Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 13:04, natanadler napisał:

> CDPROJEKT kontra CENEGA? Heh cenega ma drogie gry :P ja jestem za cdprojekt.

Dobra zabiłeś mnie. :D


Żyjesz? ocknij się :P ja wole cdprojekt i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:13, Piwomaniak napisał:

> > CDPROJEKT kontra CENEGA? Heh cenega ma drogie gry :P ja jestem za cdprojekt.

>
> Dobra zabiłeś mnie. :D

Żyjesz? ocknij się :P ja wole cdprojekt i już :)


Zabiła mnie Twoja argumentacja. Możesz woleć CDP nie ma sprawy ja bardzo lubię gry z EA. Ale argument, że mamy drogie gry hmmm..., wiesz co wszystkie firmy na naszym rynku mają w swojej ofercie drogie gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:10, heaton 1992 bdg napisał:

natanadler- odpowiesz mi na moje pytanie ? Teraz mam inny problem z aukcjami . Jak wpisuje
kwotę to wywala mnie do mojego profilu ...


Wysłałęm Ci malia, ze zajmują się tym odpowiednie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:13, Piwomaniak napisał:

> > CDPROJEKT kontra CENEGA? Heh cenega ma drogie gry :P ja jestem za cdprojekt.

>
> Dobra zabiłeś mnie. :D

Żyjesz? ocknij się :P ja wole cdprojekt i już :)


A ja wole Cenege:)Przynajmneij oni terminów wydawanie gier się trzymają nie to co CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś z okazji urodzi kompani gracza kod na 30% zniżki?
Pierwszy raz korzystam z "takiej" promocji i mam mały problem. Wybieram oczywiście grę, wpisuje kod i cena zamówienia się nie zmienia;P Spróbowałem zamówić i przy potwierdzeniu przesyłki wciąż nie została uwzględniona promocja, wiec zamówienie usunąłem.
Coś robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:49, Forgotten napisał:

Dostał ktoś z okazji urodzi kompani gracza kod na 30% zniżki?
Pierwszy raz korzystam z "takiej" promocji i mam mały problem. Wybieram oczywiście grę,
wpisuje kod i cena zamówienia się nie zmienia;P Spróbowałem zamówić i przy potwierdzeniu
przesyłki wciąż nie została uwzględniona promocja, wiec zamówienie usunąłem.
Coś robię źle?



Ja dostaęłm lae ten kod to jest tylko zniżka na gre...Małpy w Kosmosie.. Przynajmniej tak pisało w "Meilu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:51, rafekx 12 napisał:

Ja dostaęłm lae ten kod to jest tylko zniżka na gre...Małpy w Kosmosie.. Przynajmniej
tak pisało w "Meilu"

Ja dostałem dwa... nie! cztery rożne e mail od cenegi, w tym jeden, o którym wspomniałem wyżej i ten, o którym napisałeś.( jak ktoś chętny na małpy w kosmosie to pisać:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu cytuje news ze stronki Cenegi" Tego jeszcze w Kompanii nie było!
••• Mamy dla Was mega niespodziankę! Od dziś do końca tygodnia czyli w urodzinowe świętowanie klubowe możecie "wystrzelać " swoje punkty na GRY z naszej cenegowej oferty." Czy ktos może mi powiedzieć o co z tym chodzi?Byłbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:57, Forgotten napisał:

> Ja dostaęłm lae ten kod to jest tylko zniżka na gre...Małpy w Kosmosie.. Przynajmniej

> tak pisało w "Meilu"
Ja dostałem dwa... nie! cztery rożne e mail od cenegi, w tym jeden, o którym wspomniałem
wyżej i ten, o którym napisałeś.( jak ktoś chętny na małpy w kosmosie to pisać:D )

Witam

Kod zniżkowy będzie działał w 2 częsci dnia obstawiam tak 16ta. Kod wpisuje się pod koniec zamówienia i po zamówieniu podlicza ceny.

D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 14:01, rafekx 12 napisał:

Tu cytuje news ze stronki Cenegi" Tego jeszcze w Kompanii nie było!
••• Mamy dla Was mega niespodziankę! Od dziś do końca tygodnia czyli
w urodzinowe świętowanie klubowe możecie "wystrzelać " swoje punkty na GRY z naszej cenegowej
oferty." Czy ktos może mi powiedzieć o co z tym chodzi?Byłbym wdzieczny


W złotym strzale będą do zgarnięcia gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 14:04, natanadler napisał:

> Tu cytuje news ze stronki Cenegi" Tego jeszcze w Kompanii nie było!
> ••• Mamy dla Was mega niespodziankę! Od dziś do końca tygodnia
czyli
> w urodzinowe świętowanie klubowe możecie "wystrzelać " swoje punkty na GRY z naszej
cenegowej
> oferty." Czy ktos może mi powiedzieć o co z tym chodzi?Byłbym wdzieczny

W złotym strzale będą do zgarnięcia gry

A od kiedy mniej więcej , znaczy jeszcze w Sierpniu ? Natanadler - cały czas mam problem z aukcjami , przy czym inni użytkownicy już mogą licytować , nie wiem czemu ja ma teraz tylko taki problem . Na dodatek w swoim profilu jak chce powtórzyć hasło i aktualizuje , to cały czas pole powtórz hasło jest puste ... nie chciałbym stracić konta , mam dużo punktów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z waszym Dungeon Siege 2 Edycja Deluxe, a dokładnie z polonizacją. Miałem sie juz z tym zgłosić do cenegi wczesniej ale tak zeszło jakos a jest okazja to sie zapytam co z tym fantem zrobić. Gra juz dawno wyszła więc pewnie wiadomo jak ten błąd naprawić, chodzi mi o to ze jak zainstaluje patcha polonizacyjnego to nie widac różnych wartości, np. siły ataku itd. Jednym słowem skopana jest czcionka :p

Do wersji CDP Czarna Edycja bodajze jest jakis patch poprawiajacy czcionke ale jakis nieoficjalny poza tym jak wgram go to cała gra sie j*** i trzeba od nowa instalować.

TIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, rodzina mi kupiła w bytomsko/chorzowskim Media Markecie poszukiwaną "Close Combat: First to Fight" (TS) - ale tłok tam był - stali w kolejce prawie 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się twierdzeniom niektórych że wolą np. CD Projekt wzgl. wolą Cenegę - ja tam nie mówię kogo wolę tylko... szukam to co mi odpowiada i znajduję zarówno w zasobach CD Projektu, jak Cenegi i innych wydawców na polskim rynku - np. Techlandu, TopWare czy City Interactive (nawet fajna jest jej "Code of Honor 2 Łańcuch Krytyczny" - choć utknąłem i nie wiem na razie co dalej zrobić:()

Ceny są różne - i nie ma reguły że np. CD Projekt ma niższe ceny wbrew temu co napisał "Piwomaniak" - pod tym wzgl. przystępne ceny mają każdy (przy danych tytułach) jak i każdy (z wielkich czy CD projektu i Cenegi)... zbyt wyśrubowane (przy danych tytułach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o ceny, to raczej wygrywa Cenega. No bo ile tytułów zosało wydancych przez CDP za więcej niż 100 zł (w ostatnich miesiącach) - niezbyt dużo, ale kilka było, a przez Cenege - jeden. Poza tym Cenega często wydaje gry za mniej niż 100 zł. Reasumując cenowo Cenega zamiata! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:01, Piwomaniak napisał:

CDPROJEKT kontra CENEGA? Heh cenega ma drogie gry :P ja jestem za cdprojekt.



popieram i dodam ze CDPROJEKT ma lepsze polskie wersje jezykowe i ogolnie wydania gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować