Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Widać że macie cholerne problemy ze steam''em, a najgorsze jest to że piratom uda się zabezpieczenia rozbroić w dzieniu premiery i pewnie z jednostkami specjalnymi... a legalni użytkownicy jak zwykle będą cierpieć -_- no cóż życzę wam milej gry, bo ja tej gry narazie nie kupie póki nie stanieje...
btw. wrzucajcie swoje relacje bo ciekaw jestem czy gra jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 16:57, Lucas01 napisał:

Nie ma nic gorszego jak czekanie. Szczególnie że do cierpliwych nie należe. Zobaczymy
wysłałem im meila może coś odpiszą.


I jest jakiś efekt twojego maila..?
DO mnie właśnie przyszło info, iż towar wysłano, zatem już jutro dzięki kurierowi będę mógł sobie poszaleć z Total War-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:53, Miniu napisał:

Mozna juz instalowac .Mi zostalo jeszcze okolo 15 min by cieszyc sie gra :D


A masz przez steam czy pudełkową?:)

edit.Tak!! Tak!! instaluje sie właśnie:D Wiedziałem że dzis będzie można :) Ale jak zwykle nikt mi nie wierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:54, rafekx 12 napisał:

> Mozna juz instalowac .Mi zostalo jeszcze okolo 15 min by cieszyc sie gra :D

A masz przez steam czy pudełkową?:)

Pudelkowa wersje
edit 15gb raczej bym nie sciagnol w tak krotkim czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:26, Mateusz9214 napisał:

Widać że macie cholerne problemy ze steam''em, a najgorsze jest to że piratom uda się
zabezpieczenia rozbroić w dzieniu premiery i pewnie z jednostkami specjalnymi... a legalni
użytkownicy jak zwykle będą cierpieć -_- no cóż życzę wam milej gry, bo ja tej gry narazie
nie kupie póki nie stanieje...
btw. wrzucajcie swoje relacje bo ciekaw jestem czy gra jest świetna


Jeszcze nie złamali ;) Mam nadzieję, że sprawa będzie wyglądać jak z osławionym HL2 :D. Dla mnie istnieje kilka devów, którzy zasługują na całkowity szacunek za swoje osiągnięcia i pomimo, że mam same oryginały, to w większości przypadków łamanie gier mnie nie obchodzi. Jednak twórcy serii TW zasługują na takie uznanie ,że cieszy mnie każdy dzień spienienia piratów próbujących złamać zabezpieczenia, mam nadzieję, że w przypadku Empire potrwa to dłuuugooo... ;)

W oczekiwaniu na grę przytoczę ciekawostkę z walki z piractwem.
Wydawca: Kalypso, Stardock, gra: Sins of the Solar Empire. Jedna z najwyżej ocenianych i sprzedających się w 2008 r w UK i USA. Wyszła bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Oczywiście kupiłem, piękne pudełko, grubaśna instrukcja, plakat, drzewko rozwoju itd. Po instalacji nawet płyty w napędzie nie potrzeba. Trochę żal łapał, że piraci nawet cracka nie potrzebowali ale... po pewnym czasie wyszedł taki jakby "wewnętrzny steam" Stardock impulse, i jest to jedyna mozliwość spatchowania gry, nie ma żadnej możliwości zapisania patcha na dysku, więc piraci z multi się wytracili mając starsze i zabugowane wersje a my mamy ślicznie pomykającego i nie sprawiającego żadnych problemów z zabezpieczeniami RTs''a. Wydaje mi się, że to dobra droga, którą powinno podążać każde studio developerskie ( oczywiście problemem jest tu dostęp do internetu jednak w obecnych czasach mało kto nie ma do niego dostępu )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 17:26, Malcollm napisał:

I jest jakiś efekt twojego maila..?
DO mnie właśnie przyszło info, iż towar wysłano, zatem już jutro dzięki kurierowi będę
mógł sobie poszaleć z Total War-em


Żaden. Ciągle potwierdzone :(:(

Jutro będzie telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że wy już grę instalujecie? Ja zamówiłem grę na gramie i jeszcze nawet nie dostałem maila z informacją o wysyłce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:27, Vued napisał:

Jak to możliwe, że wy już grę instalujecie? Ja zamówiłem grę na gramie i jeszcze nawet
nie dostałem maila z informacją o wysyłce :/


Gdybyś miał grę,to też byś ją juz instalował,ale ciesze się że steam poszło śladami RGSC i udostępnili granie w grę wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem grę w pre-orderze i jako bonus miałem otrzymać kod odblokowujący jednostkę USS Constitution :) W mojej "historii zamówień" pojawił się kod ale teraz nie wiem za bardzo jak go użyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:29, rafekx 12 napisał:

> Jak to możliwe, że wy już grę instalujecie? Ja zamówiłem grę na gramie i jeszcze
nawet
> nie dostałem maila z informacją o wysyłce :/

Gdybyś miał grę,to też byś ją juz instalował,ale ciesze się że steam poszło śladami RGSC
i udostępnili granie w grę wcześniej...


A jak rejestrowaliście grę w steamie? Podczas instalacji, czy może najpierw klucz wpisywaliście w steamie i potem instalacje włączaliście? Bo ja musiałem wybrać ten drugi sposób, bo w tym ''normalnym'' nie chciało mi klucza zaakceptować. Ale grunt, że teraz już się wszystko dobrze instaluje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:30, sakhar napisał:

Zamówiłem grę w pre-orderze i jako bonus miałem otrzymać kod odblokowujący jednostkę
USS Constitution :) W mojej "historii zamówień" pojawił się kod ale teraz nie wiem za
bardzo jak go użyć :D


Tutaj masz wszystko wyjaśnione: http://www.totalwar.com/empire/gameinfo/faq.php#aanswer_1 patrz punkt 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:30, marcinnez napisał:

Instalacja będzie trwać chyba z 10 godzin, ponieważ ściąga przez Steam, w takim razie
po co są 2 płyty?


Po to, żeby grę zainstalować - jak wpisałeś klucz do steamu to nie instaluj przez steam tylko włóż pierwszą płytę i z niej instaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 18:31, kamceg napisał:

A jak rejestrowaliście grę w steamie? Podczas instalacji, czy może najpierw klucz wpisywaliście
w steamie i potem instalacje włączaliście? Bo ja musiałem wybrać ten drugi sposób, bo
w tym ''normalnym'' nie chciało mi klucza zaakceptować. Ale grunt, że teraz już się wszystko
dobrze instaluje ;p


To znaczy ja zrobiłem tak:włożyłem płyte i zaczęło logować mnie nam moje konto w steam,potem wpisałem klucz i rozpoczęła się instalacja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:33, rafekx 12 napisał:


> A jak rejestrowaliście grę w steamie? Podczas instalacji, czy może najpierw klucz
wpisywaliście
> w steamie i potem instalacje włączaliście? Bo ja musiałem wybrać ten drugi sposób,
bo
> w tym ''normalnym'' nie chciało mi klucza zaakceptować. Ale grunt, że teraz już
się wszystko
> dobrze instaluje ;p

To znaczy ja zrobiłem tak:włożyłem płyte i zaczęło logować mnie nam moje konto w steam,potem
wpisałem klucz i rozpoczęła się instalacja gry.


To u mnie w ten sposób właśnie się nie chciało ;d ale dla chcącego nic trudnego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba sobie pograliśmy,pisze że w tej chwili gra jest niedostępna :( Nie no ten steam to są egoiści,dają nadzieje a potem...

No nie ściaga sie jakieś uaktualnienie do Empire :( OCB??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować