Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Wraith9
Tzn już Ci się gra zainstalowała?? Bo mam ten sam problem co Ty..... Teraz mam około 9 godzi do zakończenia uaktualnienia.... I leci jak krew z nosa... Jak zrobiłeś, że CI poszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam rozwiązanie dla wszystkich osób, które z dziwacznych powodów NIE SĄ W STANIE ZAINSTALOWAĆ GRY Z ZAŁĄCZONYCH PŁYT DVD, lecz zmuszone są pobierać GB danych.
Należy uruchomić Steam z parametrem -install d:, gdzie d: to litera napędu DVD użytkownika. Gra zainstaluje się błyskawicznie, pozostanie jedynie kwestia automatycznego pobrania najnowszego patcha, co trwa bardzo krótko.

(1) Przejdźcie do folderu Steam, zlokalizujcie plik Steam.exe

(2) Kliknijcie prawym przyciskiem na Steam.exe i wybierzcie "utwórz skrót"

(3) Kliknijcie prawym przyciskiem na skrót i wybierzcie "Właściwości"

(4) W zakładce "skrót", wpiszcie -install d:, gdzie d: to litera napędu DVD.Powinno to wyglądać w ten sposób:
C:\Steam\Steam.exe -install d:

(5) Kliknijcie "OK"

(6) Pozostaje tylko uruchomić tak przygotowany plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jestem CIEMNY gdyż podany sposób u mnie nie działa... Po pierwsze po wpisaniu ścieżki dostępu z parametrem install i literką napędu mam info, że podany element nie istnieje.... A jak już usało mi się zapisać to i tak a piać od nowa.. Dalej pobiera te GB danych...

OK POSZŁO :) :) Udało się za trzecim razem chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 19:54, Principes napisał:

Rozumiem, że proces instalacji trwa nieco dłużej, niż powinien (w zależności od szybkości
łącza internetowego), ale Steam ma zbyt wiele zalet, by wieszać na nim psy.

Po pierwsze nie wieszam psów na steamie. Wydaje mi się że te pobierania patchy zaraz po wydaniu gry to takie zabezpieczenie antypirackie i to wcale nie przypadkowe.
Jak wyłączysz aktualizację automatyczne to przy uruchomieniu gry i tak będzie aktualizowało co mnie wkurza bo wolał bym odpalić grę zobaczyć jak wygląda a patche sobie później ściągać.
Poza tym wkurzają mnie problemy z instalacją gier które tutaj ma mnóstwo ludzi.

Dla ludzi którym ściąga całą grę.
Podczas instalacji gry koniecznie wybierzcie język polski instalacji bo inaczej wam będzie ściągać angielską wersję ze steam-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 21:38, Tank25 napisał:

Podczas instalacji gry koniecznie wybierzcie język polski instalacji bo inaczej
wam będzie ściągać angielską wersję ze steam-a


Bzdura mi nie sciagala . Pewnie zalezy to tylko i wylacznie od tego jaki masz jezyk ustawiony w Steamie (ja mam angielski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gra się wywala do windy i daje taki komunikat przy próbie odpalenia:

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: Empire.exe
Wersja aplikacji: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 49a5aaec
Nazwa modułu z błędem: Empire.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 49a5aaec
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 00cdb586
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.768.3
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: fd00
Dodatkowe informacje 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
Dodatkowe informacje 3: fd00
Dodatkowe informacje 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:46, Miniu napisał:


> Podczas instalacji gry koniecznie wybierzcie język polski instalacji bo inaczej

> wam będzie ściągać angielską wersję ze steam-a

Bzdura mi nie sciagala . Pewnie zalezy to tylko i wylacznie od tego jaki masz jezyk ustawiony
w Steamie (ja mam angielski)

To, że akurat tobie to nie pomaga nie oznacza że to jest bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, dałem język polski podczas instalacji a mam zainstalowane po angielsku ;/
Jak nie znajde sposobu żeby to na polski zmienić bez ponownej instalacji to chyba coś dzisiaj złego zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym mi to ma pomagac? To ze wersja jezykowa gry zalezy bardzo czesto od wersji jezykowej Steama nie jest zadna nowoscia .Wystarczy pewnie ze przestawia jezyk w Steamie.

edit Urgh a steama masz po angielsku? Jezyk gry jak cos zmienia sie w zakladce Wlasciwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 22:08, Miniu napisał:

W czym mi to ma pomagac? To ze wersja jezykowa gry zalezy bardzo czesto od wersji jezykowej
Steama nie jest zadna nowoscia .Wystarczy pewnie ze przestawia jezyk w Steamie.

Pewnie tak, lub w instalatorze (domyślnie angielski) wybiorą język w jakim mają steam, ja założyłem, że to polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam "zagwozdkę" małą: siedzę w UK , jutro polecę do sklepu, jeśli wybiorę język instalacji PL a steama też mam PL znaczy to, że CAŁA gra mi się zacznie przez steama ciągnąć??? O_O No to by było na moje łącze nie do przyjęcia..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten produkt kosztował wcześniej 129,90 zł. Jego cenę sugerowaną obniżyliśmy o 20 zł. To powinno być tak: Ten produkt kosztował wcześniej 99,90 zł. Jego cenę sugerowaną podnieśliśmy o 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraków jest, ale służy za ośrodek badawczy. Ogólnie w Empire sporo zmienili na mapie kampanii. jedna prowincja może mieć kilka miast: jedno jest stolicą regionu, pozostałe są specjalizowane.

A Wrocław na starcie należy do Austrii akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i się nacieszyłem z oryginalnego empire. :(
Już po sieci krąży wersja z crackiem.
Zastanawia mnie tylko jak obeszli cały proces steama ( może się przydać jak jutro będę miał problemy i steam będzie fochać by mi całego empire zassać)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi jednostkami dodatkowymi ? Aktywowałem bonusowy kod, ale nie moglem zainstalowac z niego gry . Z kodu z instrukcji poszło. Ale teraz to chyba nie bede mial tego bonusa tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo iż gry nie posiadam to zająłem tak z ciekawości.
Zapewne odblokowanie nowych jednostek będzie polegało na tym samym, z czym miałem do czynienia przy instalacji DOW2.
Tutaj znajduje się wersja dla DOW2 otrzymania dodatków:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=2599&p=3845
Oczywiście zamiast strony z warhammerem trzeba wejść an stronę z Empire Total War, a dalsze postępowanie z klientem GfW będzie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować