Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2007 o 15:44, ppajak27 napisał:

Obojętnie jakich byście użyli argumentów i tak jestem za CDP...


Czyli nie obchodzą mnie żadne argumenty (nawet sensowne), ponieważ i tak spływają po mnie jak woda po kaczce... ciekawe podejście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 00:27, Taschon napisał:

Ale wkurzyli mnie ostatnio, jak złożyłem sobie zamówienie na Infernala i The Ship. Wsystko
ładnie, pięknie; opcje – kurier i za pobraniem. Po południu patrzę: „status –
odrzucone”. Że co? Z jakiej racji anulowali mi zamówienie? Gardzą moimi pieniędzmi, czy
co?

No i wszystko załatwione. Zamówienie odrzucili przez pomyłkę, ale wszystko się wyjaśniło. Pogadałem z Nathem ok. 9.30, a jakąś godzinkę później był już u mnie kurier. No i dorzucili mi koszulkę UFO Afterlife :). Kurczę, Cenega to ma jednak super podejście do klienta* :). Tak trzymać.

* - Przyznaję, że CDP ostatnio się poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smiem się nie zgodzić. Kupiłem sobie dzisiaj Red Orchestra, chce ( bo muszę) zarejestrować na Steam''ie. Wbijam kod. I steam mówi, że ten kod został już aktywowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 18:58, JaN-J napisał:

Smiem się nie zgodzić. Kupiłem sobie dzisiaj Red Orchestra, chce ( bo muszę) zarejestrować
na Steam''ie. Wbijam kod. I steam mówi, że ten kod został już aktywowany.

To nie jest wina Cenegi, tylko Steama. Radzę skontaktować się z pomocą techniczną, a potem z wydawcą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:44, ppajak27 napisał:

Jeżeli chodzi o pytanie główne to musze powiedzieć, że jest bez sensu... CDP JEST NAJLEPSZY.
Nie tylko dla tego, że ma najlepsze gry, ale i ze względu na wykonanie... wystarczy popaczeć
na EK albo na spolszczenie... Obojętnie jakich byście użyli argumentów i tak jestem za CDP...

1. Pomoc Techniczna- CDP kuleje, ileż można czekać na odpowiedź?
2. Wplny- nie mówię, że są złe, ale lepsze są punkty Cenegi, za które możesz mieć fajne nagrody
3. Tanie serie- tu dominuje Cenega, CDP z tymi swoimi gierkami mnie śmieszy :P
4. Dodatki- jeżeli chodzi o dodatki do gier, to CDP ma więcej do zaoferowania, a jeżeli chodzi o gadżety, to lepsza jest Cenega, podkładki, dżojpady, słuchawki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:06, Budyn napisał:

> Jeżeli chodzi o pytanie główne to musze powiedzieć, że jest bez sensu... CDP JEST NAJLEPSZY.

> Nie tylko dla tego, że ma najlepsze gry, ale i ze względu na wykonanie... wystarczy popaczeć

> na EK albo na spolszczenie... Obojętnie jakich byście użyli argumentów i tak jestem za
CDP...
1. Pomoc Techniczna- CDP kuleje, ileż można czekać na odpowiedź?
2. Wplny- nie mówię, że są złe, ale lepsze są punkty Cenegi, za które możesz mieć fajne nagrody
3. Tanie serie- tu dominuje Cenega, CDP z tymi swoimi gierkami mnie śmieszy :P
4. Dodatki- jeżeli chodzi o dodatki do gier, to CDP ma więcej do zaoferowania, a jeżeli chodzi
o gadżety, to lepsza jest Cenega, podkładki, dżojpady, słuchawki itp.



nie czaje pierwszego punktu ja jak mialem problem z gothiciem to nawet napisali mi kiedy moge spodziewac sie odpowiedzi bylo to w weekend (nawet podkreslili) a wiec odpowiedz dostaniesz we srode i dostalem a wiec...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:06, Budyn napisał:

2. Wplny- nie mówię, że są złe, ale lepsze są punkty Cenegi, za które możesz mieć fajne nagrody


Proszę nie ośmieszaj się takimi bzdurami... nie można porównywać wplnów do czegoś co nie istnieje... Niby przewodniczący a taki niemądry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:06, Budyn napisał:

2. Wplny- nie mówię, że są złe, ale lepsze są punkty Cenegi, za które możesz mieć fajne nagrody

Cos sie ruszylo z nagrodami? Podasz jakis link? Chetnie bym te moje punkty z Klubu Gracza wydal na ksiazke lub dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis staly sie cuda :-D (a konkretnie to wczoraj - 02.05.07r.)

Mimo iz sklep Cenegi, byl teoretycznie (i nadal jest) zamkniety, to pojechalem tam dzis... dogadalem sie z przemilymi Panami, niewiele starszymi ode mnie i kupilem sobie Mark of Chaos ENG wersje ;-P Bosh... zeby CDP chociaz do piet dorastal Cenedze... to byloby bardzo dobrze :-P

Naprawde jestem uzeczony wspaniala obsluga i profesjonalizmem firmy Cenega... Jestem pod wrazeniem... CDP ucz sie ;-P

U was nie mozna kupic gier w siedzibie firmy z tego co wiem.... moze czas to zmienic ;-P

Zreszta bylem tam u Was... i jestem blisko co miesiac jak podpisuje umowe zlecenie niedaleko ;-) i jakos ten budynek nie zacheca do wejscia ;-)

Ot taka mala refleksja swiateczna mnie naszla ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak CDP najlepszy. Kiedy kupiłem Medievala 2, brakowało jednej części, więc wysłali wszystkim osobom maila, że był błąd w edycji i jeśli chcesz tą część(to była karta pomocy podręcznej) to ci ją za darmo prześlą.
CDP zawsze też lepiej wydaje gry premierowe, fajne dodatki są, a Platynowa kolekcja jest lepsza niż Superseller, chociaż Cenega lepiej wydaje KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 22:24, nekromanta7 napisał:

Ciach!


Ja czekam już 5 dni da odpowiedź w sprawie jednej gry, a w sprawie EK NWN2, z 2 lub 3 miesiąc, miło prawda?

@Kmotek- KGC prawdopodobnie ruszy 18 maja, więc już biorę go pod uwagę
@Elwro- to samo, możliwe, że jeszcze dopracowują Klub, daję im szanse, bo widzę większy potencjał niż w CDP w tej chwili.
@JaN-J- trudno mi coś powiedzieć, bo tej gry nie mam, ale nie sądzę żeby Cenega zajmowała się kluczami do Steama. Radzę zadzwonić lub napisać do PT, na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 10:33, JaN-J napisał:



ale czy kluczy nie przydziela cenega? ( pewnie cała polska ma ten sam klucz)


na 100% Cenega nie przydziela kluczy Steama ... To tak jak by do Prince of Persia Cenega na chybił trafił wyliczała sobie: "ten cd-key tu, a ten tam, o a temu damy ten użyty już"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądałem stare gry i trafiłem na kilka tytułów ze starej, pierwszej Extra Klasyki. Tamte wydania były tragicznie brzydkie :) XKN jest o niebo lepsze, a niektórzy na nie narzekają. Malutki obrazek na okładce, paskudne nadruki na płytkach - stara Extra Klasyka, całe szczęście, że już jej nie ma :D Ale Freespace z tamtej serii z powodzeniem mógłby konkurować z większością gier z dzisiejszych tanich serii ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:34, Quatre napisał:

Ale Freespace z tamtej serii z powodzeniem mógłby konkurować z większością
gier z dzisiejszych tanich serii ^_^


Mały offtop. Jak dla mnie Freespace może z powodzeniem konkurować z każdym obecnie istniejącym space shooterem - lepszego po prostu nie ma!

Stare pudelka miały tą zaletę, że mniej miejsca na półce zajmowały, choć nowe faktycznie ładniej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:41, jakubcjusz napisał:

> Ale Freespace z tamtej serii z powodzeniem mógłby konkurować z większością
> gier z dzisiejszych tanich serii ^_^
Mały offtop. Jak dla mnie Freespace może z powodzeniem konkurować z każdym obecnie istniejącym
space shooterem - lepszego po prostu nie ma!

Owszem jest - Freespace 2 :D Chociaż grało mi się w obie równie świetnie, to w dwójce design statków jakiś ładniejszy. Ale o klasie Freespace''a świadczy chociażby to, że w jedynkę grałem kilka lat po premierze, a nie wydawało mi się, że gram w premierowy tytuł. BTW - zrobiłeś mi smaka, żeby jeszcze raz zagrać sobie w oba frispejsiki ^_^ Trzeba odkurzyć dżoja i jazda :]

Dnia 03.05.2007 o 14:41, jakubcjusz napisał:

Stare pudelka miały tą zaletę, że mniej miejsca na półce zajmowały, choć nowe faktycznie ładniej
wyglądają.

Jedyna wada tych nowych to właśnie ta ''otyłość'' :) Na półce mi się france nie mieszczą, dobrze, że XKN to niewielki odsetek mojej kolekcji, większość to KK i NXK (druga seria XK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP-Sprite
Cenga-Pragnienie
Pragnienie Niema Szans...
CDP-wyprzedza o miliony świetlne... Ale jedno musze przyznać chodzi o te punkty to jest akurat fajne bo moge se to wymienić na przeróżne gadżety czy coś w tym stylu... a właśnie moge sie dowiedzieć o co chodzi z tymi pieniędzmi w CDP bo niekapuje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 15:04, galaus napisał:

A ja kupiłem sobie ostatnio Mafie z Cengi i co BŁĘDY same błędy pieniądze wyżucone w błoto


Hmm? Przeszedłem całą "Mafię" od Cenegi i nie widziałem żadnych błędów? O czym mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować