Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Na gry-online jest recenzja wersji beta i niestety trochę się zawiodłem. Nie ma całej mapy: jest tylko Europa, Ameryka Północna a z Afryką i Australią jest tylko jakiś handel (nie wiem na czym polega). Nie pamiętam jak wygląda sprawa z Azją. Co do innych rzeczy to nie jest źle ale brakuje mi prawdziwych oblężeń miast z Rome I Medieval 2 bo tu będą tylko bitwy pod miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:06, Los Emilos napisał:

Na gry-online jest recenzja wersji beta i niestety trochę się zawiodłem. Nie ma całej
mapy: jest tylko Europa, Ameryka Północna a z Afryką i Australią jest tylko jakiś handel
(nie wiem na czym polega). Nie pamiętam jak wygląda sprawa z Azją. Co do innych rzeczy
to nie jest źle ale brakuje mi prawdziwych oblężeń miast z Rome I Medieval 2 bo tu będą
tylko bitwy pod miastem.


To normalne,bodajżee w XVII wieku pewna osoba wpadła na pomysł aby nie niszczyć miast podczas oblężeń,i od tego czasu każda bitwa rozegrana w tamtym czasie rozgrywała sie pod miastem:)

P.S-czy ktoś wie dokładnie którego marca jest premiera gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:09, rafekx 12 napisał:

P.S-czy ktoś wie dokładnie którego marca jest premiera gry??


Tak naprawdę jeszcze nie wiadomo, na stronie Segi terrmin wydania to marzec - nie jest podana dokładna data skoro jednak tak jest ja osobiście obstawiam na środek albo koniec miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w Empire: Total War jak nasza frakcja upadnie to będzie można powstanie zrobić, albo jak się wejdzie do okupowanego przez wrogą frakcję miasto to ludzie będą się buntować i dołączą do naszej armii... brzmi pięknie, ale czy to prawda? :)
I czy jest wiadomo, w jakich latach się będzie dziać akcja gry? Podobno koniec XVII wieku do początków XIX. To trochę mało jak dla mnie... raptem ponad 100lat. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 15:06, Los Emilos napisał:

Na gry-online jest recenzja wersji beta i niestety trochę się zawiodłem. Nie ma całej
mapy: jest tylko Europa, Ameryka Północna a z Afryką i Australią jest tylko jakiś handel
(nie wiem na czym polega). Nie pamiętam jak wygląda sprawa z Azją. Co do innych rzeczy
to nie jest źle ale brakuje mi prawdziwych oblężeń miast z Rome I Medieval 2 bo tu będą
tylko bitwy pod miastem.



Dostępne tereny w grze:

- Ameryka Północna
- Ameryka Południowa
- Azja Środkowa
- Afryka Północna
- Europa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:33, Kalejdoskop86 napisał:

Słyszałem, że w Empire: Total War jak nasza frakcja upadnie to będzie można powstanie
zrobić, albo jak się wejdzie do okupowanego przez wrogą frakcję miasto to ludzie będą
się buntować i dołączą do naszej armii... brzmi pięknie, ale czy to prawda? :)


Będzie też można zdobywac miasta, niszcząc je ekonomicznie

Dnia 18.01.2009 o 16:33, Kalejdoskop86 napisał:

I czy jest wiadomo, w jakich latach się będzie dziać akcja gry? Podobno koniec XVII wieku
do początków XIX. To trochę mało jak dla mnie... raptem ponad 100lat. :/


Może tura będzie po pół roku, albo po 3 miesiące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 16:34, misiakpitra napisał:

Dostępne tereny w grze:

- Ameryka Północna
- Ameryka Południowa
- Azja Środkowa
- Afryka Północna
- Europa


Nieźle,bardzo nieźle,ja tam od razu zaczne grać w Wojne o Ameryke Anglią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 16:36, rafekx 12 napisał:

> Dostępne tereny w grze:
>
> - Ameryka Północna
> - Ameryka Południowa
> - Azja Środkowa
> - Afryka Północna
> - Europa

Nieźle,bardzo nieźle,ja tam od razu zaczne grać w Wojne o Ameryke Anglią:)

ja mam zamiar grac Rzeczpospolita i oczywiscie Anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:35, Ryan Kam napisał:

Będzie też można zdobywac miasta, niszcząc je ekonomicznie

Hoho, nieźle! :)
Tylko bardziej mi zależy na tym, aby była epicka bitwa: wroga frakcja wchodzi do miasta, chcą zdobyć ratusz, ale przeciwnicy go blokują, a tutaj wychodzą na ulicę obywatele (zwolennicy polityki agresorów) i zaczynają taranować bramy... och, epickie! :]]

Dnia 18.01.2009 o 16:35, Ryan Kam napisał:

Może tura będzie po pół roku, albo po 3 miesiące ?

Może by było dobrze, ale mnie tam bardziej satysfakcjonuje to, aby tura była po 1 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 16:38, misiakpitra napisał:

> Nieźle,bardzo nieźle,ja tam od razu zaczne grać w Wojne o Ameryke Anglią:)
ja mam zamiar grac Rzeczpospolita i oczywiscie Anglia


He,oczywiście ówczesną Polską też zagram:) Ale czy będzie coś takiego jak wielka kampania,czyli wszystkie kontynenty razem,czy dla każde kontynentu będzie oddzielna kampania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:40, rafekx 12 napisał:


> > Nieźle,bardzo nieźle,ja tam od razu zaczne grać w Wojne o Ameryke Anglią:)

> ja mam zamiar grac Rzeczpospolita i oczywiscie Anglia

He,oczywiście ówczesną Polską też zagram:) Ale czy będzie coś takiego jak wielka kampania,czyli
wszystkie kontynenty razem,czy dla każde kontynentu będzie oddzielna kampania??


tego to konkretnie nie wiem ale slyszalem o osobnej kampani dla Ameryki Polnocnej i pewnie jednej glownej dla calego swiata gry czytalem ze maja byc kolonie bedzie je mozna zakladac to brzmi ciekawie z tego by winikalo ze np Anglia bedziemy mogli zakladac kolonie na terenie Indii czyli nasuwa sie odpowiedz na pytanie "jak wielka kampania,czyli wszystkie kontynenty razem,czy dla każde kontynentu będzie oddzielna kampania?? " wynika ze bedzie jedna kampania dla calego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:20, rafekx 12 napisał:

> W cd action napisali 6 luty ;d

Tak,ale ta premiera już dawno została przeniesiona na marzec:)

;o a chciwszym sobie szybko pograć ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze miałem ciągoty żeby grać muzułmanami, nie wiedząc czemu Turcja, Egipt i pokrewne państwa zawsze tak fajnie powalało się całą europę na kolana na grę czekam z niecierpliwością nawet moja świnka skarbonka też nie może wytrzymać, lecz cierpliwość jeszcze tylko półtorej miesiąca jak co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:34, misiakpitra napisał:

> Na gry-online jest recenzja wersji beta i niestety trochę się zawiodłem. Nie ma
całej
> mapy: jest tylko Europa, Ameryka Północna a z Afryką i Australią jest tylko jakiś
handel
> (nie wiem na czym polega). Nie pamiętam jak wygląda sprawa z Azją. Co do innych
rzeczy
> to nie jest źle ale brakuje mi prawdziwych oblężeń miast z Rome I Medieval 2 bo
tu będą
> tylko bitwy pod miastem.


Dostępne tereny w grze:

- Ameryka Północna
- Ameryka Południowa
- Azja Środkowa
- Afryka Północna
- Europa


Przeczytaj sobie recenzje bety i tak tylko można walczyć w Europie, Północnej Ameryce i możliwe że w Azji ale afryka i Ameryka Południowa odpada.

Oto link
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=5300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:13, Los Emilos napisał:

> > Na gry-online jest recenzja wersji beta i niestety trochę się zawiodłem. Nie
ma
> całej
> > mapy: jest tylko Europa, Ameryka Północna a z Afryką i Australią jest tylko
jakiś
> handel
> > (nie wiem na czym polega). Nie pamiętam jak wygląda sprawa z Azją. Co do innych

> rzeczy
> > to nie jest źle ale brakuje mi prawdziwych oblężeń miast z Rome I Medieval
2 bo
> tu będą
> > tylko bitwy pod miastem.
>
>
> Dostępne tereny w grze:
>
> - Ameryka Północna
> - Ameryka Południowa
> - Azja Środkowa
> - Afryka Północna
> - Europa

Przeczytaj sobie recenzje bety i tak tylko można walczyć w Europie, Północnej Ameryce
i możliwe że w Azji ale afryka i Ameryka Południowa odpada.

Oto link
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=5300

to co ja napisal pochodzi z tad totalwar.org.pl jest to najwiekszy polki portal o seri gier Total War wiec chyba cos jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 17:19, misiakpitra napisał:

to co ja napisal pochodzi z tad totalwar.org.pl jest to najwiekszy polki portal
o seri gier Total War wiec chyba cos jest na rzeczy

Tyle że pisać można wiele a tu jest tekst recenzji bety a do bety tylko ważniejsze magazyny mają zawsze dostęp zatem strona o serii TW może ma stare informacje, a wątpię żeby w 1 miesiąc dodali te dwa kontynenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tz., że chociaż okładki dla poszczególnych krajów w Empire są bardzo zbliżone - jednak Polska to na tyle fajny kraj, że nawet okładkę do Empire ma (jak dla mnie) skopaną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:37, darth 16 napisał:

Tz., że chociaż okładki dla poszczególnych krajów w Empire są bardzo zbliżone - jednak
Polska to na tyle fajny kraj, że nawet okładkę do Empire ma (jak dla mnie) skopaną. :)

jakie okladki bo nie wiem o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować