Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2009 o 12:28, Miniu napisał:

Gry narazie nei da sie zainstalowac bo pewnie jest blokada na nasz krej/Europe do jutra


Aha, dzięki za info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytalem na forum STEAM ze aktywacji bedzie mozna dokonac o 5pn GMT ale nie wiem czy dotyczy to wersji pudelkowej czy sciaganej . Jesli dobrze licze u nas bedzie wtedy szosta wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 12:24, kamceg napisał:

A jak to jest z tą instalacją, bo ja jakiś niedoinformowany jestem ;d Mam już grę, ale
zainstalować się nie chce ;p


Czy w podstawowej edycji Empire: Total War jest moze plytka ze sciezka dziwiekowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 13:12, Wojman napisał:

Czy w podstawowej edycji Empire: Total War jest moze plytka ze sciezka dziwiekowa?


Z tego co mi wiadomo to nie ma, takie coś jest tylko co się tyczy Total War-a w Edycjach Kolekcjonerskich bądź Specjalnych.

Widzę, że na wirtusie gra z przed premierą przeskoczyła w nowości więc zapewne wysyłki pójdą już dzisiaj nic tylko czekać i zaceirać rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 13:12, Wojman napisał:

> A jak to jest z tą instalacją, bo ja jakiś niedoinformowany jestem ;d Mam już grę,
ale
> zainstalować się nie chce ;p

Czy w podstawowej edycji Empire: Total War jest moze plytka ze sciezka dziwiekowa?

Pudełko mam już na biurku, niestety nie ma ścieżki dźwiękowej są tylko 2 płytki z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 12:38, Miniu napisał:

Wyczytalem na forum STEAM ze aktywacji bedzie mozna dokonac o 5pn GMT ale nie wiem czy
dotyczy to wersji pudelkowej czy sciaganej . Jesli dobrze licze u nas bedzie wtedy szosta
wieczorem


Tak, dla nas to 18. Czyli jeszcze koło 5 godzin, 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 13:31, Tank25 napisał:

Pudełko mam już na biurku, niestety nie ma ścieżki dźwiękowej są tylko 2 płytki z grą.


Szkoda, bo jeszcze 100 PLN w zwykla edycje bym zainwestowal gdyby byla dolaczona plytka z muzyka. Ale 160 PLN juz mi sie tak nie usmiecha. Gry strategiczne lubie, ale no ta plytka... w Medieval 2: Total War muzyka byla znakomita, do tej pory czesto slucham soundtracka a i rozgrywka jest przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 14:01, Wojman napisał:

Szkoda, bo jeszcze 100 PLN w zwykla edycje bym zainwestowal gdyby byla dolaczona plytka
z muzyka. Ale 160 PLN juz mi sie tak nie usmiecha. Gry strategiczne lubie, ale no ta
plytka... w Medieval 2: Total War muzyka byla znakomita, do tej pory czesto slucham soundtracka
a i rozgrywka jest przyjemna.

Zatem jedyne co ci pozostaje to czekać na promocje i łapać grę za połowę ceny, pewnie jak nie rozejdzie się za szybko to za jakiś czas te wersje będą dostępne tak samo jak to było w przypadku Medieval-a II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:50, Wojman napisał:

> Ktoś wie co mam zrobić??

Moze przeczytac 3 posty wstecz?


"Wyczytalem na forum STEAM ze aktywacji bedzie mozna dokonac o 5pn GMT " rzeczywiscie,wiele mi ten post mówi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:01, Wojman napisał:

> Pudełko mam już na biurku, niestety nie ma ścieżki dźwiękowej są tylko 2 płytki
z grą.

Szkoda, bo jeszcze 100 PLN w zwykla edycje bym zainwestowal gdyby byla dolaczona plytka
z muzyka. Ale 160 PLN juz mi sie tak nie usmiecha. Gry strategiczne lubie, ale no ta
plytka... w Medieval 2: Total War muzyka byla znakomita, do tej pory czesto slucham soundtracka
a i rozgrywka jest przyjemna.


Generalnie to wydanie jest bardzo ubogie - za tą cenę można by oczekiwać trochę więcej niż pudełko z grą i czarno-białą instrukcją. Podstawowe wydanie Medievala II kosztowało bodajże tyle samo, a miało kolorowe, grube, poradnik i instrukcję, plakat z drzewkami rozwoju itd. Tutaj potraktowano wszystko po macoszemu - normalnie prawie tak jakby wydawcą było EA ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:52, rafekx 12 napisał:

> > Ktoś wie co mam zrobić??
>
> Moze przeczytac 3 posty wstecz?

"Wyczytalem na forum STEAM ze aktywacji bedzie mozna dokonac o 5pn GMT " rzeczywiscie,wiele
mi ten post mówi :(


Po części rozumiem, bo powinno być 5pM*, ale popatrz na posty poniżej tego - tam już jest wszystko napisane.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26964&pid=346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:52, rafekx 12 napisał:

"Wyczytalem na forum STEAM ze aktywacji bedzie mozna dokonac o 5pn GMT " rzeczywiscie,wiele
mi ten post mówi :(


Czytaj nastepne, moze sie czegos dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:59, rafekx 12 napisał:


> Czytaj nastepne, moze sie czegos dowiesz.

A sorry. rzeczywiście,czyli zostały tylko 3 godzinki?:)


Nie musisz się chwalić, że umiesz odejmować ;p
A co do tych 3 godzinek to podchodziłbym sceptycznie - rzeczywisty termin aktywacji może się trochę przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 15:01, kamceg napisał:

Nie musisz się chwalić, że umiesz odejmować ;p
A co do tych 3 godzinek to podchodziłbym sceptycznie - rzeczywisty termin aktywacji może
się trochę przesunąć.


Ot rzeczywiście sie pochwaliłem.maskara:D Ale nie będę tego komentował bo i po co...?

P.s-a tu na gol''u gra dostałą jak narazie najwyższą ocenę w tym roku: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5364

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:01, Wojman napisał:

Szkoda, bo jeszcze 100 PLN w zwykla edycje bym zainwestowal gdyby byla dolaczona plytka
z muzyka. Ale 160 PLN juz mi sie tak nie usmiecha.

160 zł za soundtrack??? To już wolę pojechać do Empik-u lub MM i kupić sobie dwie płytki KoRna albo nową Metallicę :)
Co do soundtracków to muzyka Jespera Kyd-a z Freedom Fighters i Hitmanów szczególnie Blood Money jest nie do pobicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:59, rafekx 12 napisał:


> Czytaj nastepne, moze sie czegos dowiesz.

A sorry. rzeczywiście,czyli zostały tylko 3 godzinki?:)

Nie koniecznie 3 godzinki bo na forum steam piszą,że o 18 (naszego czasu) będzie można aktywować gry zakupione poprzez steam, a wersje pudełkowe podobno dopiero jutro, ale oby to nie była prawda.
[EDIT]: sorry za dwa posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować