Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2009 o 15:04, rafekx 12 napisał:


> Nie musisz się chwalić, że umiesz odejmować ;p
> A co do tych 3 godzinek to podchodziłbym sceptycznie - rzeczywisty termin aktywacji
może
> się trochę przesunąć.

Ot rzeczywiście sie pochwaliłem.maskara:D Ale nie będę tego komentował bo i po co...?

P.s-a tu na gol''u gra dostałą jak narazie najwyższą ocenę w tym roku: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5364


To na przyszłość nie pisz postów dla samego napisania, bo to spam, tylko dopiero wtedy jak masz coś do przekazania. Koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 15:20, kamceg napisał:

To na przyszłość nie pisz postów dla samego napisania, bo to spam, tylko dopiero wtedy
jak masz coś do przekazania. Koniec offtopa


A czy ja nic nie przekazałem?:) Odp. na post prowokatora ale to był cel podrzędny,najważniejsze jak dla mnie było przekazanie to że przez największy polski portal o grach E:TW jest najwyżej[w tym roku] ocenianą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IGN dało 9.5, co się przekłada na 95%. GOL dał 91%, wiec IGN wygrywa. A Gaminator dał nawet 10/10. Chyba, że mówisz ogólnie o ocenach wszystkich gier na GoL'u, wtedy możliwe, że 91% to najwyżej obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:32, Bambusek napisał:

IGN dało 9.5, co się przekłada na 95%. GOL dał 91%, wiec IGN wygrywa. A Gaminator dał
nawet 10/10. Chyba, że mówisz ogólnie o ocenach wszystkich gier na GoL''u, wtedy możliwe,
że 91% to najwyżej obecnie.


Tak,mówię tylko o ocenach gol''u które wystawił w tym roku.Dla gier PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą właśnie znalazłem tą stronę: http://www.totalwar.com/empire/gameinfo/faq.php#aanswer_2 podobno oficjalna i wg. niej każdy kto kupił grę w wersji "pudełkowej" może aktywować ją nie dzis a jutro....A moje pytanie jest takie:po kiego Steam pchał sie do tej gry?Może mi ktoś to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dalej na wirtus piszą że potwierdzone :(. A miałem nadzieję że do jutra dojdzie.... No nic trzeba się uzbroić w cierpliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:31, rafekx 12 napisał:


> To na przyszłość nie pisz postów dla samego napisania, bo to spam, tylko dopiero
wtedy
> jak masz coś do przekazania. Koniec offtopa

A czy ja nic nie przekazałem?:) Odp. na post prowokatora ale to był cel podrzędny,najważniejsze
jak dla mnie było przekazanie to że przez największy polski portal o grach E:TW jest
najwyżej[w tym roku] ocenianą grą.


Mi chodziło o Twój poprzedni post, bo jakbyś nie zauważył to na niego właśnie odpowiedziałem -.- ale nieważne, jestem na tym forum dwa razy dłużej niż Ty i w pełni siebie rozumiem, dlaczego przez cały rok na nim nie pisałem - nie da się po prostu, bo albo zaleją cię falą spamu, albo zwyzywają od prowokatorów jak się osobom spamującym zwróci uwagę... eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,a popatrz sobie na psot nr. na przykład 346 i jakoś dla tego użytkownika uwagi nie zwróciłeś że jakoby spamuje",panie 2 razy dłużej ode mnie na forum przebywający" A z resztą napisałęm ten post ponieważ naprawde czekam na tą gre i miałem nadzieje że już za 3 godzinki zagram w najbardziej oczekiwaną strategie tego roku[jak dla mnie] Ale przepraszam,nie wziąłem pod uwagę tego że na tym forum są tacy specjaliści jak ty którym to przeszkadza...A już myślałem że na tym forum panuje przyjacielska atmosfera,[nadzieja matka głupich]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:46, rafekx 12 napisał:

Tak,a popatrz sobie na psot nr. na przykład 346 i jakoś dla tego użytkownika uwagi nie
zwróciłeś że jakoby spamuje",panie 2 razy dłużej ode mnie na forum przebywający" A z
resztą napisałęm ten post ponieważ naprawde czekam na tą gre i miałem nadzieje że już
za 3 godzinki zagram w najbardziej oczekiwaną strategie tego roku[jak dla mnie] Ale
przepraszam,nie wziąłem pod uwagę tego że na tym forum są tacy specjaliści jak ty którym
to przeszkadza...A już myślałem że na tym forum panuje przyjacielska atmosfera,[nadzieja
matka głupich]


Ano przeszkadza, bo kiedyś to forum wyglądało inaczej. A teraz nic nikomu nie przeszkadza i wszyscy są zadowoleni, nie? Spamujmy dalej - tylko w miłej atmosferze, bo zapomniałem, że to o to chodzi!
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha no proszę właśnie odpisałem sklepowi gram.pl co myślę o tym, że nie można łączyć gier w promocyjnych ofertach z pre orderami( dawniej można było) i właśnie stracili kolejnego klienta. A teraz wchodzę z ciekawości na stronkę i już widzę że empire zamiast 99 zł jest za 109 zł... żal.pl to niby na czym ja teraz korzystam zamawiając same empire zamiast iść do mm czy empiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:40, Lucas01 napisał:

A u mnie dalej na wirtus piszą że potwierdzone :(. A miałem nadzieję że do jutra dojdzie....
No nic trzeba się uzbroić w cierpliwość :(

Cóż musisz czekać ja zrobiłem przelew wczoraj z tym, że zamiast czekać aż dojdą pieniądze przesłałem im potwierdzenie wpłaty i od dzisiaj rana śledzę co oni to z moją przesyłką robią, na chwile obecną mam info przekazane do wysyłki, więc może dzisiaj jeszcze wyjdzie..
Co do reszty i dwóch kolegów, panowie dyskusja o spamowaniu nie ma najmniejszego sensu z prostej przyczyny, robi się z tego jeszcze większy spam....
Ja też czekam z niecierpliwością na grę...i już nawet doczekać się nie mogę, a starym jest i dużom widział, czasami jeszcze bywa tak, że cieszę się jak dziecko...
Więc Pokój..:) i niech czekają ci co czekać muszą, a pomstują ci co grę mają a grać nie mogą..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne dość sprzeczne info krążą w sieci: Pierwsze z nich to to że tylko wersja "steamowa" dziś zagra ale na oficjalnej stronce steam''a pisze że gra będzie dostępna dziś-nie ma napisane która wersja a steam jest oficjalnym partnerem tej gry jak sądzę ,na totlawar.org piszę to samo co na steam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 16:47, Malcollm napisał:

> A u mnie dalej na wirtus piszą że potwierdzone :(. A miałem nadzieję że do jutra
dojdzie....
> No nic trzeba się uzbroić w cierpliwość :(
Cóż musisz czekać ja zrobiłem przelew wczoraj z tym, że zamiast czekać aż dojdą pieniądze
przesłałem im potwierdzenie wpłaty i od dzisiaj rana śledzę co oni to z moją przesyłką
robią, na chwile obecną mam info przekazane do wysyłki, więc może dzisiaj jeszcze wyjdzie..


Nie ma nic gorszego jak czekanie. Szczególnie że do cierpliwych nie należe. Zobaczymy wysłałem im meila może coś odpiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę lipa ponieważ dostałem paczkę dzisiaj i ogólnie happy, ale nie zainstaluje ja dzisiaj bo premiera jest dopiero jutro a Steam po wpisaniu kodu się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:01, marcinnez napisał:

Jest trochę lipa ponieważ dostałem paczkę dzisiaj i ogólnie happy, ale nie zainstaluje
ja dzisiaj bo premiera jest dopiero jutro a Steam po wpisaniu kodu się zamyka.


Hmm...poczekaj do 18,bardzo możliwe że wtedy będzie można już Empire zainsstalować,ale Sega wwaliła sobie samobója z tym steam''em...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Steam to nawet pożyteczna sprawa, ale skoro na świecie jest premiera dzisiaj to powinno się móc zainstalować dzisiaj. Niestety Polska premiera jest jutro więc niemożna instalować, nie rozumiem bo co Polska nie jest w świecie. Lecz będę dzisiaj próbować instalować i jak się uda dam znać, a tak idę na GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właściwie to światowa premiera jest 4.3.2009. Więc nie tylko w Polsce ludzie czekają. To exclusive dla steama, więc tylko Ci, którzy zakupili grę drogą elektroniczną, mogą sobie dziś pograć. Jako, że ja jestem zwolennikiem dóbr namacalnych, to jednak wolę mieć w tej samej cenie pudełko z płytą i instrukcje, które mogę dumnie położyć na szafce niż mieć możliwość pograć 6 godzin przed innymi. Cierpliwości panowie... Total War starts soon... :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować