Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 00:17, Czajson napisał:


Ja kilka dni temu otwierałem dwie płyty ze Złotej Kolekcji i stwierdzam, że się je super otwierało.
Zero śladów taśmy czy kleju. Po prostu idealnie. Problemy z klejem/taśmą dotyczyły starszych
egzemplarzy gier.


Nie tylko starszych ... Bo teraz też zdarzają się przypadki takiego kleju ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 00:17, Czajson napisał:

Ja kilka dni temu otwierałem dwie płyty ze Złotej Kolekcji i stwierdzam, że się je super otwierało.
Zero śladów taśmy czy kleju. Po prostu idealnie. Problemy z klejem/taśmą dotyczyły starszych
egzemplarzy gier.

Mylisz pojęcia :P
Mówisz o plombach :P

Ja mówię o taśmie, którą oklejają kartonowe pudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2006 o 16:16, Monastor napisał:

Ja mówię o taśmie, którą oklejają kartonowe pudła


Mi nic nie oklejali. Miałem spięte plastikową taśmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Project ma Spuper gry, chociaż takie hity Cenegi jak Oblivion, Warhammer Mark Of Chaos, Paradise, Dream Fall, Też są dobre, jednak są problemy w Cenedze z gwarancją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:08, Tomasz K. napisał:

CD Project ma Spuper gry, chociaż takie hity Cenegi jak Oblivion, Warhammer Mark Of Chaos,
Paradise, Dream Fall, Też są dobre, jednak są problemy w Cenedze z gwarancją...


Tzn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:09, nathanadler napisał:

> CD Project ma Spuper gry, chociaż takie hity Cenegi jak Oblivion, Warhammer Mark Of Chaos,

> Paradise, Dream Fall, Też są dobre, jednak są problemy w Cenedze z gwarancją...

Tzn??


Właśnie, o co chodzi Tomaszowi K.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:09, nathanadler napisał:

> CD Project ma Spuper gry, chociaż takie hity Cenegi jak Oblivion, Warhammer Mark Of Chaos,

> Paradise, Dream Fall, Też są dobre, jednak są problemy w Cenedze z gwarancją...

Tzn??

W Cenedze są problemy z Gwarancją? Dlatego że szkoda im następnych gier, bo gra to pieniądz, a CDP Bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:10, Tomasz K. napisał:

W Cenedze są problemy z Gwarancją? Dlatego że szkoda im następnych gier, bo gra to pieniądz,
a CDP Bez problemu...


Gościu naucz się kultury i jak zaczynasz jakąś kwestię to pisz ją do końca a nie wstawiasz trzykropek jakbyś zbirał myśli powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:05, Czajson napisał:

Mi nic nie oklejali. Miałem spięte plastikową taśmą.

Ja miałem plastikową taśmę klejącą z logo firmy, którą były oklejone końce pudełka. Niezbyt wygodnie się to otwierało, ale zawiniątko przynajmniej w miarę dobrze chroni zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:10, Tomasz K. napisał:

> > CD Project ma Spuper gry, chociaż takie hity Cenegi jak Oblivion, Warhammer Mark
Of Chaos,
>
> > Paradise, Dream Fall, Też są dobre, jednak są problemy w Cenedze z gwarancją...

>
> Tzn??
W Cenedze są problemy z Gwarancją? Dlatego że szkoda im następnych gier, bo gra to pieniądz,
a CDP Bez problemu...


Prosze podaj mi konkreny przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:12, Czajson napisał:

> W Cenedze są problemy z Gwarancją? Dlatego że szkoda im następnych gier, bo gra to pieniądz,

> a CDP Bez problemu...

Gościu naucz się kultury i jak zaczynasz jakąś kwestię to pisz ją do końca a nie wstawiasz
trzykropek jakbyś zbirał myśli powoli.

Przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:10, Tomasz K. napisał:

W Cenedze są problemy z Gwarancją? Dlatego że szkoda im następnych gier, bo gra to pieniądz,
a CDP Bez problemu...


Ale ty bzdury opowiadasz. Zastanow się nad tym. Na płyte w Cenedze masz gwarancje na rok. Ja gram od jakis 13 lat i nigdy nie wymieniałem płyt przez ten czas. Wiec ta gwarancja CDP jest dla mnie zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:14, ProChaoS napisał:

> W Cenedze są problemy z Gwarancją? Dlatego że szkoda im następnych gier, bo gra to pieniądz,

> a CDP Bez problemu...

Ale ty bzdury opowiadasz. Zastanow się nad tym. Na płyte w Cenedze masz gwarancje na rok. Ja
gram od jakis 13 lat i nigdy nie wymieniałem płyt przez ten czas. Wiec ta gwarancja CDP jest
dla mnie zbędna.

Słuchaj! Kolega mi się skarżył, a w sklepie mówili mi że z CDP nie ma problemu, a z Cenegą jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 21.12.2006 o 20:18, Tomasz K. napisał:

Słuchaj! Kolega mi się skarżył, a w sklepie mówili mi że z CDP nie ma problemu, a z Cenegą
jest.


Wiesz to nie jest żadna wyrocznia co powie kolega. Nie zauwazyłem aby u nas były problemy z wymienieniem gier gdy są uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:18, Tomasz K. napisał:

Słuchaj! Kolega mi się skarżył, a w sklepie mówili mi że z CDP nie ma problemu, a z Cenegą
jest.


To nie słuchaj co Ci opowiada kolega. Bo może opowiadać różne rzeczy. No, ale opowiedz co Ci ten kolega powiedział jaki ten problem z Cenega jest? Nom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:21, ProChaoS napisał:

> Słuchaj! Kolega mi się skarżył, a w sklepie mówili mi że z CDP nie ma problemu, a z Cenegą

> jest.

To nie słuchaj co Ci opowiada kolega. Bo może opowiadać różne rzeczy. No, ale opowiedz co Ci
ten kolega powiedział jaki ten problem z Cenega jest? Nom?

Coś gadał że mu płyta szczeliła i nie chcieli mu jej wymienić. No cóz do tych co je szanują on nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:10, Tomasz K. napisał:

W Cenedze są problemy z Gwarancją? Dlatego że szkoda im następnych gier, bo gra to pieniądz,


Pamiętaj, że nie mówimy tu w kategoriach gry [licencji], a samego nośnika. Koszt wymiany płytki, wliczając wysyłkę, to kilka złotych. Nie jest to majątek
Wbrew temu, co ktoś napisał, okres gwarancji w Cenedze to 90 dni - sprawdziłem to właśnie w instrukcji do Dreamfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 21.12.2006 o 20:23, Tomasz K. napisał:

Coś gadał że mu płyta szczeliła i nie chcieli mu jej wymienić. No cóz do tych co je szanują
on nie należy.


A czy był u nas w firmie z tym?? Czy był w naszym serwisie lub wysłał płytę??
trochę mi sie nie chce wierzyć wto co On Ci mówi. Sam niejednokrotnie wymieniałem gry z połamanymi płytami - bo np siostra połamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam ja sobie nie przypominam abym kiedykolwiek mial problemy z plytami ( 1mialem ale to w jakims sklepie chybaz 10lat temu), watpie aby mieli robic problem, o ile nie bedzie tu winy uzytkownika, bo jak by byla to chyba sprawa jasna... a jezeli naprawde masz problem gdzie uwazasz ze nie ma twej winy to zapraszam na strony np. inspekcji handlowej, albo uokik-u tam sobie poczytaj prawa... i obowiazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:26, nathanadler napisał:

ciach
> Coś gadał że mu płyta szczeliła i nie chcieli mu jej wymienić. No cóz do tych co je szanują

> on nie należy.

A czy był u nas w firmie z tym?? Czy był w naszym serwisie lub wysłał płytę??
trochę mi sie nie chce wierzyć wto co On Ci mówi. Sam niejednokrotnie wymieniałem gry z połamanymi
płytami - bo np siostra połamała.

Oooo... współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować