Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 22:11, PAPISHON napisał:

Cenega wydaje też najlepszego fps czyli FAR CRY :D


I dodajmy, że całkowicie spaliła jego polonizację. Nie dość, że błedy w dialogach i napisach to jeszcze totalny brak synchronizacji pomiędzy dialogami a ruchami ust postaci. Klapa.... Potem trzeba było dociągać z neto 600 Megowego patcha :/

Dnia 14.07.2006 o 22:11, PAPISHON napisał:

Ale CD Projekt ma lepsze promocje :P


Bo CDP jest fajniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 16:06, Adamon napisał:

I dodajmy, że całkowicie spaliła jego polonizację. Nie dość, że błedy w dialogach i napisach
to jeszcze totalny brak synchronizacji pomiędzy dialogami a ruchami ust postaci. Klapa....
Potem trzeba było dociągać z neto 600 Megowego patcha :/


a Marcuz z cenegi jeszcze sie chwalil, ze do super$ellera albo do KK wykonywali polonizacje po raz 3. swiadczy to tylko o nieudolnosci firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 16:10, Slave napisał:

a Marcuz z cenegi jeszcze sie chwalil, ze do super$ellera albo do KK wykonywali polonizacje
po raz 3. swiadczy to tylko o nieudolnosci firmy.


Po raz 3.? Robote się wykonuje raz a dobrze, a nie 3 razy i to tragicznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak jest w końcu z tą polonizacją Far Cry w kolekcji klasyki? To ta sama spartolona wersja co w premierowym wydaniu, czy może naprawili swoje błędy? I jak jest w przypadku Splinter Cell? Chyba oni też to wydają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 23:03, military napisał:

To jak jest w końcu z tą polonizacją Far Cry w kolekcji klasyki? To ta sama spartolona wersja
co w premierowym wydaniu, czy może naprawili swoje błędy? I jak jest w przypadku Splinter Cell?
Chyba oni też to wydają...


jest juz poprawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja Splinter Cell Chaos Theory bardzo mi się spodobała, wszędzie są polskie słowa, terroryści mówią po polsku i to nawet ładnie a Mirosław Baka też nie jest zły w roli Sama :) Chyba najlepsza polonizacja Cenegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm do tej pory szanowalem Cenege ,ale teraz jakie cyrki odszczelila z moja przesylka to ma u mnie teraz ZERO zaufania i juz na pewno nie wezne nic u nich w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 01:50, Marcuz napisał:

> To jak jest w końcu z tą polonizacją Far Cry w kolekcji klasyki? To ta sama spartolona
wersja
> co w premierowym wydaniu, czy może naprawili swoje błędy? I jak jest w przypadku Splinter
Cell?
> Chyba oni też to wydają...

jest juz poprawiona

a pro po FC ostatnio dostaję maila z Game Spota i tam można ściągać pełnego FC za uwaga uwaga 9,99$ niby extra ale po pierwsze FC zajmuje 3 cd czyli ok 2,1 GB sorry ale to jak na moje łącze troszkę za dużo :P po drugie koszt tego wszystkiego to ok. 30 zł, no i po angielsku i gez opakowania :P
A w empiku mam od Cenegi za 25 złocisza FC w pudełku i po polsku :))
generalnie fajny pomuysł z tą rewolucją cenową :)
mam pytanko czy kiedyś zrobicie coś takiego jak wpln?? było by fajnie bo z Cenegi też gry kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na nich bardzo zdenerwowany ponieważ zamówiłem gre we wtorek i miała dojść przesyłką kurierską a nie doszła. Dostałem tylko odpowiedż na jednego maila że wszystko jest uzgadniane z kurierami a paczki jak nie było tak i nie ma. Lecz mam nadzieje że to się nie powtórzy, gre dostane i zamówie następnie Cvilization :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 15:19, Probos napisał:

A Cenega ma punkty które również dostajesz za rejestracje gier. Na razie niestety nie można
ich wykorzystać ale z czasem..


Jakto nie? Nagrody są bardzo (BARDZO) atrakcyjne lecz kosztują masę punktów... Są równierz nagrody gwarantowane od GRY-ONLINE.
Cenega ma więcej sponsorów niż CD-PROJECT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 15:19, Probos napisał:

A Cenega ma punkty które również dostajesz za rejestracje gier. Na razie niestety nie można
ich wykorzystać ale z czasem..

O to nawet nie wiedziałem zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich sponsorów? 0_o
Chyba firm współpracujących, ale to nie są sponsorzy...

Nagrody gwarantowane od Gry-Online? Cieeekawe, mam 5 gier u Cenegi zarejestrowanych a nic na maila nie dostałem. Poza tym sam klub Cenegi jeszcze nie ruszył, a nagrody są na tyle odległe punktowo, że dopiero po roku można myśleć o czymś lepszym niż słuchawki. Dlatego też wPLN od CDP wypadają lepiej, można je wykorzystać od razu, zmniejszają czasem znacząco cenę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale większość gier jest o tyle obniżona że jak dodasz koszty przesyłki to wyjdzie Ci cena gry bez wPLN a czasami nawe więcej dlatego kupuje tylko w wirtusie od jakiegoś czasu. Nie licząc przesyłki od Cenegi (niedoszłej). Dopiero jak do nich dzisiaj zadzwoniłem to zamówienie ruszyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować