Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2008 o 14:03, Jagged napisał:

jeden wiekszy przypadek,


Myślę, że trochę idealizujesz Cenegę, a to tylko ludzie. Lubię ich, bo stanowią jedyną realną konkurencję w Polsce wobec CDP. Powinni dodać więcej praktycznych funkcji w sklepie (np. dodatkowe opcje sortowania, liczby wyświetlanych wyników itd.) i poprawić Kompanię. Rzuty nagród są nieregularne, nie ma żadnych powiadomień o nich (znaczy zaglądać muszę często by czegoś nie przegapić). Nie obraziłbym się, gdyby dali możliwość zakupu np. jednej premiery miesięcznie powiedzmy za 800 pktów. Nie straciliby na tym.

Dnia 20.09.2008 o 14:03, Jagged napisał:

a ile mial cdp ?


Nie wiem - Ty mi powiedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2008 o 14:46, Vojtas napisał:

Myślę, że trochę idealizujesz Cenegę, a to tylko ludzie. Lubię ich, bo stanowią jedyną
realną konkurencję w Polsce wobec CDP. Powinni dodać więcej praktycznych funkcji w sklepie
(np. dodatkowe opcje sortowania, liczby wyświetlanych wyników itd.) i poprawić Kompanię.
Rzuty nagród są nieregularne, nie ma żadnych powiadomień o nich (znaczy zaglądać muszę
często by czegoś nie przegapić). Nie obraziłbym się, gdyby dali możliwość zakupu np.
jednej premiery miesięcznie powiedzmy za 800 pktów. Nie straciliby na tym.


nie idealizuje tej firmy, poprostu kazdy tytul co chcialem w polskiej wersji, zawsze byl na czas, jak piaslem wczesniej maks 1 tydzien obsuwy i tyly...

Dnia 20.09.2008 o 14:46, Vojtas napisał:

> a ile mial cdp ?

Nie wiem - Ty mi powiedz. :)


"na oko" w ciagu ostatnich 2 lat bylo tego minimum 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam do Ciebie wielką prośbę: czy mógłbyś się zorientować, czy w polskim wydaniu Civ IV: Colonization będzie SecuROM? W amerykańskim jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 00:24, Vojtas napisał:

Mam do Ciebie wielką prośbę: czy mógłbyś się zorientować, czy w polskim wydaniu Civ IV:
Colonization będzie SecuROM? W amerykańskim jest...

Dziwne pytanie... Po co Ci ta wiedza? Przecież nieważne, czy Securom będzie czy nie, gra i tak odpali na oryginalnym nośniku, więc problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 01:49, Quatre napisał:

> Mam do Ciebie wielką prośbę: czy mógłbyś się zorientować, czy w polskim wydaniu
Civ IV:
> Colonization będzie SecuROM? W amerykańskim jest...
Dziwne pytanie... Po co Ci ta wiedza? Przecież nieważne, czy Securom będzie czy nie,
gra i tak odpali na oryginalnym nośniku, więc problemu nie ma.


Nie chodzi o to, czy odpali (bo wiem, że tak bedzie), tylko o to, czy będzie tam SecuROM. Nie chcę instalować SecuROM-u, podobnie jak wielu innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była nagonka i ogólny żal do twórców o to, że zabezpieczają gry StarForcem, teraz niektórzy gracze czepiają się o SecuRom. No, proszę... Ten drugi jednak funduje graczom mniej problemów niż SF, nie obciąża systemu, a sprawdzanie dysku trwa chwilę i nie powoduje często zwieszek komputera. Więc nie rozumiem tekstów w stylu "czy będzie ScuRom?", "wielu graczy nie chce go instalować?" - osobiście, nie przeszkadza mi on, a jakaś, przynajmniej symboliczna, ochrona przed piractwem chyba powinna być...

Vojtas --> Myślę, że skoro w wersji oryginalnej (amerykańskiej) SR był, to w polskiej również będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 00:24, Vojtas napisał:

Mam do Ciebie wielką prośbę: czy mógłbyś się zorientować, czy w polskim wydaniu Civ IV:
Colonization będzie SecuROM? W amerykańskim jest...


Z tego co mi wiadomo to w jakiejś grze z serii Civilization SecuROM był (tylko nie wiem czy w podstawce czy dodatku, ale być może też w obydwóch przypadkach). Jeśli jednak SecuROM jest to zawsze możesz poczekać aż gra trafi do Kolekcji Klasyki, bo w tańszych seriach tego typu zabezpieczeń już najczęściej nie ma (np. Spliner Cell - Chaos Theory). Ale to już musisz uzbroić się w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 07:53, Jagged napisał:

jedno pytanie do pracownika cenegi jezeli zajrzy tutaj, czy wiadomo kiedy moze wyjdzie
sacred 2: fallen angel ?



2 połowa tego miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:16, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie[raczej do pracowników sklepu Cenegi]: Czy jest szansa że dodacie do pre-orderów
Fallout 3 koszulki?Byłoby fajnie...:)


Walczymy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 10:51, natanadler napisał:

> to dlaczego na stronie cenega.pl pojawilo sie info ze premiera odbedzie sie 10.10.08

> :P

Sprawdzam



jstem strasznie ciekaw :) jezeli prawda jest ze 10.10.08 wiec jesli mozesz zmien w sklepie odrazu daty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 10:24, natanadler napisał:

> Mam pytanie[raczej do pracowników sklepu Cenegi]: Czy jest szansa że dodacie do
pre-orderów
> Fallout 3 koszulki?Byłoby fajnie...:)

Walczymy;]


To życze wam powidzenia w walce:) No ale skoro do Tańszych gier[za 80 zł] dodajecie to czemu by nie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 13:49, rafekx 12 napisał:

> > Mam pytanie[raczej do pracowników sklepu Cenegi]: Czy jest szansa że dodacie
do
> pre-orderów
> > Fallout 3 koszulki?Byłoby fajnie...:)
>
> Walczymy;]

To życze wam powidzenia w walce:) No ale skoro do Tańszych gier[za 80 zł] dodajecie to
czemu by nie...:)


To nie o cenę chodzi tylko o producenta:) Wiele rzeczy trzeba ustalać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler

Rany Julek - czy nie moglibyście zatrudnić dodatkowo kogoś do patchy skoro nie wyrabiacie? - gdzie "mój" patch do "Civilization IV"? Tak długo go robicie:(

Czy w tym roku będzie jeszcze jeden "rzut" "kolekcji klasyki" z innymi tytułami niż te które zapowiedzieliscie teraz?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:05, strajker napisał:

natanadler

Rany Julek - czy nie moglibyście zatrudnić dodatkowo kogoś do patchy skoro nie wyrabiacie?
- gdzie "mój" patch do "Civilization IV"? Tak długo go robicie:(


Polecam nieoficjalne spolszczenie BTS uaktualnione już od dawna do nowego patcha. Na Civ.org.pl

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować