Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

CDP niech uważa, bo jeszcze zostanie wc tyle. Cenega już przygotowywuje nowy wymiar rozrywki, a dopiero co wyszła rewolucja cenowa i nowe gry w Supersellerze. Strzeżcie się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam niedawno zawiodłem się na CDP...Myślałem, że to Wy wydacie polską wersję Władcy Pierścieni Bitwy o Śródziemie II (chciałem ją u was zamówić). Widze, że człowiek może sie mylić. (zamówiłem gdzie indziej, gdzie sie postarali...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:10, sobie? napisał:

Ja sam niedawno zawiodłem się na CDP...Myślałem, że to Wy wydacie polską wersję Władcy Pierścieni
Bitwy o Śródziemie II


Nie wiesz, że producentem gry jest EA Games? Oni mają własną firmę dystybującą ich gry na Polskę - Electronic Arts Polska. Wiedząc tego typu rzeczy unikniesz rozczarowań w przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP jest zdecydowanie lepszy niz cenega - kiedys kupilem blitzkrieg: antologia z serii super$eller, niestety mimo spelnienia wymagan sprzetowych gra u mnie nie dzialala, napisalem do ich pomocy technicznej a oni sami nie wiedzieli co jest grane i nie umieli mi pomoc (nie jestem jakims laikiem, ze nie umialem zainstalowac directx albo sterownikow do karty graficznej). nie mowiac juz o wydaniu airline tycoon evolution (airline tycoon wydal kiedys cdprojekt, w ich wersji wystapily polskie gwiazdy filmowe, tlumacznie bylo swietne a airline tycoon evolution to taki pack z dodatkowymi misjami) - gra wydana przez cenege byla koszmarnie przetlumaczona, potrafili nawet przekrecic nazwe jednej z firm lotniczych, glosy osob byly bardzo sztuczne a w tle zamiast komunikatu "wlasnie wyladowal samolot linii ..." bylo slychac jakies niemieckie glosy - wydali wiec patcha, ktory zamiast podlozyc polskie glosy wyciszyl niemieckie i tak wlasnie bylo slychac tylko dzwiek, ktory rozpoczynal i konczyl komunikat, ktory slychac na lotnisku przez glosniki a srodek byl zalkowicie usuniety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:53, Budyn napisał:

CDP niech uważa, bo jeszcze zostanie wc tyle. Cenega już przygotowywuje nowy wymiar rozrywki,
a dopiero co wyszła rewolucja cenowa i nowe gry w Supersellerze. Strzeżcie się :]

Niech wydaja wiecej patchy zeby mozna grac np.Cdpp2 a nie patch 1.05 jest od pol roku jak 1.06 powinien byc dawno!!!
Nie dopracowuja gier tzn.nie mozna grac na zagranicznych servach np.Syndykat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 13:48, Kamil.i.Maciek napisał:

Ha CDP teraz wydaje Guild Wars Factions w dobej cenie gre w którą gra się baaardzo długo w
sieci bez abonamentu więc tam taki GTA SA to nie ma co do tego porównać :]


Dobrze, że o tym wspomniałeś :)
Ta promocja którą zrobili z GWF poprawi moją opinie o CDP na bardzo dobrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 19:50, wdowiakm napisał:

CDP wydaje dużo lepsze gry od CENEGI, moim zdaniem CENEGA umywa się!

Oj nie zgodzę się. Cdp wydaje bardzo dobre gry ale te z Cenegi w niczym im nie ustepują(poza spolszczeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 19:59, Darkstar181 napisał:

> CDP wydaje dużo lepsze gry od CENEGI, moim zdaniem CENEGA umywa się!
Oj nie zgodzę się. Cdp wydaje bardzo dobre gry ale te z Cenegi w niczym im nie ustepują(poza
spolszczeniem).

Może masz rację zresztą ja nie kupuję gier CENEGI ze względu na spolszczenia a angielskich wersji nie kupuję! Zresztą gier CENEGI posiadam tylko dwie a CDP chyba z 20 więc moim faworytem jest CDPROJEKT i nic tego nie zmieni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 19:50, wdowiakm napisał:

CDP wydaje dużo lepsze gry od CENEGI, moim zdaniem CENEGA umywa się!

Według mnie to CENEGA wydaje lepsze:) Kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:07, ShadowG napisał:

> CDP wydaje dużo lepsze gry od CENEGI, moim zdaniem CENEGA umywa się!
Według mnie to CENEGA wydaje lepsze:) Kwestia gustu

Zgadza się, że jest to kwestią gustu, ale spolszczenia CDP stoją na wyższym poziomie to mósisz przyznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP jest o niebo lepsze od CENEGI. CENEGA to poprostu krótko mówiąc to: Kicha. Niedawno pozbyłem się gier CENEGI (na szczęścię miałem tylko 2 gry CENEGI :P) i zaczołem kupować gry CDP. Już mam chyba z 35 oryginalnych gier CDP.

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, tutaj mogę dysutować:) Widziałeś sposzczenie Thiefa? Każdą frakcję możesz poznać po stylu wymowy. Takiej polonizacji nie widziałem w żadnej innej grze. A jeżeli chodzi o Westernera...cóż wpadki zdarzają się nawet CDP. Polonizacja SWAT4 nie stoi na najwyższym poziomie. Brak napisów w niektórych kwestiach, bądź też upraszczanie angielskich wypowiedzi zakładników, lub podejrzanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:15, ShadowG napisał:

Oj, tutaj mogę dysutować:) Widziałeś sposzczenie Thiefa? Każdą frakcję możesz poznać po stylu
wymowy. Takiej polonizacji nie widziałem w żadnej innej grze. A jeżeli chodzi o Westernera...cóż
wpadki zdarzają się nawet CDP. Polonizacja SWAT4 nie stoi na najwyższym poziomie. Brak napisów
w niektórych kwestiach, bądź też upraszczanie angielskich wypowiedzi zakładników, lub podejrzanych...

Każdemu zdaża się wpadka ale CDP popełnia je bardzo rzadko a CENEGA bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować