Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 15:45, Los Emilos napisał:

Znalazłem w końcu minimalne wymagania:
* Procesor: 2,4 GHz
* Pamięć: 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista)
* Karta grafiki: 256 MB, obsługa DirectX 9
* System operacyjny: Windows XP/Vista

Z tego co widźę to kupująć komputer taki tani (1000zł-1400zł) powinno mi bez problemu
pójść na średnich.


Super! Dzięki za info. W końcu wiem, że i moje nadzieje się spełniły i na moim sprzęcie też pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm grałem w Medievala II jako, że był to mój pierwszy kontakt z serią bardzo mi się spodobało. Zastanawiam się czy nie sięgnąć po Empire... bitwy morskie byłoby ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:53, wojtek2222 napisał:

Wymagania minimalne bardzo mnie zadowalają. Bałem się że mi nie pójdzie, ale na szczęście
nie jest źle.

taa minimalne wymagania są ok no żeby ujrzeć na oczy blaski i cienie morskich bitew, to pewnie trzeba do nich trochę dodać, lub pomnożyć razy dwa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:37, Hraboll napisał:

> Wymagania minimalne bardzo mnie zadowalają. Bałem się że mi nie pójdzie, ale na
szczęście
> nie jest źle.
taa minimalne wymagania są ok no żeby ujrzeć na oczy blaski i cienie morskich bitew,
to pewnie trzeba do nich trochę dodać, lub pomnożyć razy dwa ^^

No, ale może mój komp uciągnie grę nawet na średnich, skoro te minimalne są tak niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem i nie zagram ale ta seria z epoką nie powinna iść do przodu, Zaraz będziemy mieli World War: Total war, tego chyba nie chcemy. A screeny z Clicka któregoś poprzedniego to za ładne nie były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem screeny w "Clicku". Powiem szczerze, albo screeny wyszły zrąbane, albo ta gra ma słabe tekstury (ściany domów, kaftany jednostek), albo nie testowali jej na najwyższych. Jeśli ta środkowa opcja, to sorry, ale kicha. Poczekam na szczegółowe screeny i recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:12, Don Zorro napisał:

Nie grałem i nie zagram ale ta seria z epoką nie powinna iść do przodu, Zaraz będziemy
mieli World War: Total war, tego chyba nie chcemy. A screeny z Clicka któregoś poprzedniego
to za ładne nie były...


Wiesz zawsze to jakiś powiew świeżości. Nie to by wcześniejsze klimaty były złe, ale ile mozna? Wielu fanów też już sceptycznie podchodziło do spekulacji Rome 2. Scrennów z clicka nie widziałem, ale widziałem to co ejst w internecie i jak na moje oko byly w porządku. World war total war? A czemu by nie?

Co do wymagań sprzętowych to nie ma co sie jarać, bo niewiadmo jak to naprawdę będie ze stabilnością i duża liczbą jednostek na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 08:45, tomasz23 napisał:

btw Polska była wtedy jednym z największych i najpotężniejszych państw w Europie...



Oj, coś się koledze pomyliło - wiek XVIII to już brak potęgi i kurczący się rozmiar państwa (w zasadzie od ponad 50 lat) ... w którym przez sporą część tego stulecia i tak notorycznie rządziły się obce wojska.


Wracając do tematu dobrze wiedzieć że będzie Edycja Kolekcjonerska ... a może zdradzi ktoś kiedy się ona ukaże? Czy wraz z premierą gry czy z jakimś opóźnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Total War to moja ulubiona seria gier i po prostu muszę mieć Edycję Kolekcjonerską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Total War to jedna z niewielu gier, ktory sa wykorzystywane do innych celow niz do gry. Oglada ktos Discovery History ? Tam jest program, gdzie na podstawie gier z serii Total War sa pokazywane bitwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire to jedyna część Total War, której nie mam ochoty kupić. Czasy mi nie pasują. Wolę walki Rzymian z barbarzyńcami od strzelania grupami w bezbronnego przeciwnika. Jedyne, co mi pasuje w najnowszej części to bitwy na morzu, co czasem będzie uciążliwe, sami zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze zostanie osadzona XVII-wieczna Europa, oprócz wydarzeń od XVIII wieku? Moim zdaniem XVII wiek byłby sporo ciekawszy, przynajmniej w historii Polski, a to za sprawą wojen ze Szwecją, Rosją, Turcją...szkoda by było, jakby zostało to wszystko pominięte ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:15, Sztywny-pl napisał:

Czy w grze zostanie osadzona XVII-wieczna Europa, oprócz wydarzeń od XVIII wieku? Moim
zdaniem XVII wiek byłby sporo ciekawszy, przynajmniej w historii Polski, a to za sprawą
wojen ze Szwecją, Rosją, Turcją...szkoda by było, jakby zostało to wszystko pominięte
;P

w zupełnosci sie zgadzam, bardzo fajnie było by dowodzic wojskami Rzeczpospolitej w walkach z Szwecja lub Turcja to by bylo cos, mam nadzieje ze w grze bedzie zachowana jakas linia historyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować