Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Co lepsze? Zależy jak na to patrzeć CD-Projekt ma tanie gry (20pln) a cenega ma po 25pln do tego Gry Prince of Persia nie kupisz w CD-Projekt. I jeszcze kiedyś ich gry kosztowały 120pln (wiem bo kupiłem za tyle PoP: WW). Wg mnie CDP lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie dlaczego cenega tlumaczyła OBLIWIONA a nie Cdprojekt myślałem że skoro Cdprojekt tłumaczyła Morrowinda to przetłumaczy równierz obliwiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 16:24, GEKO5 napisał:

ja mam pytanie dlaczego cenega tlumaczyła OBLIWIONA a nie Cdprojekt myślałem że skoro Cdprojekt
tłumaczyła Morrowinda to przetłumaczy równierz obliwiona....

Może dlatego że wyłącznym dystrybutorem Obliviona w Polsce jest właśnie Cenega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 16:24, GEKO5 napisał:

ja mam pytanie dlaczego cenega tlumaczyła OBLIWIONA a nie Cdprojekt myślałem że skoro Cdprojekt
tłumaczyła Morrowinda to przetłumaczy równierz obliwiona....


Ale nie bój się - Obliviona tłumaczył Rysław więc jest pewność że gra będzie bardzo dobrze spolszczona . Zresztą mam polską wersję i zapewniam Cię że jest super. Rysław tłumaczył masę gier m.in. też dla CDP . Te gry to np. BG, BG2 , Planescape:Torment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 16:37, Darkstar181 napisał:

> ja mam pytanie dlaczego cenega tlumaczyła OBLIWIONA a nie Cdprojekt myślałem że skoro
Cdprojekt
> tłumaczyła Morrowinda to przetłumaczy równierz obliwiona....
Może dlatego że wyłącznym dystrybutorem Obliviona w Polsce jest właśnie Cenega?


dystrybutorem morrowinda bł ubisoft więc tłumaczył go CDP
a dystrybutorem obliviona jest take 2 więc cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 17:22, Tass napisał:

Ale nie bój się - Obliviona tłumaczył Rysław więc jest pewność że gra będzie bardzo dobrze
spolszczona . Zresztą mam polską wersję i zapewniam Cię że jest super. Rysław tłumaczył masę
gier m.in. też dla CDP . Te gry to np. BG, BG2 , Planescape:Torment


Tass --> dzięki za miłe słowa, ale chciałbym podkreślić, że nie tłumaczyłem sam. Było nas kilka osób, a ja, że tak powiem, oprócz tłumaczenia koordynowałem prace.

Acha, i BG1 nie tłumaczyłem. Robiłem za to "Opowieści z Wybrzeża Mieczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2006 o 21:43, Ryslaw napisał:


Acha, i BG1 nie tłumaczyłem. Robiłem za to "Opowieści z Wybrzeża Mieczy"


Czyli podchodzi pod BG1 ;) , co do tych kilku osób to pozdrów ich, przeproś i pogratuluj . Jesteś najbardziej rozpoznawalną osobą , więc wszystkie achy i ochy spadają na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 14:14, E-sanity napisał:

(...) i tak bede pisal co mi sie podoba

Piękne podsumowanie logiki myślenia. Nie mam więcej pytań.


Inteligent sie odezwal..lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ty jakis zagorzaly milosnik cenegi czy jak...ale WBIJ SOBIE do tej swojej glowki ze jakby cdp zajal sie Prey to bym napewno nie mial ceny 129zl i pewnie o wiele szybciej mial bym polonizacje z lepsza cena,co mnie obchodzi jaka cee mial fear skoro kupilem go tanio w wersji polskiej i to toz po tym jak rpzeczytalem recenzje gry,watpie ze z Prey tak bedzie.Wyszla polonizacja do Obliviona gdzie juz dodatek jest,wilkie mi chalo jak ja obka tak dawno skonczylem ze go eldw pamietam.Ja pisze o Prey ty sie przywalasz o cos innego jak nie masz konkretnej odp na moje pytania to po co sie wogle odzywasz,nie bede z toba gadal mi bo na nerwy dzialasz jak dla mnei to jestes jakims gowniazem nic pzoatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:16, Gosu napisał:

Nie wiem czy ty jakis zagorzaly milosnik cenegi czy jak...ale WBIJ SOBIE do tej swojej glowki
ze jakby cdp zajal sie Prey to bym napewno nie mial ceny 129zl i pewnie o wiele szybciej mial
bym polonizacje z lepsza cena

Niby czemu? Chcesz byc tanszy, czy drozszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:16, Gosu napisał:

Nie wiem czy ty jakis zagorzaly milosnik cenegi czy jak...ale WBIJ SOBIE do tej swojej glowki
ze jakby cdp zajal sie Prey to bym napewno nie mial ceny 129zl i pewnie o wiele szybciej mial
bym polonizacje z lepsza cena


gratuluje wiedzy na temat wydawania gier w Polsce.

>co mnie obchodzi jaka cee mial fear skoro kupilem go tanio w

Dnia 13.07.2006 o 19:16, Gosu napisał:

wersji polskiej i to toz po tym jak rpzeczytalem recenzje gry,watpie ze z Prey tak bedzie.Wyszla
polonizacja do Obliviona gdzie juz dodatek jest


gratuluje (po raz drugi), jesteś chyba szybszy niż Bethesda

>,wilkie mi chalo jak ja obka tak dawno skonczylem

Dnia 13.07.2006 o 19:16, Gosu napisał:

ze go eldw pamietam.


gratuluje (po raz trzeci)

mnei to jestes jakims gowniazem nic pzoatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ma tragiczny support. Pisałem kilka razy o problemach z wieszającym się Oblivionem i zero odpowiedzi. CD-Projekt zawsze reagował na maile.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:16, Gosu napisał:

Nie wiem czy ty jakis zagorzaly milosnik cenegi czy jak...ale WBIJ SOBIE do tej swojej glowki
ze jakby cdp zajal sie Prey to bym napewno nie mial ceny 129zl i pewnie o wiele szybciej mial
bym polonizacje z lepsza cena,co mnie obchodzi jaka cee mial fear skoro kupilem go tanio w
wersji polskiej i to toz po tym jak rpzeczytalem recenzje gry,watpie ze z Prey tak bedzie.Wyszla
polonizacja do Obliviona gdzie juz dodatek jest,wilkie mi chalo jak ja obka tak dawno skonczylem
ze go eldw pamietam.Ja pisze o Prey ty sie przywalasz o cos innego jak nie masz konkretnej
odp na moje pytania to po co sie wogle odzywasz,nie bede z toba gadal mi bo na nerwy dzialasz
jak dla mnei to jestes jakims gowniazem nic pzoatym


Degrad się należy. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 20:40, Marcuz napisał:

>,wilkie mi chalo jak ja obka tak dawno skonczylem
> ze go eldw pamietam.

gratuluje (po raz trzeci)

mnei to jestes jakims gowniazem nic pzoatym


Widzę, że Cenega ładnie traktuje potencjalnych klientów. Gratuluję profesjonalnego podejścia...

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że Cenega miała dotychczas o wiele więcej wpadek polonizacyjnych niż Cdprojekt - np. FarCry

Rozbawiła mnie również wpadka z umieszczeniem na płytce najnowszego hitmana cracka w opisana w CDA.

Muszę natomiast docenić udane próby poprawy - konsultacje ze sceną przy polonizacjach thiefa 3 czy obliviona.

Reasumując CDprojekt jak dla mnie o niebo lepszy, natomiast widać stopniową poprawę u Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem jakości wydania gier cenega prawie dorównała CDP. Na minus w CDP przepowiada obecnie "skąpa" ilość tytułów do wydania, więkrzość co ostatnio wyszło to starsze gry w niższych cenach. Ale może to taki chwyt marketingowy i zbierają siły aby udeżyć i skończyć z konkurencją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2006 o 23:00, Jaca napisał:

Rozbawiła mnie również wpadka z umieszczeniem na płytce najnowszego hitmana cracka w opisana
w CDA.


heh tylko ze Cenega dostala takiego mastera od Eidosa wiec to nie ich wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 20:40, Marcuz napisał:

>,wilkie mi chalo jak ja obka tak dawno skonczylem
> ze go eldw pamietam.

gratuluje (po raz trzeci)

mnei to jestes jakims gowniazem nic pzoatym

Mało profesjonalne podejście tak obrażać klientów, jeśli pełnisz funkcje PR (Public Relations) powinneś chyba się zastanowić nad podejściem do ludzi. Możesz sobie myśleć co chcesz ale obrażać ludzi to nie wypada...
Może i gościu jest gówniarzem ale jest też (może był) waszym klientem i nie ważne czy gry kupił za swoje pieniądze czy rodziców po takim traktowaniu pewno się zastanowi nad ponownym zakupem u was...
Wiedzę, że Marcuz jesteś trochę nadpobudliwy i czasem dajesz upust emocjom co nie jest zbyt profesjonalnym podejściem - sam przyznaj.
Proszę byś w miarę możliwości nie rzucał bezpodstawnych oskarżeń - choćby o to że podwójnie odebrałem paczkę. Najpierw publicznie mnie oskarżasz o oszustwo a teraz nie jesteś w stanie udowodnić swoich racji. Miałeś sprawdzić kwestię tej przesyłki - napisałeś że to trochę potrwa bo macie dużo paczek. To czekam już tydzień na informację i nic. Proszę cię o zajęcie się sprawą i nie oczernianie mnie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować