To chyba będzie moja ostatnia gra z Supersellera, pomimo że chciałem jeszcze kupić AoM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:06, azur64 napisał:

Kupiłem dzisiaj AoE EK z SuperSellera, i to jest chyba jakiś żart. Instrukcja jest tylko od
części drugiej, niektóre strony śa wydrukowane dwa razy, a ścieżka dźwiękowa nie jest dołączona
na odrębnym CD. To chyba będzie moja ostatnia gra z Supersellera, pomimo że chciałem jeszcze
kupić AoM.


Myślałem, że kupuje się coś by grać, a nie patrzeć na bajery...
Nie bronię Cenegi i takie wydawanie gry to skandal, ale przecież żeby uderzyć psa zawsze kij się znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:09, Huksi napisał:

Myślałem, że kupuje się coś by grać, a nie patrzeć na bajery...

Wiem że na tym forum to zabronione, ale chyba kupię pirata, żeby grać, i żeby nie dać zarobić Cenedze, skoro się nie stara mieć porządne wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:14, azur64 napisał:

> Myślałem, że kupuje się coś by grać, a nie patrzeć na bajery...
Wiem że na tym forum to zabronione, ale chyba kupię pirata, żeby grać, i żeby nie dać zarobić
Cenedze, skoro się nie stara mieć porządne wydania.


Oczywiście - tak najprościej. W końcu tylko jeden dystrybutor umie wydawać gry - pozostałość trzeba piracić. W końcu bez instrukcji grać się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:06, azur64 napisał:

Kupiłem dzisiaj AoE EK z SuperSellera, i to jest chyba jakiś żart. Instrukcja jest tylko od
części drugiej, niektóre strony śa wydrukowane dwa razy, a ścieżka dźwiękowa nie jest dołączona
na odrębnym CD. To chyba będzie moja ostatnia gra z Supersellera, pomimo że chciałem jeszcze
kupić AoM.

A jak zabezpieczenia, słyszałem że tam jest SF, czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:23, Baluk25 napisał:

Według mnie CDPROJEKT jest lepszy ,lecz niektóre gry mi nie działają z nieznanych powodów

Jakieś tezy, argumenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o AoE z SS - nie ma w nim starsyfa i sciezka dzwiekowa jest dolaczona ale na plycie dvd w formacie wav (dokladnie jak w wydaniu zagranicznym, wiec o co chodzi?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:14, azur64 napisał:

Wiem że na tym forum to zabronione, ale chyba kupię pirata, żeby grać, i żeby nie dać zarobić
Cenedze, skoro się nie stara mieć porządne wydania.

Wtedy nie dasz zarobić ani Cenedze, ani uczciwym twórcom gry, tylko gościowi, który ich okrada. A powiedzmy sobie szczerze - jeśli tak bardzo zależy ci na pudełku, instrukcji i soundtracku, to kupno gry u pirata raczej nie jest najlepszym rozwiązaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:06, azur64 napisał:

Kupiłem dzisiaj AoE EK z SuperSellera, i to jest chyba jakiś żart. Instrukcja jest tylko od
części drugiej, niektóre strony śa wydrukowane dwa razy, a ścieżka dźwiękowa nie jest dołączona
na odrębnym CD. To chyba będzie moja ostatnia gra z Supersellera, pomimo że chciałem jeszcze
kupić AoM.


Z AoM jest dużo lepiej. Pisałem wprawdzie że jest ubogo ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&pid=4238), ale w tym, co w pudełku możemy znaleźć zbyt wielu błędów nie ma - nawet szybko przejrzałem instrukcję, by wytropić ew. niedoróbki - znalazłem m.in. "Age of Mythologt"... jeszcze w spisie treści - ale to i tak lepsze, niż wpadka na okładce AoE).
Niemniej jednak polecam AoM Gold z jednego, podstawowego powodu - nie jest to kreatywny twór Cenegi, a wydanie oparte bezpośrednio na Microsoftowych masterach (poza czwartą płytą, która zawiera poradniki, patche, dodatek Golden Gift i spolszczenia). Nie skomentuję spolszczenia, bo nie zwykłem grać po polsku, jeśli mogę w oryginale, ale reszta mi się podoba - wszystko (tzn. Golden Gift, patche i poradnik) jest teraz w jednym miejscu. Zastanawia mnie natomiast CD Key - tak ten od AoM, jak i The Titans. Jest TAKI SAM dla wszystkich nabywców. Zresztą - bez trudu ten właśnie klucz wygooglowałem. Jakiś "general purpose"? Nie gram przez Internet (nie mam na to czasu; ledwie kampanię ukończyłem), ale jak to ma się do multiplayera? Nie wiem. Ktoś zorientowany mnie oświeci?
Dobiłeś mnie tym soundtrackiem z AoE - to było jedyne, co zachęcało mnie do ewentualnego zakupu AoM z $$ (byłby to mój trzeci taki zestaw, ale jak do tej pory w żadnym nie dostałem porządnego soundtracka ;-)).
Jeżeli możesz - sprawdź proszę, czy w czasie gry w AoE2 słychać w tle muzykę - w oryginale były to audiotracki - ciekaw jestem, czy/jak C sobie poradziła. W AoE1 pewnie króluje midówa, tak samo jak w dwóch złotych edycjach wydanych do tej pory przez C, więc o to nawet nie pytam. Ale to ewidentnie wina ES/MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Jestem zbulwersowany! Wszedłem sobie na stronę internetową Cenegi i .... masakra! Nic tam nie ma ciekawego. Nawet zamiast zwykłego loga mają reklamę o_O Dziwię im się, bo nawet duża firma, a taka bieda... To ja myślę zaprojektowałbym im lepszą stronę, a nie jest specjalistą, a oni zatrudniali profesjonalistów... Nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 07:42, sferis napisał:

Wiecie co? Jestem zbulwersowany! Wszedłem sobie na stronę internetową Cenegi i .... masakra!

To szybko wszedłeś :P Ale to wiadomo od dawna, że Cenega nie ma porywającej strony (sklep też jest cienki) ale ma się podobno to zmienić jak uruchumieją KGC (przynajmniej tak gdzieś czytałem) i wtedy się zobaczy.
Ja uważam osobiście, że oby dwie firmy mogłyby dać jakieś promocje na zakup gier - 2 za 1 itp. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 09:26, Konrades napisał:

To szybko wszedłeś :P Ale to wiadomo od dawna, że Cenega nie ma porywającej strony (sklep też
jest cienki) ale ma się podobno to zmienić jak uruchumieją KGC (przynajmniej tak gdzieś czytałem)
i wtedy się zobaczy.
Ja uważam osobiście, że oby dwie firmy mogłyby dać jakieś promocje na zakup gier - 2 za 1 itp.
:]


Jakas promocja przydała by się odnośnie tych nowych gier z KK np. 5 w cenie 3... albo 3 w cenie 2, najlepiej to by było własnie 2 w cenie 1, ale chyba tak to nie dadzą w ogóle zeby jakias promocja była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 09:39, sferis napisał:

Hmmm. Może jestem trochę zacofany, ale co to jest KGC? :D


Klub Gracza Cenega. Z założenia miało to byćchyba coś konkurencyjnego dla gram.pl. Za zarejestrowane elektronicznie gry, gracze mieli dostawać punkty, które później można było wymieniać na nagrody. Klub starotwał już kilkakrotnie a jego pierwsza data premiery minęła chyba jakiś rok temu o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 09:39, sferis napisał:

Hmmm. Może jestem trochę zacofany, ale co to jest KGC? :D

Klub Gracza Cenega, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 09:44, Klimos napisał:

Klub starotwał już kilkakrotnie a jego pierwsza data premiery minęła chyba jakiś rok temu o ile się nie mylę.

Klub startował kilkakrotnie - a tego to nie wiem. Mi się wydawało że miał rok temu wystartować i od tamtego czasu ni widu ni słychu. Jest to najbardziej strzeżona tajemnica...której za żadne pieniądze nie da się wykraść :P
KGC nie miałbyć konkurencyjny do Gram.pl ja bym bardziej przyrównał do takiego czegoś jak punkty na stacjach BP - zbierasz - wymieniasz i masz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega nie jest zła raz na jakis czas wyda doba gre wkrótce oczekiwany od dawna Shivering Isles w wersji PL ktorego juz zamowilem :D
Fakt strona i jej działanie koszmar... Klub gracza w cenedze tez nie może sie popisac bo jest niczym. Pisany e-mail do cenegi na temat wymiany pkt na nagrody "jeszcze nie ruszyło..." hmm to kiedy bedzie to sprawne w 100% ?!
Jak na razie gram.pl najlepsze ale mysle ze do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować