Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 10:35, Emillo2 napisał:

nie wiem jak można pomylić dystrybutorów przy tak głośnym tytule jakim jest Call of Duty 4:
Modern Warfare, którego w Polsce wydał i spolszczył kinowo LEM (Licomp Empik Multimedia), lepiej
sprawdzić zanim się napisze jakieś głupoty i to na forum dla graczy


no i co ten twój wpis do dyskusji wnosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 14:28, tomoliop napisał:


> nie wiem jak można pomylić dystrybutorów przy tak głośnym tytule jakim jest Call of Duty
4:
> Modern Warfare, którego w Polsce wydał i spolszczył kinowo LEM (Licomp Empik Multimedia),
lepiej
> sprawdzić zanim się napisze jakieś głupoty i to na forum dla graczy
>

no i co ten twój wpis do dyskusji wnosi ?


DOBRE, DYSKUSJI, a z kim tu dyskutować jak ktoś pojęcia nie ma o grach i ich wydawcach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:46, Emillo2 napisał:

>
> > nie wiem jak można pomylić dystrybutorów przy tak głośnym tytule jakim jest Call
of Duty
> 4:
> > Modern Warfare, którego w Polsce wydał i spolszczył kinowo LEM (Licomp Empik Multimedia),

> lepiej
> > sprawdzić zanim się napisze jakieś głupoty i to na forum dla graczy
> >
>
> no i co ten twój wpis do dyskusji wnosi ?

DOBRE, DYSKUSJI, a z kim tu dyskutować jak ktoś pojęcia nie ma o grach i ich wydawcach,


No comment:P skąd wniosek, że nie mam pojęcia o grach? Coś nie przemyślana ta odpowiedź twoja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o litość, tnijcie cytaty :)

A niejako przy okazji: co się stało z wątkiem o nowej, nie do końca jakby klarownej inicjatywnie CDP o nazwie "pr0gram"? Wczoraj rano jeszcze na samej górze forum przypięty był wątek na ten temat, a popołudniu już jakby piorun w niego strzelił i zniknął cichaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 07:50, Melchah napisał:

A niejako przy okazji: co się stało z wątkiem o nowej, nie do końca jakby klarownej inicjatywnie
CDP o nazwie "pr0gram"? Wczoraj rano jeszcze na samej górze forum przypięty był wątek na ten
temat, a popołudniu już jakby piorun w niego strzelił i zniknął cichaczem.

To było tylko ogłoszenie. Nie był to temat do dyskusji o pr0grami, tylko informacja, że coś takiego będzie i jak to dostać.
Skoro temat spełnił swoją rolę - został odpięty. Z łatwością można go znaleźć "szukajką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Cenegi - brawo za ich support. Kupiłem grę z serii przykręcona cena i nie było kodu. Napisałem do nich, że takowego brakuję i w ciągu 24 godzin rozwiązali problem przysyłając 2 maile ( w jednym prosili o dane ) oraz kod do rejestracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:35, dawidos170 napisał:

A co do Cenegi - brawo za ich support. Kupiłem grę z serii przykręcona cena i nie było kodu.
Napisałem do nich, że takowego brakuję i w ciągu 24 godzin rozwiązali problem przysyłając 2
maile ( w jednym prosili o dane ) oraz kod do rejestracji :)

To powinno być traktowane jako minus dla Cenegi, bo ten numer powinien tam być od początku :P A 24h w tym przypadku oznacza, że przez 24h miałeś niesprawnego bubla, w którego nie dało się zagrać :/ Miałem podobny przypadek z grą od Nicolas Games, ale oni odpisali jeszcze tego samego wieczoru (dokładnie to dostałem maila w nocy - czy oni kiedyś sypiają? :)

Ale ja tak narzekam na Cenegę, że niby AŻ 24 h etc, a w CDP pewnie kilka dni by się czekało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 15:09, Quatre napisał:

To powinno być traktowane jako minus dla Cenegi, bo ten numer powinien tam być od początku
:P A 24h w tym przypadku oznacza, że przez 24h miałeś niesprawnego bubla, w którego nie dało
się zagrać :/ Miałem podobny przypadek z grą od Nicolas Games, ale oni odpisali jeszcze tego
samego wieczoru (dokładnie to dostałem maila w nocy - czy oni kiedyś sypiają? :)

Ale ja tak narzekam na Cenegę, że niby AŻ 24 h etc, a w CDP pewnie kilka dni by się czekało
:]


Nie nie źle zrozumiałeś :) To nie chodziło o kod do gry a o zarejestrowanie elektroniczne gry w tym projekcie cenegi co się pkt dostaje za każdą grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 15:46, dawidos170 napisał:

Nie nie źle zrozumiałeś :) To nie chodziło o kod do gry a o zarejestrowanie elektroniczne gry
w tym projekcie cenegi co się pkt dostaje za każdą grę ;)

Aha :) Rzeczywiście odczytałem Twojego posta, jakoby nie było numeru seryjnego. Ale nie zmienia to faktu, że ten świstek nadal powinien być w pudełku, więc to ciągle minus dla Cenegi (ale mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie CDPROJEKT, za wspaniałe EK (Stalker-po prostu cudo), polonizacje(znowu Stalker :D) i to że widac ze w swoją prace wkładają cale serce :D. Jesteście genialni!

To co kiedy będe miał wyższy stopien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:03, tomek-bob napisał:

Zdecydowanie CDPROJEKT, za wspaniałe EK (Stalker-po prostu cudo), polonizacje(znowu Stalker
:D) i to że widac ze w swoją prace wkładają cale serce :D. Jesteście genialni!


Gdyby tak jeszcze CDP przestał na siłę robić lokalizacje wszystkich gier, jakie im wpadną w ręce, to byłoby super. Dlaczego nie można zrobić tak, jak Cenega - chcesz angielski Bioshock, proszę bardzo. Chcesz polski - też nie ma problemu. Ale nie. Ja po prostu muszę wysłuchiwać beznamiętnych głosów polskich pseudoaktorów podkładających głosy w grach (vide seria HoMM), bo ktoś tak zadecydował, i koniec.

A z tym sercem, to ostrożniej, bo ostatnio, jak włożyli serce w EK Wiedźmina, to im farba na okładkach nie wyschła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:08, Ringno5 napisał:

A z tym sercem, to ostrożniej, bo ostatnio, jak włożyli serce w EK Wiedźmina, to im farba na
okładkach nie wyschła...


Wiesz chciałem się podlizac ;P No masz troche racji z polonizacja powinnien by wybor, ale przy wiekszych produkcjach polonizacja jest b.dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nathanadler

Rosjanie już wydali (7 grudnia ub.r.) na płycie dodatek do "EU III " tzn. "EU3: Napoleon''s Ambition" - a kiedy Cenega to uczyni w Polsce?

Rosjanie zapowiadaja także że 20 maja br. wydadzą w rosyjskiej wersji "Europa Universalis: Rome" - a Wy?
Będzie też wersja kolekcjonerska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście obsadę Assasin''s Creed''a? M.in. Daniel Olbrychski, Borys Szyc oraz Krzysztof Kowalewski. Czyżby szykowała się polonizacja na miarę Baldur''s Gate''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:21, jakubcjusz napisał:

Widzieliście obsadę Assasin''s Creed''a? M.in. Daniel Olbrychski, Borys Szyc oraz Krzysztof
Kowalewski. Czyżby szykowała się polonizacja na miarę Baldur''s Gate''a?


Taa, jak Szyc podłoży głosy tak jak w Broken Swordzie, to ja bardzo dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:39, Amadeusz1 napisał:

Taa, jak Szyc podłoży głosy tak jak w Broken Swordzie, to ja bardzo dziękuję...


Nie wiem. Nie słyszałem Szyca w Broken Swordzie, za to słyszałem w Bard''s Tale - i tam wymiatał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:45, jakubcjusz napisał:

> Taa, jak Szyc podłoży głosy tak jak w Broken Swordzie, to ja bardzo dziękuję...


Nie wiem. Nie słyszałem Szyca w Broken Swordzie, za to słyszałem w Bard''s Tale - i tam
wymiatał.


To ciesz się że nie słyszałeś. Jego beznamiętne i usypiające kwestie były tak wkurzające, że miałem ochotę wyłączyć tą grę. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:46, Amadeusz1 napisał:

To ciesz się że nie słyszałeś. Jego beznamiętne i usypiające kwestie były tak wkurzające,
że miałem ochotę wyłączyć tą grę. Masakra.


Ale w Bard''s Tale był świetny - chyba nie bez powodu dwie gry od różnych polskich wydawców - w jednej lepiej, w drugiej gorzej...

Choć prawdę mówiąc jeśli polonizacja AC będzie w stylu tej z PoP T2T (czyli: całkowite zniszczenie klimatu gry) to ja dziękuje Bogu, że mam AC na X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 19:31, jakubcjusz napisał:

Fajne wyprzedaże w sklepie Cenegi. M.in Cywilizacja 4 za 35PLN, a CivCity Rome za 10PLN.
Aż kusi... ;P

Cywilizacja tania, bo mało kto chce ją kupić bez dodatków. Ja czekam na obniżkę zestawu Complete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować