Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2006 o 18:18, PioMrex napisał:

Dopóki nie otrzymam oficjalnego sprostowania, zawieszam zakupy gier wydawanych CDP, ja sobie
mogę czekać, dla mnie lepiej, gry zdążą zejść do niższych przedziałów cenowych, w ostateczności
mogę ich nigdy nie zakupić.


Buahahahaha ~~ Ale foch ! Poleglem normalnie poleglem ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:00, Striker-Cs napisał:

A moze dla tego, ze mieli kilka premier w krotkim przedziale czasowym i nie wyrabiali w toku
pracy ?


No nie wiem:
- PES - premiera miesiąc po światowej
- Scareface - też o ile wiem spóźnienie
- Dark Messiah - premiera przesunięta na styczeń kiedy inni grają od miesiaca ponad
- XG - padła seria a CDP nie raczy dać o tym stosownego info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:03, Markus89 napisał:

No nie wiem:
- PES - premiera miesiąc po światowej
- Scareface - też o ile wiem spóźnienie
- Dark Messiah - premiera przesunięta na styczeń kiedy inni grają od miesiaca ponad
- XG - padła seria a CDP nie raczy dać o tym stosownego info


A ile wydali gier w pazdzierniku, ile w listopadzie, ile w grudniu ? Wiele razy pracownicy CDP mowili, ze EK pochlaniaja bardzo duzo czasu, zeby cieszyc sie fantastycznym wydaniem np. Gothica 3 czy NWN 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:10, Striker-Cs napisał:

A ile wydali gier w pazdzierniku, ile w listopadzie, ile w grudniu ? Wiele razy pracownicy
CDP mowili, ze EK pochlaniaja bardzo duzo czasu, zeby cieszyc sie fantastycznym wydaniem np.
Gothica 3 czy NWN 2...


A co mnie to obchodzi skoro RPG mnie nie interesuje?

Człowieku nie przekonuj mnie na siłę o tym jaki CDP jest wspaniały. Po prostu nie leżą mi ich tytuły bo jedyna dobra gra akcji jaką wydali jest SWAT 4.

PS: Czy zmartwieniem graczy jest dotrzymanie terminu premiery przez dystrybutora? Nie - oni powinni zadbać o to, aby gra była na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem Markus że w twojej ulubionej Cenedze, dla której bywasz bezkrytyczny nie ma takich sytuacji :]

Ale to może dlatego że Cenega poprostu nie ma tylu wydań na raz ? ;] hehehe

Nie wiem co ty tu próbujesz udowodnić ale wygląda na to że albo nie masz pojęcia jak się lokalizuje gry, albo specjalnie wypisujesz bzdury. Prace nad grą to zdecydowanie więcej niż kilka dni czy tygodni, zerknij sobie chociaż na JEDNĄ rzecz. Na plan wydawniczy, CHOCIAŻBY DZISIAJ premierę ma 5 GIER !!. Zerknij na plan wydawniczy na następne tygodnie, i teraz dodaj sobie do każdej gry jakieś kilka miesięcy prac. Wyjdzie ci że na osuniecia o kilka dni na który ty tak nieustannie marudzisz, CDP w podzielonej na kilkanaście gier uwadze, wypada bardzo dobrze. Reasumując, dlatego właśnie w Cenedze nie ma takich wpadek ... bo tam nei ma tylu gier na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:13, Markus89 napisał:

A co mnie to obchodzi skoro RPG mnie nie interesuje?

Człowieku nie przekonuj mnie na siłę o tym jaki CDP jest wspaniały. Po prostu nie leżą mi ich
tytuły bo jedyna dobra gra akcji jaką wydali jest SWAT 4.

PS: Czy zmartwieniem graczy jest dotrzymanie terminu premiery przez dystrybutora? Nie - oni
powinni zadbać o to, aby gra była na czas.


O jezu ale Ty gosciu czaisz, nie jestes JEDYNYM konsumentem, zeby tylko Twoje potrzeby zaspokajac. Na pewno nie spoczywaja na laurach, skoro ostatnio tyle premier bylo, podalem przyklad wydan, poniewaz zasluguja na pochwale. Sa naprawde wspaniale i nie musisz ich miec, ale jakbys zobaczyl wyposazenie kazdego z EK, to mozna na ich podstawie stwierdzic, ze odwalili kawal dobrej roboty, co kosztowalo ich kupe czasu. Nigdzie Cie nie przekonuje, ze jest wspanialy, tylko staram Ci sie wyjasnic, ze stwierdzenie, iz spia na laurach jest nieadekwatne do planu wydan gier przez ta firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:13, John Fu napisał:

Ja wiem Markus że w twojej ulubionej Cenedze, dla której bywasz bezkrytyczny nie ma takich
sytuacji :]


Jak najbardziej są. Choćby GTR 2 oraz The Race.

Dnia 14.12.2006 o 23:13, John Fu napisał:

Ale to może dlatego że Cenega poprostu nie ma tylu wydań na raz ? ;] hehehe


Biorę pod uwagę tylko tytuły na PC:
W grudniu tego roku ukażą się - UWAGA - 4 tytuły z czego dwa z nich to reedycje (Złota Klasyka). Na prawdę zabójcza ilość...

U Cenegi natomiast widzę na PC do końca grudnia 4 premiery.

Dnia 14.12.2006 o 23:13, John Fu napisał:

Nie wiem co ty tu próbujesz udowodnić ale wygląda na to że albo nie masz pojęcia jak się lokalizuje
gry, albo specjalnie wypisujesz bzdury.


No wiesz całkowicie to nie wiem bo się tym nie zajmuję - ty chyba również...

Dnia 14.12.2006 o 23:13, John Fu napisał:

Reasumując, dlatego właśnie w Cenedze nie ma takich wpadek ... bo tam nei ma tylu gier na raz


Bo może potrafi rozłożyć daty premier w odpowiednim czasie ? :P To już żart, ale ogólnie moich kilka ostatnich postów (skierowanych do Striker-Cs) miało na celu uzmysłowienie mu, że nie trzeba mi na siłę wciskać czegoć czego nie cierpię.

Co do lokalizacji. GW, Heroes V Kuźnia... - to dwa z ostatnich tytułów wydane przez CDP które zawierają masę błędów. Wydanie Gothic 3 może i ładne i nieco poprawione, ale również z kilkoma wpadkami. Wiem, że nie ma idealnych wydań itp, ale ludzie nie wciskajcie mi na siłę czegoś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:18, Striker-Cs napisał:

O jezu ale Ty gosciu czaisz, nie jestes JEDYNYM konsumentem, zeby tylko Twoje potrzeby zaspokajac.
Na pewno nie spoczywaja na laurach, skoro ostatnio tyle premier bylo, podalem przyklad wydan,
poniewaz zasluguja na pochwale. Sa naprawde wspaniale i nie musisz ich miec, ale jakbys zobaczyl
wyposazenie kazdego z EK, to mozna na ich podstawie stwierdzic, ze odwalili kawal dobrej roboty,
co kosztowalo ich kupe czasu. Nigdzie Cie nie przekonuje, ze jest wspanialy, tylko staram Ci
sie wyjasnic, ze stwierdzenie, iz spia na laurach jest nieadekwatne do planu wydan gier przez
ta firme.


Ty dalej swoje.

Każdy pisze swoje argumenty - moje są takie, że CDP nie wydaje gier akcji i dlatego nie jest dla mnie tak samo atrakcyjny jak Cenega (choćby GRAW lub nadchodzący GR: R6 Vegas).

I zapamiętaj sobie jedno: jeden klient się nie liczy i świetnie o tym wiem, ale gry posiadam niemal każdego dystrybutora - po prostu zdobywam te tytuły niezależnie od wydawcy więc nie pisz mi tutaj o tym, że nie jestem jedyny - bez łaski: nie ma czegoś u nich to mogę iść do kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:21, Markus89 napisał:

Co do lokalizacji. GW, Heroes V Kuźnia... - to dwa z ostatnich tytułów wydane przez CDP które
zawierają masę błędów. Wydanie Gothic 3 może i ładne i nieco poprawione, ale również z kilkoma
wpadkami. Wiem, że nie ma idealnych wydań itp, ale ludzie nie wciskajcie mi na siłę czegoś
;]


Nie wiem do czego ciagle zmierzasz, ale nikt Ci nic nie wciska, poprostu ja Ci podaje przyklady konkretnych wydan, ktore sa godne uwagi. Mozesz ich nienawidziec dla mnie ich, ale sa one bardzo dobrym przykladem na to, ze firma stara sie o dobre wydania. A sprawe spolszczenia to nie bede komentowal, kazdy wie jak jest. Ostatnimi czasy w dobie nasilenia premier jakosc polonizacja spadla drastycznie. Mam nadzieje, ze CDP wyciagnie z tego wnioski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:25, Markus89 napisał:

Każdy pisze swoje argumenty - moje są takie, że CDP nie wydaje gier akcji i dlatego nie jest
dla mnie tak samo atrakcyjny jak Cenega (choćby GRAW lub nadchodzący GR: R6 Vegas).

I zapamiętaj sobie jedno: jeden klient się nie liczy i świetnie o tym wiem, ale gry posiadam
niemal każdego dystrybutora - po prostu zdobywam te tytuły niezależnie od wydawcy więc nie
pisz mi tutaj o tym, że nie jestem jedyny - bez łaski: nie ma czegoś u nich to mogę iść do
kogoś innego.


Masz swoje argumenty, ale ja caly czas staram Ci sie wyjasnic, ze "CDP nie spoczywa na laurach". A Ty mowisz o swoich zainteresowaniach w gatunkach gier. Szczerze to mnie G**no obchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to popatrz na te słowa:

Cenega wydaje więcej gier akcji co sprawia, że jest przed CDP jeżeli chodzi o gry

huh ? Jakie gry akcji ? Za to CDP wydaje wiecej RPG''ow i ? Eh bez sensu argument :/

- to twoja odpowiedź - agrument bez sensu? Dlatego, że mam inne zdanie od twojego?
( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&pid=2843)

A Ty mowisz o swoich zainteresowaniach w gatunkach gier. Szczerze to mnie G**no obchodza.

A o czym mam pisać? O twoich zainteresowaniach? Ja tę rozmowę już zakończę bo wiedać, że dyskutować nie potrafisz wciskając to co uważasz za słuszne... Sorry, ale dorośnij i wróć wtedy pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z tego co widze, to Striker nie chce Cie przekonać do pewnego gatunku gier, tylko uzmysłowić jedną bardzo ważna rzecz, której mogłeś nieświadomie niezauważyć.

To że CDP wydaje mniej gier które interesują Ciebie, nie oznacza że:

Dnia 14.12.2006 o 23:25, Markus89 napisał:

"nieco poprzestał na laurach i stacza się... " a już napewno nie "osiada na laurach". Wydaje całe mnóstwo innych gier, jak sam zauważyłeś nie tylko na PC a to oznacza mase pracy. Ja nie widze w postach Strikera nic innego.


Odnośnie tych wydań, Striker już wspomniał, że wydają dużą ilość gier cały czas, a rozmawiamy właśnie o ilości a nie o tym że Cenega mniejszą ilość gier rozkłada na dłuższy okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:32, Markus89 napisał:

No to popatrz na te słowa:

Cenega wydaje więcej gier akcji co sprawia, że jest przed CDP jeżeli chodzi o gry

huh ? Jakie gry akcji ? Za to CDP wydaje wiecej RPG''ow i ? Eh bez sensu argument :/

- to twoja odpowiedź - agrument bez sensu? Dlatego, że mam inne zdanie od twojego?
( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&pid=2843)


Jezu a reszte doczytales ? Ja Twoje wypowiedzi czytam do konca, nastepna Twoja wypowiedz utwierdzila mnie w przekonaniu, ze dla Ciebie Cenega ma wieksze znaczenie, bo wydaje wiecej gier akcji. LUZ, nic dalej nie mowilem tylko probowalem wytlumaczyc, ze "CDP nie spoczywa na laurach !"

Dnia 14.12.2006 o 23:32, Markus89 napisał:

A o czym mam pisać? O twoich zainteresowaniach? Ja tę rozmowę już zakończę bo wiedać, że dyskutować
nie potrafisz wciskając to co uważasz za słuszne... Sorry, ale dorośnij i wróć wtedy pogadać.


Nie wystarczy przeczytac to co pisalem, ze "CDP sie stacza" tylko dla, ze miala duzo wydan gier w krotkim czasie. Premiera po premierze byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:38, John Fu napisał:

Wiesz z tego co widze, to Striker nie chce Cie przekonać do pewnego gatunku gier, tylko uzmysłowić
jedną bardzo ważna rzecz, której mogłeś nieświadomie niezauważyć.


Pierwsza jego odpowiedź na mojego posta (ta o tym iż podałem bezsensowny argument) dotyczyła tego.

Dnia 14.12.2006 o 23:38, John Fu napisał:

To że CDP wydaje mniej gier które interesują Ciebie, nie oznacza że:
> "nieco poprzestał na laurach i stacza się... " a już napewno nie "osiada na laurach".


Chodzi mi o to, że CDP owszem wydaje dużo gier, ale niekiedy ich jakość jest na bardzo niskim poziomie. Wspominałem już o GW czy H5 Kuźnia... To jest pewnego rodzaju spoczywanie na laurach bo niegdyś CDP był firmą której polonizacje oznaczały wysoką jakość, a teraz? Przeciętniak zazwyczaj... Ostatnią dobrą polonizacją była ta z CoH

Dnia 14.12.2006 o 23:38, John Fu napisał:

Odnośnie tych wydań, Striker już wspomniał, że wydają dużą ilość gier cały czas, a rozmawiamy
właśnie o ilości a nie o tym że Cenega mniejszą ilość gier rozkłada na dłuższy okres czasu.


Ja tylko napiszę tyle: nie liczy się ilość, a jakość ;] To możecie sobie dostosować zarówno do polonizacji, jak i do tego jakie gatunki mi odpowiadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:49, Markus89 napisał:

Chodzi mi o to, że CDP owszem wydaje dużo gier, ale niekiedy ich jakość jest na bardzo niskim
poziomie. Wspominałem już o GW czy H5 Kuźnia... To jest pewnego rodzaju spoczywanie na laurach
bo niegdyś CDP był firmą której polonizacje oznaczały wysoką jakość, a teraz? Przeciętniak
zazwyczaj... Ostatnią dobrą polonizacją była ta z CoH


Bo kiedys wydawali jedna duza premiere na miesiac badz dwa ? A w tym roku ? 3 duze premiery w bardzo krotkim czasie ? Kazda wspaniala wymaga bardzo dobrego wydania EK i wzmozonoej pracy.

Dnia 14.12.2006 o 23:49, Markus89 napisał:

Ja tylko napiszę tyle: nie liczy się ilość, a jakość ;] To możecie sobie dostosować zarówno
do polonizacji, jak i do tego jakie gatunki mi odpowiadają :P


To nie od nich zalezy ilosc, tylko od tego kiedy sa premiery. Pewnie by mogli zrobic idealne polonizacje, ale czekalibysmy na premiery bardzo dlugo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:52, Striker-Cs napisał:

To nie od nich zalezy ilosc, tylko od tego kiedy sa premiery. Pewnie by mogli zrobic idealne
polonizacje, ale czekalibysmy na premiery bardzo dlugo :/


Dlatego warto wydać coś szybko, nieważne że nie dopracowane - da się 10 patchy i będzie ok:P Dobra skończmy już tę dyskusję, albo przedstaw jakieś konkretne argumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 23:54, Markus89 napisał:

> To nie od nich zalezy ilosc, tylko od tego kiedy sa premiery. Pewnie by mogli zrobic idealne

> polonizacje, ale czekalibysmy na premiery bardzo dlugo :/

Dlatego warto wydać coś szybko, nieważne że nie dopracowane - da się 10 patchy i będzie ok:P
Dobra skończmy już tę dyskusję, albo przedstaw jakieś konkretne argumenty...



Heh i kółeczko się zamyka, takie rozmowy nie mają sensu, z bardzo prostego powodu; i tak jest źle i tak też jest źle, zawsze wszysko można przedstawić w tym "złym" świetle. Jak wychodzi mało gier, to tego należy się czepiać, jak wychodzi więcej, to trzeba się czepnać że wychodzą z opóźnieniem, a jak nie ma opóźnień, to trzeba się czepnąć tego że przecież premiera angielska była AŻ miesiąc wcześniej (no ale tłumaczenie powinno być zawsze robione w jeden dzień, dystrybucja też, wszystko tak samo jak u producentów ...), a jak wychodzi dużo gier, to przecież zawsze znajdzie się TĄ jedną która wyszła słabiej, i cały czas nawijać, że gry wychodzą kiepskie

... ehh, to nie dość że jest już wystarczająco nudne, to jeszcze kiepsko się czyta, a po postach Czajsona i Minsc Boo już liczyłem na obopólną poprawę ;] No cóż, widocznie takie jest przeznaczenie tego tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować