Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Nie ma osobnego tematu o Cenedze, więc napisze tu. Mam Kane & Lynch z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Chodzi o to ,że gra przy włączeniu wywala ,że płyta jest nie oryginalna, a jeszcze 31 grudnia działała i nie wyskakiwało ,że zła płyta jest włożona. Co z tym trzeba zrobić?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 22:19, Vernio napisał:

Nie ma osobnego tematu o Cenedze, więc napisze tu. Mam Kane & Lynch z Pomarańczowej Kolekcji
Klasyki. Chodzi o to ,że gra przy włączeniu wywala ,że płyta jest nie oryginalna, a jeszcze
31 grudnia działała i nie wyskakiwało ,że zła płyta jest włożona. Co z tym trzeba zrobić?:|

Czy aby na pewno ??

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23628&u=1516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie interesowałem się tym prawie w ogóle ostatnio, ale zalogowałem się dziś po raz pierwszy na stronkę CD Projektu. Okazało się że mam 200 pkt na koncie. Coś mi to daje, czy tak dla picu są :p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 22:17, Fatal-X napisał:

W sumie nie interesowałem się tym prawie w ogóle ostatnio, ale zalogowałem się dziś po
raz pierwszy na stronkę CD Projektu. Okazało się że mam 200 pkt na koncie. Coś mi to
daje, czy tak dla picu są :p?


CDPROgram!
Na razie trwają jego testy, do których dostep ma pewna grupa użytkowników.
Za punkty możesz sobie gry zamawiać z gog.com. Z tego co pamiętam są gry po 300 i 150 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol... teraz to CDProjekt chyba straci troche klientow... :P
Dostalem wczoraj takiego maila: ;]

Z przykrością informujemy, że Twoje konto zostało zablokowane.
Wielokrotnie i z premedytacją naruszyłeś dobre praktyki współpracy z CD
Projekt. // hmm.. "wielokrotnie"? Po pierwsze niczego nie "naruszylem". Wasz regulamin konkursowy byl po prostu niedopracowany. I kasujac punkty (a teraz banujac konta) pokazujecie, ze nie potraficie placic za wlasne bledy. //
Poprzez swoje działania naraziłeś nas na straty finansowe starając się
nieuczciwie naciągnąć nas na gry, które Ci się nie należą. // teraz to bedziecie mieli dopiero straty! ;-)

Nie możemy pozostać obojętni na takie działania. // ja takze nie pozostane obojetny :P //
Wszelkie promocje i
specjalnie działania mają na celu wynagrodzenie uczciwych i wiernych klientów
CD Projekt. // gdybyscie Wy byli przynajmniej uczciwi...
W związku z tym, że wykazałeś się nieuczciwością - usuwamy Twoje
konto i kasujemy wszelkie przywileje, którymi mogłeś cieszyć się ze strony
CDP. // ekhem... jakie przywileje? czekanie miesiacami az bede mogl wykorzystac nagromadzone wPLN''y, przeksztalcone potem na CDPunkty? Nie skomentuje oczywiscie jak ta oferta jest uboga... i droga (policzcie sobie ile stow trzeba wydac, zeby mozna bylo sciagnac jedna stara gierke (nie znaczy, ze zla, ale na pewno nie warta kupowania tylu gier).//

Pozdrawiamy // zegnam..
Ekipa CD Projekt


P.S. dobrze, ze mi chociaz gry z ESII przyslali. CDPunktow i tak nie przeznaczylbym na zadna gre z ich "oferty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 12:58, m1kel1 napisał:

nie tylko ty takiego mejla dostałeś :P


Wiem. Patrz pierwsza linijka tamtego posta: "Teraz to CDProjekt chyba straci troche klientow... :P"
troche bedzie osob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 20:14, In_The_End napisał:

Bardziej złodziei. Ja na ich miejscu skakałbym z radości.


Nie wiem czy zauwazyles, ale to nie jest pierwsza wpadka ze strony CDP...
Co do "zlodziejstwa".. To troche tak jakbys zgubil na ulicy banknot Wladyslawa Jagielly i winil wszystkich, ze ktos go znalazl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na tym koncie, ale moim zdaniem jest to mocno śmieszne. Nie potrafią napisać regulaminu i ustawić systemu na stronie, by nie przyjmował wykorzystanych kodów. No cholera dlaczego ja mam płacić za ich błędy? Totalny brak profesjonalizmu. Już by się nie kompromitowali tymi banami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu by mi przez myśl nie przeszło:
a) wielokrotne rejestrowanie jednej gry,
b) żebranie wśród znajomych i o zgrozo nieznajomych o kod do rejestracji gry
Zatem według mojej moralności Kalego każdy zbanowany jest sobie sam winien i w ogóle nie ma dyskusji. CDP miało zastrzeżone prawo do zmiany regulaminu i możecie naskoczyć. A jak komuś się wydaje, że 1 wpln=1 zł i za każdą grę należy mu się druga, to niech sobie sam założy firmę dystrybuującą gry i zobaczymy wtedy, czy będzie taki wspaniałomyślny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 11:17, hans_olo napisał:

W życiu by mi przez myśl nie przeszło:
a) wielokrotne rejestrowanie jednej gry,
b) żebranie wśród znajomych i o zgrozo nieznajomych o kod do rejestracji gry
Zatem według mojej moralności Kalego każdy zbanowany jest sobie sam winien i w ogóle
nie ma dyskusji. CDP miało zastrzeżone prawo do zmiany regulaminu i możecie naskoczyć.
A jak komuś się wydaje, że 1 wpln=1 zł i za każdą grę należy mu się druga, to niech sobie
sam założy firmę dystrybuującą gry i zobaczymy wtedy, czy będzie taki wspaniałomyślny.


Chyba coś jest tu nie tak. Bez łamania regulaminu ludzie rejestrowali punkty, zgodnie z regulaminem CDP wysyłał nagrody, a teraz za to banuję?
Dlaczego nagrody były wysyłane, skoro teraz chcą za to karać? Nawet jeśli teraz zmienili regulamin to już nawet w starożytnym Rzymie prawo nie działało wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do tematu to Wielki plus dla CDP za wydanie Metro 2033 ale tak po za tym jak widze straszie mały plan wydawniczy , bo wiekszosc tytułów zgarnia Cenega i to dosc dobrych

tak popatrzec to widoczny kryzys i chyba brak funduszy Wielki wydawca jak CDP corz bardziej maleje w swojej dystrybucji a inne firmy to wykorzystuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 11:26, krak2610 napisał:

Chyba coś jest tu nie tak. Bez łamania regulaminu ludzie rejestrowali punkty, zgodnie
z regulaminem CDP wysyłał nagrody, a teraz za to banuję?
Dlaczego nagrody były wysyłane, skoro teraz chcą za to karać? Nawet jeśli teraz zmienili
regulamin to już nawet w starożytnym Rzymie prawo nie działało wstecz.

Regulamin nie jest ustawą i nie ma takiego obowiązku. Dopiero to wszystko, o czym nie było mowy w regulaminie reguluje kodeks cywilny. Tak powie każdy prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować