Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 16:32, Malcollm napisał:

Co to dokladnie jest ten steam. Slyszalem o tym sporo, ale nie mialem z tym stycznosci.


Proszę bardzo dla twej informacji: http://store.steampowered.com/about/



Dzieki. Juz czytam.

Widze, ze to cos na ksztal xfire. Steam wymaga jakichs oplat czy cos ? Instaluje sie go tak jak np directX pod koniec instalacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie coś ala X-fire nie musisz za niego nic płacić, ja też zacząłem obcować z nim dopiero ostatnimi czasy a to dlatego, że gram w Betę Dawn of War II która była tylko tam udostepniona, ściagasz instlujesz no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:13, Principes napisał:

Gra wymagać będzie zarejestrowania się w systemie Steam. O NIEBO lepsze rozwiązanie od
SecuROMa.


Czyli mogę np. później odinstalować i zainstalować na innym kompie, ponieważ rejestracji jest na użytkownika konkretnego, tak? Czyli jak ktoś z rodziny będzie chciał zagrać to już nie będzie mógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:44, Malcollm napisał:

Tak dokładnie coś ala X-fire nie musisz za niego nic płacić, ja też zacząłem obcować
z nim dopiero ostatnimi czasy a to dlatego, że gram w Betę Dawn of War II która była
tylko tam udostepniona, ściagasz instlujesz no i tyle


ok ;) dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:46, Paoro napisał:

> Gra wymagać będzie zarejestrowania się w systemie Steam. O NIEBO lepsze rozwiązanie
od
> SecuROMa.

Czyli mogę np. później odinstalować i zainstalować na innym kompie, ponieważ rejestracji
jest na użytkownika konkretnego, tak? Czyli jak ktoś z rodziny będzie chciał zagrać to
już nie będzie mógł?


Wszystko przypisane jest do twego konta - wystarczy, że zapamiętasz login i hasło. Nie ma żadnych idiotycznych limitów instalacji, po aktywowaniu gry nie potrzebujesz nawet płytek (wystarczy zalogować się na swoje konto na dowolnym komputerze i tytuł ściągnąć bezpośrednio na dysk), o szukaniu patchy też nie ma mowy (Steam sam grę zaktualizuje, oczywiście ową opcję można wyłączyć). Istnieje również tryb offline, który umożliwia zabawę bez konieczności bycia "podłączonym" przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.. skoro zatem gra będzie rejestrowana przez steama to i pewnie te dodatkowe jednostki będą do ściągnięcia tylko przez niego, to chyba nawet i dobrze, co do reszty, powiem tak można znaleźć tą grę taniej niż tutaj na gram.pl ja już swoje zamówienie anulowałem - zamówiłem w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:48, Malcollm napisał:

Hmmmm.. skoro zatem gra będzie rejestrowana przez steama to i pewnie te dodatkowe jednostki
będą do ściągnięcia tylko przez niego, to chyba nawet i dobrze, co do reszty, powiem
tak można znaleźć tą grę taniej niż tutaj na gram.pl ja już swoje zamówienie anulowałem
- zamówiłem w innym miejscu


a gdzie można znaleźć ją taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

147,00 z przesyłką na wirtusie, tylko, że zaznaczam ja z kurierami się ne bawię gdyż nie za często jestem w domu a poczta polska jeszcze mnie nie zawiodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ma się pojawić demo (w okolicach 17:00). :-) Mam nadzieje, że pojawi się sporo ciekawych recenzji dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 11:18, Drake100 napisał:

jestem ciekaw co zmieniło się od Medievala II prócz tego, że są wreszcie bitwy morskie
i akcja dzieje się w innym okresie.


Zmienilo sie i to sporo. Masz mozliwosc rozwoju ekonomicznego nie w osadzie ale na zewnatrz tzn rozwijanie odpowiednich budowli. Stwarza to dodatkowe mozliwosci do ataku/obrony. Gdzies wyczytalem opis rewolucji w panstwie z powodu zlych nastrojow. Dyplomacja jest juz sensowniejsza. Musisz rozwijac technologie wojskowe i zwiazane z ekonomia. Nie da sie juz szybko podbic sporej ilosci prowincji... .zmiany, zmiany, zmiany.
Ciekawe tylko czy na lepsze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:08, Drake100 napisał:

to szykuję się wielki przebój, kolejne nie przespane noce :)


Ta :) Ile to sie w Medievala grało...A tak na marginesie cieszy mnie to że jest to pierwszy Total War z fabułą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:20, rafekx 12 napisał:

> to szykuję się wielki przebój, kolejne nie przespane noce :)

Ta :) Ile to sie w Medievala grało...A tak na marginesie cieszy mnie to że jest to pierwszy
Total War z fabułą ^^

gry edukują :D, dużo rzeczy można się nauczyć z Totalów, chociażby logicznego myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie total war też już (chyba) jest, jest zakładka w każdym bądź razie. Wbić się tam jednak to całkiem inna bajka, porównywalna do prawdziwej batalii :) Pewnie kilkadziesiąt tysięcy ludzi próbuje XD. Cóż poczekam aż się serewr TW zluzuje trochę...
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 18:22, RavenSoul napisał:

Na stronie total war też już (chyba) jest, jest zakładka w każdym bądź razie. Wbić się
tam jednak to całkiem inna bajka, porównywalna do prawdziwej batalii :) Pewnie kilkadziesiąt
tysięcy ludzi próbuje XD. Cóż poczekam aż się serewr TW zluzuje trochę...
pozdrawiam


A do mnie na dysk idzie już demko Empire :) Transfer jak najbardziej ok :D czekam aż odpale tą gre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnął już ktoś demko? Jakie wrażenia? Czy gra trzyma poziom innych gier z serii TW? Ja właśnie zasysam i mam nadzieję, że do jutra się ściągnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować