Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 15:33, MarcusBrutus napisał:

"Your order has been released for packing"

Od rana to mam. Mogliby się pospieszyć z tym pakowaniem ;)

;) no i tak nie pograsz..:) przed środą więc widzisz, najwyraźniej nie muszą się tak śpieszyć...:) może to jakaś babcia na emeryturze dorabiając sobie pakuje twoją przesyłkę, módl się by nie miała sklerozy..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 13:25, Bambusek napisał:

Ja mam zamówiony pre order i już na koncie informacja, że wysyłka dzisiaj. A że kuriera
wybrałem to jutro dojdzie ;] Pewnie i tak nie pogram przed środą, bo steam nie aktywuje,
ale chociaż będę już miał.

A jaką wersję zamawiałeś ? Zwykłą, czy specjalną ?
Bo ja wziąłem edycję specjalną i wciąż jest napisane że "gotowe do wysyłki "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:36, Izrafel92 napisał:

Przewidywana data dostawy "4-5 marca". Muahahahah, moje juz wyslane :D

No to życzę udanego grania, tylko potem bez pytań "a dlaczego ja jeszce nie mogę grać bo coś z steamem jest nie tak;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywować grę można dopiero od 4 marca. Wcześniej aktywacja jest niedostępna, czego można dowiedzieć się na oficjalnym forum gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:07, Darkstar181 napisał:

A jaką wersję zamawiałeś ? Zwykłą, czy specjalną ?
Bo ja wziąłem edycję specjalną i wciąż jest napisane że "gotowe do wysyłki "


Zwykłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zagrałem na szybkiego w demko i mam mieszane uczucia. Komp ledwo to ciagnie (przypominaja mi się czasy medievala 1 i celerona 333). Jednak to nie jest to. W samouczki nie grałem. Rzuciłem brytyjczyków bezsensownei na amerykanów i zadałem im konkretne straty, trochę dziwne. Póki co to się zawiodem. Z tego co widzę to gra byla robiona 3 lat, czyli pewnei przyjdzie nam poczekac do nastepnej części następne 3 lata. Póki co oceniam grę średnio, nieiwem czy sobie nie odpuszczę. choć z drugiej strony nie ma co sugerować się jedna bitwą, pamietam że demo medieval 2 też mi nie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wrzucenie poradnika, albumu z artami, mapy świata i kluczy odblokowujących kilka jednostek trwa kilka dni? No bez jaj, Empire TW już jest zaznaczone jako towar dostępny, a Doborowe Jednostki jako pre-order z wysyłką 4.03... Nie po to płacę 45zł więcej, żeby grać w grę po premierze... Można przecież poinformować o tym przed premierą, gdybym wiedział to zamówiłbym zwykłą edycję, ale nie, bo wygoda jest ważniejsza niż dobro klienta... Wytłumaczyć się chociaż, składanie EK nigdy nie zajmowało tyle czasu, z wyjątkiem Wiedźmina. Chyba, że to pomyłka z ustaleniem daty premiery w edycji normalnej, to ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:56, zpawelz napisał:

Pewnie już ktoś o to pytał ale jak się ma sterowanie w najnowszej odsłownie TW do poprzednich
części?

Takie samo tyle że dojdzie mapa świata oraz nie wszystko już będzie się w miastach robić ale też na obrzeża będzie się klikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już Empire Total War sobie leży na biureczku. Niestety tak jak było z Down of War 2 grać będzie można dopiero od północy.
Fajnie, że przez steam gra będzie chodzić bo prawdopodobnie będzie można sobie angielską wersję ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 10:53, Tank25 napisał:

No i już Empire Total War sobie leży na biureczku. Niestety tak jak było z Down of War
2 grać będzie można dopiero od północy.
Fajnie, że przez steam gra będzie chodzić bo prawdopodobnie będzie można sobie angielską
wersję ściągnąć.

No popatrz, z tego co widzę to CD-P ostatnimi czasy bardzo się stara o to by gry wychodziły te kilka dni przed premierą tak by w chwili premiery zamawiający mieli gry już w łapkach, ja z racji tego, iż zamówiłem ES będę musiał poczekać sobie nie wiem jeszcze jak długo, ostatnio takiego DOWII <którego zamiawiałem na wirtusie> wysłano mi dwa dni przed premierą, a że przesyłka szła pocztą to doszła w dniu premiery, zatem ja stawiam na to, że Total Wara dostanę albo jutro albo najpóźniej w czwartek.... a moje łapki już nie mogą się doczekać, potłucze się polsko litewską unią złych niemczuchów i rusinów...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wirtusie mają wysyłac dzisiaj z tego co mi napisali w meilu. Mam nadzieję że jutro dojdzie bo już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob uzyskac kod na dodatkowa jednostke z preordera? Gre zarejestrowalem juz w Gram.pl ale nic nie dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 10:57, Malcollm napisał:

No popatrz, z tego co widzę to CD-P ostatnimi czasy bardzo się stara o to by gry wychodziły
te kilka dni przed premierą tak by w chwili premiery zamawiający mieli gry już w łapkach,
ja z racji tego, iż zamówiłem ES będę musiał poczekać sobie nie wiem jeszcze jak długo,

Co z tego, że mam w łapkach jak nawet zainstalować nie można. Równie dobrze mogła by przyjść jutro.
Chociaż w DoW 2 grałem już o 01.23 w dniu premiery :) Podejrzewam, że z Empire TW będzie podobnie, długa noc się dzisiaj zapowiada, dobrze że mam urlop.
Jak chodzi o wysyłki to do tej pory (już ponad 20 gier) nie zdarzyło mi się żeby gra doszła do mnie później niż 1 dzień po wyjściu z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tą instalacją, bo ja jakiś niedoinformowany jestem ;d Mam już grę, ale zainstalować się nie chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!
By miec dostep do dodatkowej jednostki nalezy zainstalowac gre uzywajac kodu z sklepu Gram a nie tego z instrukcji . Znow jest ten sam cyrk co z DOW2.

Gry narazie nei da sie zainstalowac bo pewnie jest blokada na nasz krej/Europe do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować