Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 21:15, Vued napisał:

Nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale jeśli to prawda to może być nieciekawie :/ CD Projekt
ma w zwyczaju partolić pełne spolszczenia... Ja zdecydowanie wolałbym kinówkę :/



Oglądałem też gameplay z wersji PL. Powiem Ci, że rewelacja może nie jest, ale lepsze to niż to co np: W Colin McRae DiRt.

PS: Ewentualnie może dodadzą wersję kinową gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:35, rafekx 12 napisał:


> PS: Ewentualnie może dodadzą wersję kinową gry?


Nie ma szans :( Będzie pełna kinowa:(



WTF!!!???

Istnieje możliwość kupienia Angielskiej wersji gry.

No, ale te napisy to mogli dać. Nie każdy lubi polski głos w grach (Dużo ludzi :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:35, rafekx 12 napisał:


> PS: Ewentualnie może dodadzą wersję kinową gry?


Nie ma szans :( Będzie pełna kinowa:(


Pozostaje mieć nadzieję, że z racji zintegrowania gry z systemem Steam będzie istniała opcja wyboru wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:42, rafekx 12 napisał:

Nie wiem,już ręce opadają,ale głos tego gościa doradcy podczas walki to jakiś żart,wracamy
do czasów WiC panowie z CDP??!


WiC to była porażka. Głosy w ogóle nie zsynchronizowane z tekstem.

Dobra koniec offtopu

@ Principes

Miejmy taką nadzieję, że będzie można po prostu w steam włączyć Angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że polski język sknoci cały klimat gry... Ale czasem może być ciekawie, np wysyłając odział muszkietów do ataku usłyszelibyśmy krzyk: "Naaa bagnetyyyy!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 23:01, Vued napisał:

Wydaje mi się, że polski język sknoci cały klimat gry... Ale czasem może być ciekawie,
np wysyłając odział muszkietów do ataku usłyszelibyśmy krzyk: "Naaa bagnetyyyy!" :D


Wiesz,ciebie to bawi a mnie przeraża,ciekawe jak wypadli aktorzy któzy podkładali głos pod francuzów albo niemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie bo tak mi dopiero sie nasuneło,jeśli premiera Empire jest 3 marca to dlaczego pre0order startuje też 4,nie powinien on wystartować jeden dzień wcześniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja równierz mam pytanie do tych jednostek dodatkowych: jak się kliknie na opis produktu Empire:Total War to pisze, że dostanie się kod do odblokowania jakiegoś statku. Przy opisie wersji kolekconerskiej (Doborowe Jednostki) nic takiego nie pisze, ale są wymienione inne jednostki, które się dotaje z faktu, że jest to wersja rozszerzona. I tu moja wątpliwość: czy ten statek z wersji zwykłej dotaną też ci co zamówili kolekcjonerską (tam są wymienione inne jednostki bonusowe, nie ma wśród nich tego statku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:09, necron1501 napisał:

Co do języka: Gra używa Steama a tam można wybrać czy chcesz po angielsku czy polsku...
Grał ktoś już w demo???


No tak,a jeśli ktoś kupuje wersje pudełkową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 12:10, rafekx 12 napisał:

No tak,a jeśli ktoś kupuje wersje pudełkową??


Co za różnica czy pudełkowa czy nie??? Przecież bez różnicy i tak będzie się gra musiała na stema zarejestrować i tam będziesz mógł wybrać. Tak samo jak W DoW II i innych grach na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:37, mateuszencja napisał:

No, ale te napisy to mogli dać. Nie każdy lubi polski głos w grach (Dużo ludzi :P).


E tam, mnie troche wkurzalo to ruskie zawijanie w Medievalu. Fajnie byloby uslyszec dowodce krzyczacego "HUUUSAAARIAAA!!!" albo "ku chwale Ojczyzny!" :D Lub bardziej proste okrzyki, jak chociazby oddzial wrzeszczacy "Na Moskala!" czy tez "Dorwac Szwaba!" xD

Co do dodatkow - przy zamawianiu pre-order dostajesz jakis stateczek Amerykanski (USS Contstitution, o ile mnie pamiec nie myli), a w EK pare innych jednostek, zarowno nawodnych jak i ladowych.
Ja juz przeliczam godziny na dni, ktore strace, podbijajac swiat 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już czekam z niecierpliwością na grę ale...
Denerwuje i dziwi mnie jedno... edycja z specjalnymi jednostkami, dla mnie jest to ewidentna głupota żeby z nas kasę wyciągnąć i podzielić na tych bogatszych i trochę biedniejszych...
poza tym na pewno znajdą się ludzie co zrobią mody które odblokują te jednostki... więc show me the logic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 17:17, Mateusz9214 napisał:

Ja już czekam z niecierpliwością na grę ale...
Denerwuje i dziwi mnie jedno... edycja z specjalnymi jednostkami, dla mnie jest to ewidentna
głupota żeby z nas kasę wyciągnąć i podzielić na tych bogatszych i trochę biedniejszych...
poza tym na pewno znajdą się ludzie co zrobią mody które odblokują te jednostki... więc
show me the logic...



Mnie martwi to, na jakich ust. moj komp uciagnie Empire''a. Pograc, pogram, ale cos mi sie wydaje, ze aby cieszyc sie w pelni nowym silnikiem i maksymalnym i rozmarami oddzialow bede musial poczekac pare miesiecy na nowego kompa... tak czy tak, gral bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sobie pograsz ja mam Athlona xp 3000 do tego GF 8600 i 2 gb ramu i gra mi smiga na medium bez problemu przy ustawieniach oddzialów na bardzo wielkie... wypróbowałem demo i tak wcześniej kupiłem w ciemno..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować