Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 21:18, Jaki Ganh1 napisał:


Buahahaha... W CDP racja, nie jest mało gier, ale TAKICH gier. Na tych "wielkich hitach" często
się zawodziłem, a do EK i EKN trafiają same śmiecie i odpadki, nieraz coś się fajnego trafi,
ale ten raz to 1/15. Cenega ma mnóstwo gier, ale nie umie dbać o klientów. Na patcha NWN 2
czekaliśmy długo, ale dostaliśmy! Ta gra ma już z rok, bugi wszystkim są znane, a Cenega nic
nie zrobi, bo się nie opłaca, bo gra kosztuje jedynie 3 dyszki!

To twoje subiektywne odczucia. A co do EKN - śmiecie i odpadki to BG saga , ID saga , Dark Crusade , Riddick , Silent Storm , Fallout SDaga czy Neverwinter z dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 15:17, lOkErS napisał:

Właśnie dotarła do mnie gazetka cenegi (darmowa z płytą dvd)

muszę przyznać że miły gest ;]


mnie też tą płytką mile zaskoczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej udana odpowiedź na "CDP Insider". Dzisiaj otrzymałem, jeszcze nawet dokładnie nie przejrzałem (z braku czasu), ale wieczorem może to zgłębię. Tylko nazwa "Kompan"...w sumie nie najgorsza, ale jakoś inaczej sobie ją wyobrażałem. Dodatkowa płytka to plus, a i objętościowo gazetka nie jest zbyt chuda. Jednym słowem, dobrze się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Te co wymieniłeś są dobre, ale pozostałe? Ostatnio godzinę ślęczałem żeby sobie coś kupić nad EK czy EKN a w Cenega, bach, pierwsza lepsza gra i jest suuuper. Ja bym się cieszył jakby się połączyli Cenega i CDP ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś także dostałem przesyłkę , najbardziej zaskoczony jestem papierem . No , no ... . Musieli się postarać i troszkę wykosztować , co do zawartości to się nie wypowiadam, bo na razie tylko troszkę przewertowałem bez czytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 2-0 dla Cenegi. Bo Cenega ma pisemko (+1), a CD-Projekt ostatnio nie dostarczył na czas dodatków do Warhammer 40.000, a wczoraj się ostro wnerwiłem, że nie było dodatku do AoE III: The Asian Dynasties, o czym można szerzej poczytać na..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:16, Jaki Ganh1 napisał:

Racja. Te co wymieniłeś są dobre, ale pozostałe? Ostatnio godzinę ślęczałem żeby sobie coś
kupić nad EK czy EKN a w Cenega, bach, pierwsza lepsza gra i jest suuuper. Ja bym się cieszył
jakby się połączyli Cenega i CDP ^^

OK , jakie gry z EXN NIE SA dobre? Umiem wymienić tylko Stubbs the zombie , Trainz i Tactical Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:04, kapec11 napisał:

CDP też ma pisemko(+1):D

Ale nie dostarczają ci go do domu, a za to Cenedze należy sie duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pisemka nie należa się żadne plusy , bo to tak , jakby chwalić CDA za dużo ilość reklam. Przeciez w Insiderze lub Kompanie nie przeczytacie nic na temat gry oprócz jej zalet co jest logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię że pisemko jest w ogóle, ale Cenegi jest lepsze bo:
-dostarczają je do domu(za darmo, a jeśli chcesz mieć Insidera, to musisz kupić CDA... Ale ja i tak to robię:D)
- mają płytkę DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:43, spider88 napisał:

Dziś także dostałem przesyłkę , najbardziej zaskoczony jestem papierem . No , no ... . Musieli
się postarać i troszkę wykosztować , co do zawartości to się nie wypowiadam, bo na razie tylko
troszkę przewertowałem bez czytania .

Papier rzeczywiście jest bardzo dobry, mnie też właśnie tym zaskoczyli. Porządnie wydane- muszę przyznać. Ja przy moim zawrotnym tempie dnia dzisiejszego do gazetki zajrzę pewnie jutro...albo dzisiaj przed samym spaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:04, kapec11 napisał:

CDP też ma pisemko(+1):D

Super, CD-Projekt ma pisemko w CD-Action, więc trzeba płacić, a "Kompan" ma jeszcze DVD :) i dostarczają go do domu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sie w kominku dobrze tym pali , Nie no joke . podoba mi sie ta opcja w ow gazetce , ze na koncu przeprowadzany jest wywiad z wybranym z posrod foromowej spolecznosci . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:49, MEZIL napisał:

A jak sie w kominku dobrze tym pali , Nie no joke . podoba mi sie ta opcja w ow gazetce , ze
na koncu przeprowadzany jest wywiad z wybranym z posrod foromowej spolecznosci . ^^


Taki papier to chyba się praktycznie nie pali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:54, Blade' napisał:

> A jak sie w kominku dobrze tym pali , Nie no joke . podoba mi sie ta opcja w ow gazetce
, ze
> na koncu przeprowadzany jest wywiad z wybranym z posrod foromowej spolecznosci . ^^

Taki papier to chyba się praktycznie nie pali ;)

Ale za to nawet dobrze podciera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:54, Blade' napisał:

> A jak sie w kominku dobrze tym pali , Nie no joke . podoba mi sie ta opcja w ow gazetce
, ze
> na koncu przeprowadzany jest wywiad z wybranym z posrod foromowej spolecznosci . ^^

Taki papier to chyba się praktycznie nie pali ;)

Dobra ciiiiiicho moze nikt nie zauwazy :) ze sie dobrze nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować