Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 17:32, Budyn napisał:

> > > > Nie chcący wszedłem w odp. i nie mogłem tego zauważyć sorry. kris Far
Cry,
> BiA,Midtown
> >
> > > Madnnes2
> > > czyli masz 3 gry? ja mam 12 a mam poziom obywatela?
> > Bo to zalęży od ilości postów myśliciele ;[
> To ile ich niby trzeba mieć
To jest tajne

Nie wiedziałem ale to i tak nie ma nic wspólnego z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:35, graczomaniak napisał:

Skoro jestes tylko obywatelem. Takie rzeczy to w innym temacie :)

Nie musisz być taki nie miły co z tego że jestem obywatelem na pewno krócej się udzielam niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:24, kris2005a napisał:

> YY, czemu odpowiadzasz sam sobie?
*h,mmmmm. Nuda z nudy. Nie mam w co grać (mam 378 gier) ale wszystkie przeszedłem (zostało
mi tylko gadać na gram.pl, grać CS, grac na www.thecrism.com i tworzyć dodatki do swej strony
www (www.kris2005a.prv.pl)


Tak wiemy, że masz tę stronę, ale czy trzeba zakładać kontrowersyjny wątek, aby się tym z nami tym podzielić kilka razy? I pisać, co drugiego posta?

Bo jaki jest inny sens tego działania? Zebranie obiektywnych opinii o obu dystrybutorach? Heh, lepszego miejsca na obiektywizm nie mogłeś znaleźć. Ja i 90% forumowiczów ma szalik z logo CD Projekt na szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:18, kris2005a napisał:

> > Dla mnie nie ma porównania- CDP rządzi rynkiem!
> *W cenedze to tylko 2 gry są dobre (VICE CITY, MAX PAYNE 2). A kin kong to lol.

*Zresztą CDPROJEKT tworzy włsne gry : juz niemoge się doczekać WIEDŹMINA.


A cenega International to moze nie tworzy gier?? Poczytaj troche na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:19, Grzesiek24 napisał:

Sorki za drugiego posta z rzędu, ale czemu mam wrażenie że tego posta założył ktoś z CDP??


A czemu ja mam wrażenie, że się mylisz?
I czemu wydaje mi się, że przekombinowałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat naprawdę jest nudny. Wszyscy tylko wychwalają CDP. Należy przyznać, że najlepiej spolszcza gry(Warcraft 3 [cudo!] ) i ma interesujące promocje lecz jest jedna gra, która powinna być wydana przez tę firmę a nie jest. Kto zgadnie? Jak mi wiadomo to CDP nie robi gier tylko JEDNĄ grę, a to jest różnica.

PS Cenega wydałe kilka interesujących tytułów: Splinter Cell Chaos Theory, Far Cry, Sacred, The Bard''s Tale i kilka innych. Największą bolączką tej firmy jest właśnie polonizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:22, Big Moon napisał:

Temat naprawdę jest nudny. Wszyscy tylko wychwalają CDP. Należy przyznać, że najlepiej spolszcza
gry(Warcraft 3 [cudo!] ) i ma interesujące promocje lecz jest jedna gra, która powinna być
wydana przez tę firmę a nie jest. Kto zgadnie? Jak mi wiadomo to CDP nie robi gier tylko JEDNĄ
grę, a to jest różnica.


Tak tyko, że CDP jest tylko dystrybutorem i polonizuje gry. Natomiast Wiedźmina tworzy oddział CDP czyli CDP RED, a Wiedźmin to będzie ich 1 tytuł. Oni się dopiero rozkręcają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:43, Ninja Seba napisał:

> Temat naprawdę jest nudny. Wszyscy tylko wychwalają CDP. Należy przyznać, że najlepiej
spolszcza
> gry(Warcraft 3 [cudo!] ) i ma interesujące promocje lecz jest jedna gra, która powinna
być
> wydana przez tę firmę a nie jest. Kto zgadnie? Jak mi wiadomo to CDP nie robi gier tylko
JEDNĄ
> grę, a to jest różnica.

Tak tyko, że CDP jest tylko dystrybutorem i polonizuje gry. Natomiast Wiedźmina tworzy oddział
CDP czyli CDP RED, a Wiedźmin to będzie ich 1 tytuł. Oni się dopiero rozkręcają :)

i miejmy nadzieje ze na dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak tyko, że CDP jest tylko dystrybutorem i polonizuje gry. Natomiast Wiedźmina tworzy oddział
> CDP czyli CDP RED, a Wiedźmin to będzie ich 1 tytuł. Oni się dopiero rozkręcają :)

rozkręcają sie powiadacie?? tak jak 3D Realms z Duke numem Forever;) lub THQ ze STALKEREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:03, kris2005a napisał:

No CDPROJEKT się postarał w tym roku.


Zastanów się. W niezręcznej sytuacji stawiasz też CDP. Na ich stronie rozprawiasz się z konkurencją. Niby niezależna ocena. Niby od serca. Czy jest tak do końca? Popełniasz 177 lub więcej błędów formalnych, wymienię trzy:
- o jakich grach mówimy (rodzaj, wymagania sprzętowe, wersja językowa)
- o jakich upodobaniach mówimy (dla wszystkich, dla każdego, dla większości, etc.)
- o jakim pułapie cenowym (jak wyżej)

PS. Konkurencja polega na, hehe, różnorodności oferty, bogatym planie wydawniczym i umiejętnym odgrzewaniu kotletów. "Moim zdaniem" ujdzie, ale przejechanie się po innych dystrybutorach, "bo tak", jest żadnym argumentem.

(ostatnie dwie kupione gry to Civ IV i UFO, niestety nie od CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować