Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 20:06, kordzio1 napisał:

> Mam pytanie,czy to prawda że niedługo będzie promocja że do 2 gier z Super$eller''a
będzie
> jedna z KK i jedna z S$ gratis??
A skąd taka informacja?


Bodajże na jednym z forum pisał ktoś kto podobno zna kogoś pracującego w Cenedze i usłyszał tą informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:03, kris2005a napisał:

No CDPROJEKT się postarał w tym roku. Dużo fajnych gier i niska cena. Cenega może się
schować. Ja mam około 29 gier z CDPROJEKT. CENEGA ma tylko niektóre gry fajne (GTA: VICE
CITY, MAX PAYNE) i nic pozatym. CDPROJEKT WYSZEDŁ NA PROWADZENIE. Kto się ze mną zgodzi?


jestem za!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:27, chy napisał:

jak dla mnie wyglada zbyt ładnie zeby było prawdziwe.


A to dlaczego? Przecież była nie tak dawno znowu promocja, gdzie do dwóch gier KK, dwie dodawano gratis. Obkupiłem się wtedy grami, że hohoho - a może i więcej.

Poza tym - repertuar gier Cenegi jest dla mnie b. interesujący - na pewno nie mniej niż CDP. No cóż - jedno wolą synową, inni teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 21:12, Vojtas napisał:

> jak dla mnie wyglada zbyt ładnie zeby było prawdziwe.

A to dlaczego? Przecież była nie tak dawno znowu promocja, gdzie do dwóch gier KK, dwie
dodawano gratis. Obkupiłem się wtedy grami, że hohoho - a może i więcej.


Bez przesady nic fajnego tam nie było w ofercie:P Ja nie skorzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 21:13, Ponury Żniwiarz napisał:

Bez przesady nic fajnego tam nie było w ofercie:P Ja nie skorzystałem


Bo ponuracy nie korzystają z ciekawych i zróżnicowanych ofert co paradoksalnie jest... śmieszne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 21:17, Vojtas napisał:

Bo ponuracy nie korzystają z ciekawych i zróżnicowanych ofert co paradoksalnie jest...
śmieszne. :D


Czyt. "ludzie grający w inne gry niż ja to ponuracy". Ja sie nie obkupiłem, bo wiekszosc interesujacych mnie tytułów z KK juz miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:04, chy napisał:

> Bo ponuracy nie korzystają z ciekawych i zróżnicowanych ofert co paradoksalnie jest...
> śmieszne. :D

Dnia 07.01.2009 o 22:04, chy napisał:

Czyt. "ludzie grający w inne gry niż ja to ponuracy".


No cóż, to było mrugnięcie okiem do autora, który tak siebie tytułuje na GS-ie.

Dnia 07.01.2009 o 22:04, chy napisał:

Ja sie nie obkupiłem, bo wiekszosc interesujacych mnie tytułów z KK juz miałem.


OK. Co nie oznacza, że ta oferta jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDProjekt u mnie wygrywa, choć Cenega, muszę przyznać, ostatnio ostro goni. Jednak to CDP pierwsze miało rejestrację gier z prawdziwego zdarzenia i dominuje wciąż pod względem "Efektu Serii" :) Życzę jednak Cenedze sukcesów, bo to oznacza, że znajdą więcej sposobów na ucieszenie graczy, a i CDP jeszcze bardziej się będzie musiał starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:55, Vojtas napisał:

No cóż, to było mrugnięcie okiem do autora, który tak siebie tytułuje na GS-ie.


Sorewicz. Czasami niekumaty bej ze mnie.

Dnia 07.01.2009 o 22:55, Vojtas napisał:

OK. Co nie oznacza, że ta oferta jest do bani.


A tego nigdzie nie powiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 13:19, natanadler napisał:

Na stronie cenegi od poniedziałku: I może jeszcze...nic nic :)

Czekam ... to chyba dziś co nie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod względem konkursów prym wiedzie CDP (np. ostatni konkurs efekt serii), natomiast jeżeli chodzi o programy partnerskie to Cenega miażdży CDP dzięki swojej kompani graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale obecnie Cenega ma wyjątkowo durny layout strony. Nie wiem kto go przygotowuje, ale musi mieć chyba jakiś problem. Chodzi o to w tle. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Cenegi, to wciąż z tyłu trochę zostaje za CDP i gram, ale na przestrzeni kilku lat nauczyli się od przodującej konkurencji jak przyciągnąć klientów. Chociażby Kompania, albo inna sprawa. Jeszcze kilka lat temu strona Cenegi ładowała się kilka minut a teraz sruuut i już jest, to też dużo daje. Ale też mało co się zmienia na ich stronie. W czasie gdy gram.pl doczekało się chyba już trzeciego liftingu to na stronie cenegi żadnych zmian poza zmieniającymi się newsami i wspomnianym tłem co jakiś czas.
CDP wciąż prowadzi, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie wraz z pogłębianiem kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 12:32, KloniskO napisał:

Nie chce nic mówić, ale obecnie Cenega ma wyjątkowo durny layout strony. Nie wiem kto
go przygotowuje, ale musi mieć chyba jakiś problem. Chodzi o to w tle. :/



A ty widziałeś stronę CD Projektu? Dla mnie dużo gorzej wygląda, a tło na cenedze to taka reklama ich serwisu jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:40, The Nemezis napisał:

> Nie chce nic mówić, ale obecnie Cenega ma wyjątkowo durny layout strony. Nie wiem
kto
> go przygotowuje, ale musi mieć chyba jakiś problem. Chodzi o to w tle. :/


A ty widziałeś stronę CD Projektu? Dla mnie dużo gorzej wygląda, a tło na cenedze to
taka reklama ich serwisu jakiegoś.


Reklama??? Irytująca "siatka" z powtarzających się logosów jakiegoś... no właśnie, co to do cholery jest?!
Na stronie CD projektu jest szaro-buro. No fakt, brak chyba pomysłu czy coś, ale to lepsze niż to cholerstwo na cenedze wg. mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:50, KloniskO napisał:

Reklama??? Irytująca "siatka" z powtarzających się logosów jakiegoś... no właśnie, co
to do cholery jest?!
Na stronie CD projektu jest szaro-buro. No fakt, brak chyba pomysłu czy coś, ale to lepsze
niż to cholerstwo na cenedze wg. mnie.


http://betaplaneta.pl/ proszę. Ja już wolę coś takiego niż szarobure coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie - Nie ma co się oszukiwać. To Cenega zdecydowanie wygrała już tamto-roczny "jesienny wysyp hitów" i tak dalej przez grudzień. Gry wydane przez nich na PC były o wiele lepsze niż te od CDP. Z tego co pamiętam: Fallout_3, Far Cry 2, King''s Bounty, GTA 4, Prince of persia nawet Tomb Raider Underworld i z tego co pamiętam Bully ujdą w tłoku. A CDP z tych "lepszych" gier wydali tylko dodatek do WoW''a no może coś jeszcze ale Cenegi nie pobili i basta. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:54, The Nemezis napisał:

> Reklama??? Irytująca "siatka" z powtarzających się logosów jakiegoś... no właśnie,
co
> to do cholery jest?!
> Na stronie CD projektu jest szaro-buro. No fakt, brak chyba pomysłu czy coś, ale
to lepsze
> niż to cholerstwo na cenedze wg. mnie.
>

http://betaplaneta.pl/ proszę. Ja już wolę coś takiego niż szarobure coś.


Przeładowanie obrazkami we flashu czy czymś tam. I ładuje się tyle, że jak ktoś ma wolniejszy net to porażka.
Nawet dla tych co mają szybkie łącza chyba trwa to dłużej niż np. załadowanie gram.pl. A gracz ceni sobie i zresztą internauta maksymalnie szybki dostęp do informacji.

Wogóle co to jest?? Po co mi to dałeś??? Jakaś stronka dla dzieciaków. A jesteś takim??? To dla Ciebie to jest dobre, ale już typowy 13 latek chyba przychyla się do wyglądu gram.pl. Nie ma przesytu, jest prostota, a zarazem przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:18, KloniskO napisał:

Nawet dla tych co mają szybkie łącza chyba trwa to dłużej niż np. załadowanie gram.pl.


Betaplaneta ładuje mi się duuużo szybciej niż gram.pl ;) (co nie znaczy, że wolę betę ;p)

Dnia 12.01.2009 o 16:18, KloniskO napisał:

do wyglądu gram.pl.


Co ma gram.pl do tego tematu ?Gram.pl nie jest już związane z CDP już od dość długiego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:29, Bambadil napisał:

> Nawet dla tych co mają szybkie łącza chyba trwa to dłużej niż np. załadowanie gram.pl.


Betaplaneta ładuje mi się duuużo szybciej niż gram.pl ;) (co nie znaczy, że wolę betę
;p)

> do wyglądu gram.pl.

Co ma gram.pl do tego tematu ?Gram.pl nie jest już związane z CDP już od dość długiego
czasu...


Eee. To jak to jest, że cdprojekt ma wszytkie te same newsy co gram.pl i sprzedaje po większości gry cdprojektu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować