Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2006 o 10:42, mefjak napisał:

a pytanie ciekawe co by było gdyby cenega i cdp się połączyły... troszeczke szoku by to wywołało...=)

w pol roku ceny by poszybowaly do 150zl bo nie byloby konkurencji.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\
Marcuz, a czy Tob Raider Legends stanieje kiedyś tak jak wszystkie Tomb Raidery?
Jeśli tak to kiedy?
( głupie pytanie, ale ciekawa odpowiedż :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak CDP jest najlepszy. Cenega będzie długo się starała żeby uzyskać taki poziom o LEM-ie nawet nie wspomnę. Co do połączenia CDP i Cenegi to może i to ciekawe rozwiązanie ale napewno nie dla nas graczy bo konkurencja pezstanie istnieć. A to zawsze się źle kończy dla klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale moze pozostali by przy swoich cenach =P to znaczy na poziomie 20 - 150 zl to i tak lepiej niz kiedys gdzie gry kosztowaly 150 - 200 zl ;/ :P oj tak zaproponowalem bo chce zeby byly tanie przygodowki a przygodowki to cenega =P =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie narzekać, Cenega zrobiła premierę Civilization IV PL 30 kwietnia. Czy nikt w tej firmie nie wie, że mamy w Polsce "długi weekend" ??? Trzeba było podać datę 4-5 maja, byłoby uczciwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pamietak zaczołem dawno temu kupowac w Cenedze i byłem zadowolony ale puzniej znalazłem CDP i było swietne ale po tych wpadkach CDP z ty DS2 i Fable wole wrucic do CENEGI bo oni moze czasami sknoca tłumaczenia co ostatno sie nie zdarza ale gry nie zepsuja tak jak CDP ze jakims cudem tłumaczniem zepsuli gre i dotego jak dotej pory nie ma łatki !! dla mnie to jest cyrk na kułkach chyba w najgorszych krajach takich sytuacji nie było a gdy by to komus opowiedziec z poza Polski to by wysmaił cie i tyle ;]

Fajnie by było jak by CDP wrescie naprawde zrobiało z tym cos bo to sie zaczyna robiz zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem z ciekawości na servis cenegi i dalej już nie przeglądałem bo mają poprostu odpychającą tą ich stronę internetową, taka brzydka, byle jaka - taka na odpieprzsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 12:38, Seldon napisał:

A LEM sobie po cichutku przejął tytuły ATARI i wydaje NWN 2. Tak samo jak wydał już Piratów
Sid''a Meier''a. O wszystkich tytułach ze Star Wars nie wspominając :P


Szkoda tylko, że nie wydał w Polsce tytułu Atari: Dungeons & Dragons Online: Stormreach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 12:45, netka1984 napisał:

A mi sie strona gram nie podoba!Jest mdła, cukierkowa a ta czerwień...zdecydowanie odrzuca
:/

Każdy ma inne gusty. Mi się bardzo podoba - zdecydowanie bardziej niż Cenegi. Gdyby Cenega Dała na swojej stronie forum to mogłoby konkurować ze stroną Gram.pl. Ale i tak Gram ma coś, czego oni mieć nie będą - TYHE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 maja to data która ugodzi cDP bardzo głęboko KK cenegi bije na łeb nXk, mimo różnicy 5 zł to tytuły cenegi
Mafia, Age of Wonders czy choćby syberia bardziej kuszą niż nXk ...
Przynajmniej mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie wojna miedzy cdp a cenega, wprawdznie nie kupuje od cenegi tylko od cdp, bo maja lepsze ceny:) No i oczywiscie-lepsze gry do dystrybucji:) A co do niedawna wydawalo sie niemozliwe- fajna gra za 9,99 lub za 13,99 stało sie mozliwe:) Ze zacytuje cdp "Mamy gry tansze od pirackich" I to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 16:26, luki1994 napisał:

Hmmm... Nie stoje murem ani za Cd-projekt, ani za Cenegą, ale Cd-projekt ma tanie i fajne gry,
a Cenega tylko fajne:)

zakończmy tą dyskusje.............. CD-PROJEKT rządzi....... cenega przegrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:05, kris2005a napisał:

zakończmy tą dyskusje.............. CD-PROJEKT rządzi....... cenega przegrana


A dlaczego mamy uznać akurat Twoje zdanie? Zwłaszcza że nie podałeś żadnych argumentów? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Novalis,
!? Trochę nie chce mi się wierzyć, żeby różnica 5 zł miała decydować o czyjejś ocenie obu serii. Owszem NXK jest minimalnie tańsza, ale gry tam wydawane to w znakomitej większości coś, co jest dostępne od miesięcy. KKK to wprawdzie również gry "odgrzewane", ale przynajmniej częściowo takie, które dopiero wróciły na rynek. Tylko przelotem wspomnę o antologiach, które nawet stosunkiem ilościowym muszą deklasować NXK (NXK to gry pojedyncze, antologie KKK to zestawy wręcz potrójne).
Jeśli ktoś te różnice uważa za tak nieistotne, by je rozbijać o pięć złotych, to te pięć złotych go nie przekona. Albo jest "fanem", albo zwyczajnie oferta CDP mu bardziej pasuje tematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt :
+ CD Projekt Red i Wiedźmin , na którego niecierpliwie czekam ( nie zepsujcie tego chłopaki:))
+ Nowa eXtra Klasyka , eXtra Klasyka , eXtra Klasyka Next ( obowiązkowe tytuły:))
+ Świetne polonizacje gier ( instrukcje , dużo dodatków - małe , a cieszy:])
+ Fajne tytuły (F.E.A.R. i Heroes V ^_^)
+ Bardzo dobry , przejrzysty serwis + forum :)
+ Dożywotnia gwarancja na gry wydane po (chyba) 23 września
+ Wirtualne pieniądze
+ Dużo promocji , konkursów , wyprzedaży
--------------------------------------------------------------------------------------
Cenega Poland :
+ Kolekcja Klasyki - trochę droższa od XKN , ale też ma świetne tytuły:)
+ Super gierki (GTA : SA rządzi:P:P)
+ Dobre/Świetne polonizacje gier
+ Sporo promocji
+ Niezły serwis + forum
---------------------------------------------------------------------------------------
CD Projekt ma więcej plusów , ponieważ na stronę Cenegi rzadziej
zaglądam , pewnie kilka jeszcze by się znalazło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować