Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2008 o 12:46, strajker napisał:

Dlaczego w Klubie Cenegi nie ma nic z nagród dot. gier Paradoxu (był konkurs z figurką
z "EU: R" ale znowu nic nie wygrałem:()


Ja wygrałem, myślałem że ta figurka będzie ciut większa, a to taka malizna, ja wiem, może z 15 cm wysokości, ale przecież darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie przygodówek :
Planujecie wydanie w Polsce Secret Files 2 oraz Still Life 2. Liczę na pełne polskie wersję językowe tak jak było w pierwszych częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sprawie EK Soul Calibur IV.
Dlaczego podniesiono cenę ze 199 zł do 214 zł?

Zamówiłem jeszcze kiedy była stara, lepsza cena. Patrzę do sklepu Cenegi, bo przesyłka coś nie dochodzi, a tu zonk.
Z tego co widzę to muszę zapłacić te 15 zł więcej, mam rację? Nie dość że cena podniesiona to jeszcze gra przyjdzie z tygodniowym poślizgiem.

To było tydzień temu, mam nadzieję że jutro przesyłka dojdzie, pisze "zrealizowane" co jest nie do końca zgodne z rzeczywistością bo paczka nie doszła póki co. No, ale to chyba przynajmniej znaczy że gierka jest blisko :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:09, Konował napisał:

A w sprawie EK Soul Calibur IV.
Dlaczego podniesiono cenę ze 199 zł do 214 zł?

Zamówiłem jeszcze kiedy była stara, lepsza cena. Patrzę do sklepu Cenegi, bo przesyłka
coś nie dochodzi, a tu zonk.
Z tego co widzę to muszę zapłacić te 15 zł więcej, mam rację? Nie dość że cena podniesiona
to jeszcze gra przyjdzie z tygodniowym poślizgiem.

To było tydzień temu, mam nadzieję że jutro przesyłka dojdzie, pisze "zrealizowane" co
jest nie do końca zgodne z rzeczywistością bo paczka nie doszła póki co. No, ale to chyba
przynajmniej znaczy że gierka jest blisko :p.

Ja miałem podobnie z czasem przyjścia do mnie przesyłki , też pisało , że zrealizowane , czekałem 8 dni od zamówienia ... Jeszcze jedna sprawa . Pisałem to w temacie Kompania Graczy Cenega , ale nikt nie odpowiadał , więc napisz to tutaj . Kurde , chciałbym za punkty wylicytować grę na aukcji . Tyle , że jak wpisuje dowolną ilość punktów , np. 150 , to pisze , że wystąpił nieoczekiwany błąd . Dziwne to bardzo , ponieważ minimalna liczba punktów jaką mam wpisać to 51 a wpisuje o wiele więcej , więc pytam się , czemu taki błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:09, Konował napisał:

A w sprawie EK Soul Calibur IV.
Dlaczego podniesiono cenę ze 199 zł do 214 zł?


Wzrost ceny nie miał wpływu na zamówienia złożone w okresie, gdy cena to 199,90. Jeśli zamówiłeś wtedy, paczka przyjdzie do Ciebie w tej właśnie cenie. Czyli za 199,90

ciach

Dnia 25.08.2008 o 17:09, Konował napisał:

To było tydzień temu, mam nadzieję że jutro przesyłka dojdzie, pisze "zrealizowane" co
jest nie do końca zgodne z rzeczywistością bo paczka nie doszła póki co. No, ale to chyba
przynajmniej znaczy że gierka jest blisko :p.


Informacja o zrealizowanych paczkach powinna dotrzeć do Ciebie dopiero dzisiaj, ponieważ dzisiaj wszystkie zamówione SC zostały wysłane do klientów. W paczkach znajdziecie dodatkowy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 23.07.2008 o 06:25, strajker napisał:

W Rosji "1C" czyli firma matka "Cenegi"... wydała 18 lipca br. na płycie drugi
dodatek do "Europy Universalis III" ("Europa Universalis III: In Nomine")
a w grudniu
ubiegłego roku wydano w Rosji na płycie pierwszy dodatek do "EU III" ("Europa Universalis
III: Napoleon''s Ambition").

>ciach

Będą oba. Jeszcze nie moge powiedzieć kiedy ale będą:)

Co do patchy napisz mi proszę o jakie Ci chodzi dokładnie (nazwa gry i nr tylko wtedy wyciągnę informację od lokalizacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:57, heaton 1992 bdg napisał:

Teraz powoli zmieniam zdanie i powoli zaczynam uważać , że Cenega pokonuje jednak Cd
Projekt , choć gry kupuje i od Cenegi i od Cd Projekt :)



ja tak nie sadze. Cd projekt jest duuzo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2008 o 20:15, Lukasz924 napisał:

ja tak nie sadze. Cd projekt jest duuzo lepszy

Nie ma to jak twierdzenie poparte argumentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:13, natanadler napisał:

Wzrost ceny nie miał wpływu na zamówienia złożone w okresie, gdy cena to 199,90. Jeśli
zamówiłeś wtedy, paczka przyjdzie do Ciebie w tej właśnie cenie. Czyli za 199,90


O! To jestem mile zaskoczony :).
Po prostu zaniepokoiło mnie to co zobaczyłem na swoim koncie w sklepie.
Popatrz na screena, jest 233 zł a powinno być 217 zł.
No, ale skoro przy odbiorze zapłacę starą cenę to jestem zadowolony.

Dnia 25.08.2008 o 19:13, natanadler napisał:

Informacja o zrealizowanych paczkach powinna dotrzeć do Ciebie dopiero dzisiaj, ponieważ
dzisiaj wszystkie zamówione SC zostały wysłane do klientów. W paczkach znajdziecie dodatkowy
prezent.

Dodatkowy prezent? Sweet.

Dzięki za odpowiedź.

Teraz tylko czekać aż dojdzie :D.

EDIT: Fak coś screena wcięło :P. Zaraz wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:22, natanadler napisał:

> W Rosji "1C" czyli firma matka "Cenegi"... wydała 18 lipca br. na płycie drugi
> dodatek do "Europy Universalis III" ("Europa Universalis III: In Nomine")

a w grudniu
> ubiegłego roku wydano w Rosji na płycie pierwszy dodatek do "EU III" ("Europa Universalis
> III: Napoleon''s Ambition").
Będą oba. Jeszcze nie moge powiedzieć kiedy ale będą:)


Ooo:) - dzięki za tak dobrą informację:) To dla mnie duży promyk radości:)

Dnia 25.08.2008 o 19:22, natanadler napisał:

Co do patchy napisz mi proszę o jakie Ci chodzi dokładnie (nazwa gry i nr tylko wtedy
wyciągnę informację od lokalizacji)


1.W zasadzie myślałem o "HoI 2" tzn. według tego co wiem ostatni patch dla dodatku "Armageddon" pod "Hearts of Iron II Doomsday" to patch 1.2 (PL) i teraz nie wiem czy patch 1.3a pod "Hearts of Iron II Doomsday" to coś póżniejszego czy wcześniejszego od patcha 1.2 do "Armageddonu"?!
Może mieszam i to pytanie jest nieaktualne - ale wiesz ja "specjalista" od "EU" a nie "HoI":) - choc "HoI" też lubię.

(Mam też nadzieję że wydacie szykowanego przez Paradox "HoI III"?:) Tak tójka będzie - zresztą zapewne już wiesz?)

2.Patch 3.17 PL do "Civilization IV: Beyond the Sword" - marudzę bo strasznie długo się na niego czeka - wiem że ma prawie 120 MB ale "Civka" też lubię:)

Pozdrowienia

PS
(Przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale miałem cały dzień bardzo zajęty):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 22:51, heaton 1992 bdg napisał:

Mógłby mi ktoś pomóc , post jest tu : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&pid=7157
, a czemu Konował zapłaciłeś za dostawę 0,1 PLN , z tego co wiem kurier przy odbiorze
15 zł :D Jakaś zniżka , jak się wyda powyżej 200 zł ?


W przypadku SCIV przesyłka jest za free. Dlatego jego przesyłka była tak naprawdę darmowa.

Co do Twojego problemu musisz mi go opisać na mailu prześlę go komu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 22:57, natanadler napisał:

> Mógłby mi ktoś pomóc , post jest tu : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&pid=7157

> , a czemu Konował zapłaciłeś za dostawę 0,1 PLN , z tego co wiem kurier przy odbiorze

> 15 zł :D Jakaś zniżka , jak się wyda powyżej 200 zł ?

W przypadku SCIV przesyłka jest za free. Dlatego jego przesyłka była tak naprawdę darmowa.

Co do Twojego problemu musisz mi go opisać na mailu prześlę go komu trzeba.

Problem opisałem już wcześniej , przecież możesz skopiować i wysłać odpowiedniemu człowiekowi , na Gsi''e masz e-maila tylko do spraw firmowych :D To mógłbyś skopiować treść mojego postu i skopiować go i wysłać do odpowiedniego człowieka ? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 25.08.2008 o 23:01, heaton 1992 bdg napisał:

> Co do Twojego problemu musisz mi go opisać na mailu prześlę go komu trzeba.
Problem opisałem już wcześniej , przecież możesz skopiować i wysłać odpowiedniemu człowiekowi
, na Gsi''e masz e-maila tylko do spraw firmowych :D To mógłbyś skopiować treść mojego
postu i skopiować go i wysłać do odpowiedniego człowieka ? Z góry dzięki :)


Po pierwsze mail jest dla nas pewną podkładką. Po drugie w mailu będą Twoje dane (nawet sam adres mailowy jest czymś ważnym) bo nie wiem czy problem jest związany tylko z Twoim kontem czy z wszystkimi itd. Dlatego proszę o maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 23:08, natanadler napisał:

ciach
> > Co do Twojego problemu musisz mi go opisać na mailu prześlę go komu trzeba.

> Problem opisałem już wcześniej , przecież możesz skopiować i wysłać odpowiedniemu
człowiekowi
> , na Gsi''e masz e-maila tylko do spraw firmowych :D To mógłbyś skopiować treść
mojego
> postu i skopiować go i wysłać do odpowiedniego człowieka ? Z góry dzięki :)
>
>
Po pierwsze mail jest dla nas pewną podkładką. Po drugie w mailu będą Twoje dane (nawet
sam adres mailowy jest czymś ważnym) bo nie wiem czy problem jest związany tylko z Twoim
kontem czy z wszystkimi itd. Dlatego proszę o maila.

Dobra , dzięki za pomoc , e-mail już wysłałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 23:08, natanadler napisał:


To ja będę miał takie pytanie ogólne :)
Czy będziecie mieli zamiar polonizować przyszłe gry na konsole. Oczywiście, teraz też sporo jest po polsku, ale nie wszystkie, ale oczywiście jest coraz lepiej. Ale czy będziecie polonizować tylko największe hity, czy wszystko co będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 23:32, Rumcajs52 napisał:

>
To ja będę miał takie pytanie ogólne :)
Czy będziecie mieli zamiar polonizować przyszłe gry na konsole. Oczywiście, teraz też
sporo jest po polsku, ale nie wszystkie, ale oczywiście jest coraz lepiej. Ale czy będziecie
polonizować tylko największe hity, czy wszystko co będzie?

Widzisz staramy się polonizować tytułu konsolowe. Oczywiście, które i jak pewnie okaże się w przyszłości. Ale będziemy chcieli, aby tytułów konsolowych w naszym rodzimym języku było jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już, ile będzie kosztować Twierdza Krzyżowiec Extreme? Bardzo prosiłbym o taką wcześniejszą informację, żeby dobrze zaplanować wydatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować