Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Tak swoja droga to Cenega ma imponujaca liczbe ciekawych propozycji na jesien : Sacred 2, Colonizacja, F3, King Bounty, pewnie GTA IV a cd projekt cos sie leni - bo w sumie mamy DMC 4 , Wiedzmina ER i ?

PS. Widziałem , że zagląda tu jeden z Panówi z Cenegi czy możnaby prosić o jakieś informacje co tak naprawde jest na plycie "polepszajacej jakosc obrazu" w EK sacreda 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natanadler, na Waszej stronie pisze, że GTA IV na blaszaki będzie w oryginalnej wersji językowej. Czy nie możecie zrobić wersji kinowej, a najlepiej jakiegoś patcha polonizującego (na oddzielnej płytce, żeby można było wybrać wersję językową :))? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:09, Lex napisał:

Natanadler, na Waszej stronie pisze, że GTA IV na blaszaki będzie w oryginalnej wersji
językowej. Czy nie możecie zrobić wersji kinowej, a najlepiej jakiegoś patcha polonizującego


Mnie sie wydaje że GTA IV z czasem doczeka sie spolszczenia, kinowego rzecz jasna, bo o innym w tym przypadku chyba nie może być mowy (przynajmniej ja sobie nie wyobrażam dubbingu w tym przypadku). Nastąpi to pewnie dopiero wtedy gdy gra trafi do jakiejś tańszej serii jak Super$eller czy może jeszcze później do Kolekcji Klasyki. Jednak zanim to nastąpi to sporo wody w Wiśle upłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Właśnie tego się obawiam. :/ Jednak ja jestem dobrej myśli - skoro Cenega ma zamiar przygotować bogatą zwykłą edycję i jeszcze lepszą kolekcjonerską (wg CD-A), to powinni zrobić "kinówkę" przy okazji pierwszej premiery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:09, Lex napisał:

Natanadler, na Waszej stronie pisze, że GTA IV na blaszaki będzie w oryginalnej wersji
językowej. Czy nie możecie zrobić wersji kinowej, a najlepiej jakiegoś patcha polonizującego
(na oddzielnej płytce, żeby można było wybrać wersję językową :))? Dzięki za odpowiedź.


kwestie wydania gry będą wyjasniane pressami wkrótce tak że niedługo wszystko stanie się jasne

m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 11:39, Michaelius napisał:

Tak swoja droga to Cenega ma imponujaca liczbe ciekawych propozycji na jesien : Sacred
2, Colonizacja, F3, King Bounty, pewnie GTA IV a cd projekt cos sie leni - bo w sumie
mamy DMC 4 , Wiedzmina ER i ?

PS. Widziałem , że zagląda tu jeden z Panówi z Cenegi czy możnaby prosić o jakieś informacje
co tak naprawde jest na plycie "polepszajacej jakosc obrazu" w EK sacreda 2?


Jest to płyta podciągająca efekty graficzne. Textury itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:02, Lex napisał:

Jednak ja jestem dobrej myśli - skoro Cenega ma zamiar przygotować
bogatą zwykłą edycję i jeszcze lepszą kolekcjonerską (wg CD-A), to powinni zrobić "kinówkę"
przy okazji pierwszej premiery. :)


Na pewno by to nie było głupie rozwiązanie, gdyż wersja spolszczona z pewnością w jakiś tam stopniu zbiłaby cenę w dól, a taka opcja jest na rękę chyba wszystkim graczom. Tak czy inaczej wątpię aby od razu pojawiła się w sprzedaży wersja PL. Zwłaszcza że mam jeszcze w pamięci to co było po premierze GTA- San Anderas, choć to już nie była wina Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja, znowu w sprawie polonizacji gier od Cenegi. :) Właśnie przeglądam sobie profile gier na GOL-u i co widzę? Tomb Raider: Underworld zostanie wydany w Polsce po angielsku! Dla pewności wchodzę na stronę Cenegi - tam nie ma żadnego infa o wersji językowej. Przydałby się jakiś komentarz, ze strony pracowników firmy. :)
Link do profilu TR:U z GOL-a:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=10972

EDIT: Ok, sprawa już nie ważna. Dla 10% pewności przejrzałem newsy z serwisu LaraCroft.pl i dowiedziałem się, że gra jednak będzie spolonizowana kinowo. Do tego znalazłem cenę (standardowa dla TR-ów). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:50, kordzio1 napisał:

http://tnij.org/cenega

Czyżby w końcu miała powstać konkurencja dla gram.pl? Przed powstaniem KG coś mi się
o uszy obiło o forum Cenega Cafe, czyżby to miał być ten projekt, tylko bardziej rozbudowany?

Brzmi intrygująco. ;P Ja tylko czekam, aż Cenega coś takiego zrobi. Być może się doczekam, i to niedługo! Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:50, kordzio1 napisał:

http://tnij.org/cenega

Czyżby w końcu miała powstać konkurencja dla gram.pl? Przed powstaniem KG coś mi się
o uszy obiło o forum Cenega Cafe, czyżby to miał być ten projekt, tylko bardziej rozbudowany?


A więc będzie konkurencyjne forum. Ciekawe, czy postarają się o drugiego Zajcewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natanadler, i jak tam sprawa z koszulkami do pre-orderów Fallouta 3? Premiera się zbliża, a my nadal nie mamy konkretnej informacji. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 17:18, Lex napisał:

Natanadler, i jak tam sprawa z koszulkami do pre-orderów Fallouta 3? Premiera się zbliża,
a my nadal nie mamy konkretnej informacji. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.


Z koszulkami walczymy. Niestety cięzki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 18:20, hehe napisał:

No i dalej nie wiadomo jak będzie wyglądać skład EK F3 ? Przecież kota w worku nie będę
zamawiać :)


Wiesz to co jest podane w składzie to wizka jest. Zawsze możesz poczekać, aż pojawi się fizycznie. Nie sądzę aby B zmieniła zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 07:06, Jagged napisał:

natanadler czy polska wersje gry Sacred 2 zostanie poprawiona ? roi sie w niej od literowek
i bledow w ttlumaczeniach :(


Niestety aby dotrzymac premiery światowej wybraliśmy taki sposób wydania gry .
Patch jeden już się pojawił, nad kolejnym pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 09:05, Marcuz napisał:

Niestety aby dotrzymac premiery światowej wybraliśmy taki sposób wydania gry .
Patch jeden już się pojawił, nad kolejnym pracujemy.


ja rozumiem wszystko, ale czy to bedzie patch tylko do poprawy polonizacji czy to jest patch wydawany przez ascaron ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to pojawily sie juz dwa patche :) chyba ze o czyms nie wiem, jeden okolo 470mb a drugi 22mb, zgadza sie ?

i nasuwa sie pytanie czy to bedzie patch do polonizacji czy nowy ktora wyda ascaron a wy przetlumaczycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować