Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2009 o 13:43, Izrafel92 napisał:

Nie polecacie kupowac na gram ? Ja na poczatku stycznia zrobilem pre-order na empire
i dzieki wam zaczalem sie nad tym powaznie zastanawiac xD

co jest z nimi nie tak ?


Ja osobiście nie polecam wersji kolekcjonerskich - porównaj sobie ceny na Empik.pl, czy nawet Merlinie, takiej EK do Age of Conan. Zresztą porównaj nominalne ceny gier. Gram ratuje się WP, ale nie zawsze, jak widać tę zniżkę daje. No i taki Empik ma obecnie wysyłkę za darmo od 150 zł na terenie kraju.
Poza tym pre-ordery kiepsko im wychodzą - Wiedźmin aż do tej pory budzi u mnie dreszcze, a wcale aż tak źle na mnie osobiście nie popadło. Że nie wspomnę o fakcie, że w marketach MM, czy właśnie Empik, dostaniesz większość z nich od ręki ... a w czasie premiery i kilka dni po gratisy dają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:23, Izrafel92 napisał:

Radzisz wiec odwolac zamowienie ?


Zaraz, bo się zgubiłem: Zamówienie na EK Age of Conan? Bo przecież nie ma Edycji Specjalnej Empire: Total War w sklepie gram.pl ...

Ja ci radzę porównac ceny i warunki wysyłki w kilku sklepach polskich i zagranicznych i podjąć decyzję.

Dnia 14.01.2009 o 14:23, Izrafel92 napisał:

Kiedy by doszlo mniej wiecej ?


A skąd niby ja mam to wiedzieć? Nie jestem jasnowidzem. :)
Wiem tyle, że wszystkie moje pre-ordery zamówione na Zachodzie przyszły mi na jeden lub dwa dni przed premierą gry (a było ich kilkanaście), A taki Wiedźmin (z uwzględnieniem reklamacji) był u mnie w komplecie dopiero trzy tygodnie po przemierze. I czytałem tutaj na forach, że inne pre-ordery na EK kilku różnych gier też gram dostarczało wileu ludziom po premierach gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:25, darth 16 napisał:

Mam pytanie - jak to działa, że chcoiaż wszystkie Empire mają podobną okładkę Polska
jest słaba np. w porównaniu z Amerykańską?

Tz? Nie wiem szczerze o co ci biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje serwis TotalWar.Org.Pl gra ma nastepujace wymagania ;)

Minimalne wymagania sprzętowe: procesor jednordzeniowy 2,4 Ghz, karta graficzna 256 MB RAM zgodna z DirectX 9, pamięć 1 GB RAM (2 GB RAM Dla systemu Windows Vista)

Zalecane wymagania sprzętowe: procesor dwurdzeniowy 3 Ghz, karta graficzna 512 MB RAM obsługująca najnowsze technologie, pamięć 3-4 GB RAM

Na razie czekamy na demko :)

PS: Mam nadzieje, ze będzie wam śmigać :) Ja tez na to liczę, ze mi będzie chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:14, Podpułkownik napisał:

Jak informuje serwis TotalWar.Org.Pl gra ma nastepujace wymagania ;)

Minimalne wymagania sprzętowe: procesor jednordzeniowy 2,4 Ghz, karta graficzna
256 MB RAM zgodna z DirectX 9, pamięć 1 GB RAM (2 GB RAM Dla systemu Windows Vista)

Zalecane wymagania sprzętowe: procesor dwurdzeniowy 3 Ghz, karta graficzna 512
MB RAM obsługująca najnowsze technologie, pamięć 3-4 GB RAM

Na razie czekamy na demko :)

PS: Mam nadzieje, ze będzie wam śmigać :) Ja tez na to liczę, ze mi będzie chodzić :)


:) Wymagania już były,no ale jak zauważyłem przydałoby mi się jeszcze z 1 gb ramu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 12:17, Podpułkownik napisał:

Były podawane zalecane tez ?? Jeśli tak to sry za tego posta w/w :)


Spoko,ale nie wiedziałem że aż 3 gb ramu trzeba,myślałem że dwa starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U lala wymagania takie jak przy niejednym niezłym shooterze..:) nic to trzeba dokupić kilka gigsów ramu - zmienić proca i dorzucić jedną kartę do tej jednej co już jest...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko nareszcie będzie można przetestować kompa w jakiejś strategi:P:P myślę, że 4 gb ramu wystarczy:P:P
btw jak to jest z tym okrętem przy zamawianiu pre ordera? jeżeli wybiorę płatność przy odbiorze to go nie dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:49, Izrafel92 napisał:

O jakim okrecie mowisz ? Tez mam pre-order i tez platnosc przy odbiorze.


fregata USS Constitution. Napisane info nad pre orderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:53, Izrafel92 napisał:

Oooo ! Dostaniemy ja czy nie? xD


jeżeli dobrze rozumiem to wszyscy, którzy kupią pre order dostaną tą jednostkę. Niezależnie od metody płatności.

edit: rafekx 12 hmmm moim zdaniem z tekstu wynika, że osoby z płatnością przy odbiorze też dostaną. W momencie weryfikacji płatności czyli jak zapłacimy przy odbiorze to również ( pewnie na stronce) powinniśmy otrzymać ten kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz z tym wieksza niecierpliwoscie bede czekac. Miejmy tylko nadzieje, ze te pre-ordery faktycznie dojda w wyznaczonym terminie. Narazie czekam na mail w ktorym bedzie mozna potwierdzic zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować