Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2009 o 21:15, igor8472 napisał:

Sprawa już i tak nie aktualna bo Cenega zamiaru sprzedawać na aukcjach nie ma, pytałem.

Coz, z takim kontem jak to do ktorego prowadzil link i tak bym tam nie kupowal.

Dnia 03.09.2009 o 21:15, igor8472 napisał:

A co do komentarzy to mieli głównie taki problem że olewał ich główny magazyn, do aukcji
był inny i dlatego opóźnienia i pomyłki ale zawsze wszystko się jakoś rozwiązywało

A co mnie to obchodzi jako klienta? :) Nie widzisz jak to absurdalnie brzmi - "olewal ich glowny magazyn"?
To o czym piszesz mnie jednak nie dziwi - wyglada ze po raz kolejny goscie zrobili cos metoda "na hurra", i jak zwykle powinela im sie przy tym noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.
Czy jak status zamówienia zmienił się na zrealizowane to znaczy że gra została właśnie wysłana i jutro powinienem spodziewać się kuriera? Pytam bo jak zamawiałem batmana to gra do mnie przyszła, a dopiero 2 dni później zmienił się status na zrealizowane. Zawsze zamawiałem pocztą więc wcześniej nie zwracałem na to uwagi. Przydałby się jakiś link do przesyłki lub numer paczki jak to jest na gramie i w wielu innych sklepach. Bo teraz nie wiem czy siedzieć w domu i czekać na kuriera czy dopiero jutro przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 07:54, caramon napisał:

Pilnie poszukuję kontaktu z pracownikiem firmy Cenega. Czy ktoś może mi pomóc, bo na
maile ze strony nie odpowiadają.


Telefon (22) 574 25 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 07:54, caramon napisał:

Witam wszystkich

Pilnie poszukuję kontaktu z pracownikiem firmy Cenega. Czy ktoś może mi pomóc, bo na
maile ze strony nie odpowiadają.



trudno wejsc na strone cenega.pl i znalezc numer ? nastepnie zadzwnic i po sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 08:56, Jagged napisał:

trudno wejsc na strone cenega.pl i znalezc numer ? nastepnie zadzwnic i po sprawie ?


Akurat w przypadku cenegi posiadanie numeru niewiele daje, bo oni po prostu nie odbieraja telefonu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bardzo dziwne bo kiedy dzwonie z jakakolwiek sprawa to NIGDY nie zdazylo mi sie zeby nie odebrali (telefon czynny od 9 do bodajze 18) w tych godzinach zawsze sie moge bez klopotu polaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam cenegę olewam. Z tego co pamiętam wysłałem do nich ok. 20 maili, a odpisali tylko na 2. Chyba to o czymś świadczy, prawda? Dla nich gracz kończy się na kupnie ich gier. Jak ma jakiś problem, to już ich nie interesuje. Wszak dostali to co chcieli. Nie wiem jakim cudem ta firma z tak skandaliczną obsługą klienta utrzymuje się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 12:31, Jagged napisał:

to bardzo dziwne bo kiedy dzwonie z jakakolwiek sprawa to NIGDY nie zdazylo mi sie zeby
nie odebrali (telefon czynny od 9 do bodajze 18) w tych godzinach zawsze sie moge bez
klopotu polaczyc :)


Faktycznie dziwne, moze dzwonisz na specjalna linie tylko dla siebie. Swoja droga jak sie polaczysz przy najblizszej okazji zapytaj co sie dzieje z patchem 1.1 do batmana pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to, że taka firma jak Cenega ma tak wiele świetnych tytułów w swoim portfolio.
A jeszcze smutniejsze to, że nawet największe z tych tytułów nie są w stanie się obronić po tym kiedy zajmą się nimi "fachowcy" z Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 21:11, Pablor napisał:

Niestety nadal czekam na info ze strony Cenegi kiedy doczekam się patcha do Fallouta
3 dodającego trofea. Do tej pory pomoc techniczna udzieliła mi lakonicznej informacji,
że pracują nad tym razem z Betshedą. Więc może miesiąc może dwa, a może w ogóle.... generalnie
skandal. Kolejnym moim krokiem będzie Rzecznik Praw Konsumenta.

Trofea znaczy się achievmenty? Bo nie na czasie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2009 o 21:48, Pablo_Querte napisał:

Zła dlatego, bo prawdopodobnie nie będzie lektora.



Ale jest jeszcze możliwość ze będą tylko teksty i język angielski itd. to czemu złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:08, SegaPL napisał:


> Zła dlatego, bo prawdopodobnie nie będzie lektora.


Ale jest jeszcze możliwość ze będą tylko teksty i język angielski itd. to czemu złe?


Po pierwsze - jezyk angielski w Stalkerze? Rownie dobrze moglby byc chinski albo inny suahili. Do Stalkera pasuje tylko i wylacznie rosyjski. Z angielskimi tekstami to bym go nie wzial nawet, gdyby mi ktos za darmo dawal.
Po drugie - wydanie w ten sposob stalkera byloby odbiegajace od tego, co cdp zrobil w poprzednich czesciach, a co - zdaniem wielu, w tym mnie - wyszlo swietnie.
Po trzecie - standardowy zestaw obaw w przypadku cenegi - brak patchy lub ogromne ich opoznianie, czy potencjalny brak mozliwosci instalowania modow, jak to w niektorych grach bywalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:08, SegaPL napisał:


> Zła dlatego, bo prawdopodobnie nie będzie lektora.


Ale jest jeszcze możliwość ze będą tylko teksty i język angielski itd. to czemu złe?

Angielski w tej grze? FFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2009 o 21:43, SegaPL napisał:

Teraz moje pytanie: Czemu jest złe, ze gra będzie wydana od Cenegi a nie od CD Projekt?
Mozę my ktoś wytłumaczyć?


http://www.cenega.pl/?ID=6683

Mam to tlumaczyc?

Po odkryciu ścieżki do centrum Zone’u
grupa została wysłana w obszar Zone
Fotorealistyczne obszary Zone
Zanieczyszczenia wpływające na świat Zone.

Wybacz - ale tego sie nie da wytlumaczyc. Chociaz dla milosnikow Stalkera te teksty mowia wystarczajaco wiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować