Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Mi to zawsze wisi, jaki jest wydawca. Liczy się dla mnie gra, a czy grę wydała Cenga, CDP czy ktoś inny w ogóle mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:55, Quatre napisał:

> Ja kupuje zazwyczj tylko CD Projecta
To bogaty jesteś jeżeli stać Cię na CD Projekt :P Ja tam mogę sobie pozwolić co najwyżej na
kilka ich gier ^_^



mam 215 u taty, 880 u mamy i 50 w skarbonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 14:40, szymon853 napisał:

mam 215 u taty, 880 u mamy i 50 w skarbonce.

Hehe, fajny spis nam tu zrobiłeś, a ja tylko żartowałem, ''złapałem Cię za język'' można by rzec ^_^

Taschon - wiadomo, gra to najważniejszy argument przemawiający za kupnem, ale wydawca też się liczy. Bo przecież fajniej jest jak grę wydaje CDP lub Cenega niż np. EA - masz albo wPLNy, albo punkty w Klubie gracza, a poza tym cena jest przeważnie niższa w przypadku CDP i C niż EA. Ale tak jak napisałeś - kupuje się grę, a nie produkt ulubionego dystrybutora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:27, Quatre napisał:

> mam 215 u taty, 880 u mamy i 50 w skarbonce.
Hehe, fajny spis nam tu zrobiłeś, a ja tylko żartowałem, ''złapałem Cię za język'' można by
rzec ^_^

Taschon - wiadomo, gra to najważniejszy argument przemawiający za kupnem, ale wydawca
też się liczy. Bo przecież fajniej jest jak grę wydaje CDP lub Cenega niż np. EA - masz albo
wPLNy, albo punkty w Klubie gracza, a poza tym cena jest przeważnie niższa w przypadku CDP
i C niż EA. Ale tak jak napisałeś - kupuje się grę, a nie produkt ulubionego dystrybutora :)

>dla mnie są równe i chyba mają taką samą ofertę towarów jak i ich listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę NIE karzcie mi wybierać między Cenegą a CDP Cenegę wybieram np za Obliviona,a CDP za Fable:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 16:52, gorn63 napisał:

Proszę NIE karzcie mi wybierać między Cenegą a CDP


Nie o to chodzi w tym temacie ;) Nie ma co się opowiadać za jednym dystrybutorem bo to byłoby głupotą. Mam gry każdego z dystrybutorów, każdy prowadzi własną politykę. I to właśnie polityka CDP i Cenegi jest tutaj tematem dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ranyyy, rozbraja mnie ten sklep Cenegi. Już od 25 minut próbuję zamówić Sid Meier''s Pirates i Splinter Cella: Chaos Theory i dopiero udało mi sie wrzucić ten pierwszy tytuł do koszyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 13:36, Moras1990 napisał:

O ranyyy, rozbraja mnie ten sklep Cenegi. Już od 25 minut próbuję zamówić Sid Meier''s Pirates
i Splinter Cella: Chaos Theory i dopiero udało mi sie wrzucić ten pierwszy tytuł do koszyka...

Nie narzekaj , bo jeszcze nie masz najgorzej.Próbowałem dokonać zakupów , ale ponieważ nic z tego nie wyszło , postanowiłem wylogować się na stałe.Okazało się , że tego również nie mogę zrobić.Ty przynajmniej masz towar w koszyku.W różnych miejscach robiłem internetowe zakupy , ale na tak "ciekawe" jak sklep Cenegi , więcej nie trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 13:36, Moras1990 napisał:

O ranyyy, rozbraja mnie ten sklep Cenegi. Już od 25 minut próbuję zamówić Sid Meier''s Pirates
i Splinter Cella: Chaos Theory i dopiero udało mi sie wrzucić ten pierwszy tytuł do koszyka...

A ja wykazałem się cierpliwością iście anielską i zamówiłem 7 gier :) Opłacało się, bo teraz będzie grania na całe wakacje ^_^ A jak mi sesja źle pójdzie, to zgłaszam się do Cenegi po odszkodowanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sklep to droga przez mękę, zamówiłem łącznie 6 gier, 2 z promocji oraz 4 KK, chciałem więcej, ale z tym mogę poczekać, teraz sporo rzeczy jest na głowie, więc raczej czasu na granie nie będzie, więc najwyżej zamówię później teraz juwenalia, później sesja, przygotowania wo wyjazdu, ehhh.
Mam nadzieję, że szybko otworzą KGC ( nie jedyny pewnie... ach nadzieja:)) i zmodernizują sklep, bo ceny są całkiem sympatyczne, tylko nie wszystkich gier się chce sprawdzać, bo wczytywanie jest naprawdę okropnie długie, samo zamawianie to pół biedy bo można mailem, ale najpierw trzeba znać ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 08:17, xbit71 napisał:

Czy mógłby mi ktoś podać ksywki ludzi z CDP, którzy dali swoje zdjęcia w temacie "Zdjęcia forumowiczów"?

To pytanie powinieneś zamieścić chyba w temacie "Zdjęcia forumowiczów" :P

BTW Cenega ma doskonałą obsługę sklepu internetowego - Nat osobiście mi napisał maila z potwierdzeniem wysyłki :D To się nazywa indywidualne podejście do klienta ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wydawca jest obojetny, byle by gra była fajna i nie była spartolona podczas procesu lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:30, CockS napisał:

Dla mnie wydawca jest obojetny, byle by gra była fajna i nie była spartolona podczas procesu
lokalizacji


Racja, choć w moim przypadku decyduje też sposób wydania gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:47, master matrox napisał:

> Dla mnie wydawca jest obojetny, byle by gra była fajna i nie była spartolona podczas procesu

> lokalizacji

Racja, choć w moim przypadku decyduje też sposób wydania gry ;)


O tak tez ma znaczenie i tu CDP ma duuuża przewage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:49, CockS napisał:

> > Dla mnie wydawca jest obojetny, byle by gra była fajna i nie była spartolona podczas
procesu
>
> > lokalizacji
>
> Racja, choć w moim przypadku decyduje też sposób wydania gry ;)

O tak tez ma znaczenie i tu CDP ma duuuża przewage


No nie wiem. Dla mnie wydanie instrukcji z Kolekcji Klasyki jest lepsze niż w XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:49, master matrox napisał:

No nie wiem. Dla mnie wydanie instrukcji z Kolekcji Klasyki jest lepsze niż w XKN.


A ja jednak zostanę przy swoim z tego co wiem ostatnio CDP daje róznego rodzaju książeczki bonusy, a by Cenega zrobiła coś takiego jeszcze nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:51, CockS napisał:

> No nie wiem. Dla mnie wydanie instrukcji z Kolekcji Klasyki jest lepsze niż w XKN.

A ja jednak zostanę przy swoim z tego co wiem ostatnio CDP daje róznego rodzaju książeczki
bonusy, a by Cenega zrobiła coś takiego jeszcze nie słyszałem


CDP daje, ale tylko przy edycjach premierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 11:51, CockS napisał:


(...) róznego rodzaju książeczki
bonusy, (...)



Czyli katalogi swoich gier? Tak owszem, CDP dodaje zawsze katalog gier, naprawdę ciekawy bonus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 11:53, rick90 napisał:

Czyli katalogi swoich gier? Tak owszem, CDP dodaje zawsze katalog gier, naprawdę ciekawy bonus...


NIe o takiego rodzaju ksiażeczki mi biega, chodź to fakt ale to i dobrze bo przynajmniej mozna zapoznać się z ich ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować