Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedz - pewnie kupię kolekcjonerską - troszkę przesadziliście z cena (podstawową) "EU 3" (129,90 zł) - oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie, bynajmniej nie z troski o własne fianse ale o to by wam sie sprzedawała "EU 3" tak jak sprzedawała się "EU 2" CD Projektowi.

Czyżby licencja była tak droga?:)

Wesołych Świąt


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:42, strajker napisał:

Dzięki za odpowiedz - pewnie kupię kolekcjonerską - troszkę przesadziliście z cena (podstawową)
"EU 3" (129,90 zł) - oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie, bynajmniej nie z troski
o własne fianse ale o to by wam sie sprzedawała "EU 3" tak jak sprzedawała się "EU 2" CD Projektowi.


Dzięki. Co do ceny ja mam na nią wpływ w dość małym zakresie. Ale walczymy :)

Dnia 19.12.2006 o 00:42, strajker napisał:

Wesołych Świąt


Dzięki i wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:30, nathanadler napisał:

Co do zawartości edycji EU3 powinan ona być już na dniach potwierdzona. Wiem że będzie kollekcjonerska
i zwykła a czym będą się różnić to już na dniach


Przycinajcie troszke cytaty... ;)


nathanadler --> nie rozpedzaj sie, ten temat to nie tablica ogloszen Cenegii ani dzial Q&A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 00:42, strajker napisał:

Czyżby licencja była tak droga?:)

Myślę że zakładają że będzi to hit i że i tak się sprzeda. Podobnie jak G3.

Ja się na EU3 na pewno skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Życzę wszystkim Wesołych Świąt i powoli zwijam żagle, do gwiazdki raczej tu nie dam rady zajrzeć. Potem i owszem:)

Pozdro! i Miłego giercowania w Święta!

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

caich

Dnia 19.12.2006 o 00:47, Volvox napisał:

Przycinajcie troszke cytaty... ;)


Oka :)

Dnia 19.12.2006 o 00:47, Volvox napisał:

nathanadler --> nie rozpedzaj sie, ten temat to nie tablica ogloszen Cenegii ani dzial Q&A


Oczywiście nie traktuję forum CDP jako takowego jeśli pojechałem po granicy przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:40, Mike napisał:

Jakby ktos napisal o Tobie, ze skuliles ogon i uciekles, tez
bys nie mial ochoty z nim sobie dyskutowac, ani udzielac informacji :-\ think about it.

Wiem, to nie domnie.. ale nie rozumiem co jest obraźliwego w stwierdzeniu "skulić ogon i uciec" jest to przecież zwrot oznaczający to samo co "unikać", nie pomnę o tak późnej poże jak nazywa się takie związki językowe idiomami, czy czymś takim....

Czy dowiemy się jakie jest podsumowanie działań Masterlinka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:47, Volvox napisał:

> Co do zawartości edycji EU3 powinan ona być już na dniach potwierdzona. Wiem że będzie
kollekcjonerska
> i zwykła a czym będą się różnić to już na dniach

Przycinajcie troszke cytaty... ;)


Wstyd sie przyznac, ale mi tez sie raz nie przycielo :)
Sorki, taki maly wypadek przy pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:41, Mike napisał:

Wysylales rozumiem przez formularz i masz potwierdzenie, ze doszlo?


Nie, ten akurat był odpowiedzią na wcześniejszą bezpośrednią korespondencję o Koszyku, z panią Katarzyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:49, Minsc i Boo napisał:

ehh, nawet nie skomentujesz powodów mojego bojotu:(



oo przepraszam nie zauwazylem. Pora pozna. Zanim wcisne start, konczacy prace tego systemu jeszcze zdaze to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:47, Mike napisał:


Życzę wszystkim Wesołych Świąt i powoli zwijam żagle, do gwiazdki raczej tu nie dam rady zajrzeć.
Potem i owszem:)

Pozdro! i Miłego giercowania w Święta!

M.

Więc miłych i spokojnych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:48, PioMrex napisał:

> Jakby ktos napisal o Tobie, ze skuliles ogon i uciekles, tez
> bys nie mial ochoty z nim sobie dyskutowac, ani udzielac informacji :-\ think about it.

Wiem, to nie domnie.. ale nie rozumiem co jest obraźliwego w stwierdzeniu "skulić ogon i uciec"
jest to przecież zwrot oznaczający to samo co "unikać", nie pomnę o tak późnej poże jak nazywa
się takie związki językowe idiomami, czy czymś takim....


Uwierz mi, ale mozna to odebrac bardzo nie fajnie. No przeciez nie chcialbys abym na Twoj brak odpowiedzi na posta pisal np. "O PioMrex skulił ogon i uciekł i już nie doczekam się odpowiedzi"? Milo by Ci bylo?

Dnia 19.12.2006 o 00:48, PioMrex napisał:

Czy dowiemy się jakie jest podsumowanie działań Masterlinka...?


Jesli uznamy to za stosowne to tak - niemniej ocene wspolpracujacych z nami firm pozostawiamy raczej do naszej wiadomosci. Natomiast, reklamacje poszczegolnych osob sa oczywiscie zatawiane w trybie pilnym.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:55, Mike napisał:

> > Jakby ktos napisal o Tobie, ze skuliles ogon i uciekles, tez
> > bys nie mial ochoty z nim sobie dyskutowac, ani udzielac informacji :-\ think about
it.
>
> Wiem, to nie domnie.. ale nie rozumiem co jest obraźliwego w stwierdzeniu "skulić ogon
i uciec"
> jest to przecież zwrot oznaczający to samo co "unikać", nie pomnę o tak późnej poże jak
nazywa
> się takie związki językowe idiomami, czy czymś takim....

Uwierz mi, ale mozna to odebrac bardzo nie fajnie. No przeciez nie chcialbys abym na Twoj brak
odpowiedzi na posta pisal np. "O PioMrex skulił ogon i uciekł i już nie doczekam się odpowiedzi"?
Milo by Ci bylo?

Sprowokowała by mnie jedynie do odpowiedzi, aby udowodnić że nie uchylam się od odpowiedzi.. przynajmniej coś na odczepne bym powiedział... :)

Dnia 19.12.2006 o 00:55, Mike napisał:

> Czy dowiemy się jakie jest podsumowanie działań Masterlinka...?
Jesli uznamy to za stosowne to tak - niemniej ocene wspolpracujacych z nami firm pozostawiamy
raczej do naszej wiadomosci. Natomiast, reklamacje poszczegolnych osob sa oczywiscie zatawiane
w trybie pilnym.

Rozumiem, tylko w tym momencie rządni krwi i igrzysk rozwścieczeni klienci nie mają zaspokojonych swoich żądzy, ja po tym jak Masterlink rok temu bodaj 5 dni po Poznaniu woził moją EK AoE3 to jak widzę ich samochód to zgrzytam zębami (mimo, iż z Medkiem i NWN2 się spisali), za te utarczki rok temu mają u mnie takiego minusa jak stąd na Jowisza, i chętnie bym widział wyciągnięte konsekwencje (wtedy też pisali, że niby umówili inny termin... tak umówiłem inny ale nie ten co oni napisali, z resztą żadnego nie dotrzymali, chyba jeszcze mam archiwum wymiany poczty z nimi z tego okresu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)
Osobiscie musze przyznac ze chyab bardziej mi odpowiada CDP niz cenega, czemu ? wnioskuje po liczbie zarejestrowanych gier, sam kupuje tylko gry z tych kolekcji "nizszych cenowo" wiec zasadniczo tylko o tym moge sie wypowiedziec, bo nawet sie nie ineresuje jakie "drozsze" gry ma jedna jak i druga firma.( ale jesli ktos w tych klasykach wyda close combat 5 to bede wielbil do konca zycia:P)
Osobiscie w CDP uznam za + gram.pl, program lajalnosciowy - wirtualne pieniadze, uzywki - mozna sobie zrekompensowac czesc kasy przy nie udanym zakupie, albo pozbyc sie gry w ktora nie ma sie ochoty zagrac wiecej razy (choc za plus uznal bym mozliwosc wymiany roznych tytulow na inne posrod graczami - zorganizowany w jakis dobry sposob, czy u cenegi czy CDP), nt. polonizacji to sie nie bede wypowiadal, gdyz osobiscie lubie jedynie kinowki, zazwyczaj pelna polonizacja to dla mnie minusik drobny jest:P
o cenedze moge sie wypowiedziec w malym stopniu, gdyz dopiero dzis zakupilem kilka ich gierek, a wczesniej posiadalem jedynie 2 z czego jedna mi sie nie podobala- brothers in arms, jednak klub gracza czy jak sie to nie nazywa wyglada bardzo obiecujaco, fajna idea comiesiecznych konkursow smsowych, instrukcje i jakies dodatkowe pierdoly mnie nie bawia gdyz czytam conajwyzej na kiblu jak nie mam ciekawszych gazet:P a gdyby nie ewentualny spadek ceny prz checi odsprzedazy to pewnie bym wywalal.
osobiscie uwazam ze te firmy sie uzupelniaja, co by nie mowic oferta gier jest najwazniejsza, bo eni kupie gry w ktora nie zamierzam grac tylko dlatego ze amm opinie o danej firmie lepsza, decyduje dla mnie stosunek jakosci-tego jak dorba gra mi sie wydaje/ do ceny + bonusy, ale raczej o kolejnosci zakupu, choc czasem jesli kupie 1 gre kasy nie starczy na druga to sie zdarzy porzyczyc ta 2 od kogos i wtedy pewnie sie juz jej nie kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:25, Minsc i Boo napisał:

Ehh, już o tym pisałem i polemizowałem z niejakim migem(nie pamiętam na jakim temacie). Chodziło
o reedeycje G2( w NEK albo w Extra Grze). Osoby które zakupiły tą budżtową reedycje miały możliwość
zakupienia dodatku za 20 zł.

Dnia 19.12.2006 o 00:25, Minsc i Boo napisał:

Ja, osoba posiadająca droższą edycję takiej możliwości nie miałem.
Uznałem to za bardzo niesprawiedliwe(całej mej argumentacji nie chcę mi się przytaczać, choć
jeśli jest taka potrzeba to i mogę). I stwiedziłem że skoro bardziej premiowani są klienci
którzy kupują reedeycje, będe czekał- a co!


Eeeh to calkiem proste. W komplecie do edycji premierowej byl premierowy dodatek, a w komplecie do reedycji byl dodatek reedycyjny. Taki byl system. A jakby dodatek reedycyjny byl kompatybilny tylko z reedycja, ha?:)
Oczywiscie zartuje. Ja bym Ci to wyslal dla swietego spokoju;) bo przeciez klient najwazniejszy. Wiec nie ma o co kruszyc kopii. Za mala elastycznosc przepraszam i za zapominanie o sprawiedliwosci, tez! (na usprawiedliwienie dodam, ze to dlatego, ze dzialajac na duza skale budujemy systemy polautomatyczne i kazdy wyjatek bardzo komplikuje sprawe) Prosze podeslij mi info na michal.kicinski[At]cdprojekt.com i zalatwimy sprawe po dzentelmensku. Niestety w Nowym Roku dopiero (uuuurlopppiiik:), ale lepiej pozno niz wcale;)

Dnia 19.12.2006 o 00:25, Minsc i Boo napisał:

> 3mam kciuki, aby te punkty przelozyly sie na cos mniej wirtualnego.
też mam nadzieję. Nat zapewnia że będzie ok.


Tak naprawde, to tez mysle, ze w koncu uruchomia. Mamy tylko nadzieje, ze nie zdaza tylko przed....
No wiecej nie pisze, jakas tajemnica musi byc:)

Dnia 19.12.2006 o 00:25, Minsc i Boo napisał:

Alez skadze, zlota edycja = reedycja! To nie premiera. Mozesze kupowac! :)
Heh myślałem nad HoMM5, ale Morthi mnie wystraszył ; że niby problemy z pathami, brak opisów
bohaterów i wogóle


O Morthim to mysmy w firmie rozmawiali. Otoz nie ma on zbyt dobrej prasy;) Na forum niby konretami zasypuje, ale jak przyjdzie co do czego, to nic konkretnego z niego nie mozemy wyciagnac pozostaje glownie "i w ogole", a i polemizowac z nim na forum nie ma czasu. Ja o problemach z patchami nie slyszalem i nie sadze aby byly jakiekolwiek inne niz w przypadku zakupu oddzielnego. Zreszta my jestesmy tu od tego aby nikogo z problemem nie zostawic, a jak sie nie uda rozwiazac (rzadki przypadek) to pieniadze tez zwracamy.

Zreszta Homm5 gold sprzedaje sie jak swieze buleczki, gdyz ma naprawde korzystny stosunek ceny do jakosci. Warto by zarzuty Morthiego sprawdzic jeszcze z kims hmmm o bardziej wywazonych opiniach;)

Dnia 19.12.2006 o 00:25, Minsc i Boo napisał:

No i AoE3....nie prezepadam za RTSami ale AeE2 uwielbiałem....więc pomyślę


Ja mam na polce czeka na swoja kolej, razem z Medievalem 2 :) (uuuurlopik AoE3 pojdzie mi na notebooku!:)

Dnia 19.12.2006 o 00:25, Minsc i Boo napisał:


> > ps2:nie powiem że nie chciałem żeby moja luba zamówiła NWN2:P
>
> Jak widac wszystkich dojsc do tej komorki spolecznej jeszcze nie stracilismy;)

Dnia 19.12.2006 o 00:25, Minsc i Boo napisał:

najbardziej bolało mnie odmówienie sobie się Medieval2. Miałem okazję pograć w wersję ang
i spodobało mi się że hej! a tak to trza czekać az zanjdzie się w Platynie(albo i jeszcze niżej)


Wiesz jak to z tym czekaniem jest. Na niektore gry czeka sie naprawde dluuuugo. Zwlaszcza na te na ktorych Ci zalezy;) Ja np. juz nie czekam, bo kiedys czekalem na bezowe radio Cambrigde Soundworks, ktore widzialem w US, a w PL bylo tylko czarne. Czekalem dwa latka:) az wycofali ze sprzedazy i teraz go nie ma gdzie kupic, a mi bardzo jakosc dzwieku i opcje budzika pasowaly:) ...no dobra starczy tego zachecania! :)

Pozdrawiam,

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 01:13, Mike napisał:

Prosze podeslij mi info na michal.kicinski[At]cdprojekt.com
i zalatwimy sprawe po dzentelmensku. Niestety w Nowym Roku dopiero (uuuurlopppiiik:), ale lepiej
pozno niz wcale;)

Ma kobitka się ucieszy(ciekaw jeestem czy wróci do Nocy Kruka, gdyż już trujkę męczy:) Bo ja z Gothicami na bakier. Aczkolwiek jak będzie komplet wszytkiego na póleczce to się zabiorę:)

Dnia 19.12.2006 o 01:13, Mike napisał:



Dnia 19.12.2006 o 01:13, Mike napisał:

Zreszta Homm5 gold sprzedaje sie jak swieze buleczki, gdyz ma naprawde korzystny stosunek ceny
do jakosci. Warto by zarzuty Morthiego sprawdzic jeszcze z kims hmmm o bardziej wywazonych
opiniach;)

Kusisz:)

Dnia 19.12.2006 o 01:13, Mike napisał:

> No i AoE3....nie prezepadam za RTSami ale AeE2 uwielbiałem....więc pomyślę

Ja mam na polce czeka na swoja kolej, razem z Medievalem 2 :) (uuuurlopik AoE3 pojdzie mi na
notebooku!:)

Ja żadnych innych Pc-tów oprócz nootebooków nie mam:( Ale Gforce 7600 pod maską daje rade na razie ze wsztkim:)

Dnia 19.12.2006 o 01:13, Mike napisał:

Wiesz jak to z tym czekaniem jest. Na niektore gry czeka sie naprawde dluuuugo. Zwlaszcza na
te na ktorych Ci zalezy;) Ja np. juz nie czekam, bo kiedys czekalem na bezowe radio Cambrigde
Soundworks, ktore widzialem w US, a w PL bylo tylko czarne. Czekalem dwa latka:) az wycofali
ze sprzedazy i teraz go nie ma gdzie kupic, a mi bardzo jakosc dzwieku i opcje budzika pasowaly:)
...no dobra starczy tego zachecania! :)

Co do premier...będe dalej konsekwentny....do czasu rozwiązania sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:33, PioMrex napisał:

Mnie nikt nie chwali jak robię dobrze, jednocześnie lubię wiedzieć krótko i na temat co robię
źle, stąd uważam, zę inni pewno też chcieli by wiedzieć co mają poprawić.


Wiesz tutaj jest pewien problem. Otóż krótko i na temat możesz poczytać recenzje w czasopismach. My w wortalu mamy nieograniczoną przestrzeń na to aby przelać swoje wrażenia z gry - zarówno te pozytywne jak i negatywne.

PS: Myślę, że warto skończyć już ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 00:40, Mike napisał:

Migem zachowuje się trochę jakby skulił ogon i uciekł z odpowiedniego tematu bez
wyjaśnienia...

Nie wiem, czy ktos z modkow zwrocil Ci juz na to uwage, ale poslugujesz sie czasem jezykiem
ktory mozna uznac za obrazliwy. Jakby ktos napisal o Tobie, ze skuliles ogon i uciekles, tez
bys nie mial ochoty z nim sobie dyskutowac, ani udzielac informacji :-\ think about it.


Umknęło mi to w poprzednich postach i już pędzę ze sprostowaniem: tak jak napisał PiroMax - chodziło mi o unikanie przez migema odpowiedzi.

Rozumiem, że nie ma obowiązku wypowiadania się w temacie o XG (który został stworzony przez fanów), ale jakiś czas temu pojawiały się tam przecieki odnośnie nowego numeru jakieś sugestie itp. Ogólnie panowała bardzo fajna atmosfera (osoba odpowiedzialna za projekt brała pod uwagę sugestie graczy). Niestety od kilku tygodni migem zniknął, w obecnym numerze XG nie ma zapowiedzi kolejnego, ani żadnej informacji ze strony CDP. Jest to bardzo niepokojące.

Uważam, że lepsza byłaby prawda niż obecne postępowanie migema, który chwalił XG jako "strzał w dziesiątk." (być może przedwcześnie i strzał okazał się po dłuższym czasie chybiony).

Wcale nie zaprzeczam, że XG była zła, wręcz przeciwnie - kupiłem kilka numerów, jednak czy tak trudno jest wejść na forum i napisać kilka słów o tym, że XG się więcej nie pokaże/nie ma tytułów itp (zależnie od prawdziwego powodu)?

Myślę, że jako boss mógłbyś (dla dobra imienia firmy) zlecić migemowi wyjaśnienie sprawy na forum.

Z tego co wiem to pisane były do niego maile w tej sprawie (zero odpowiedzi), próbowałem go złapać w innym temacie - zero odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować