Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Za godzinkę powinienem mieć swoją specjalną edycję :P
Pytanie do tych co już grali : czy faktycznie trzeba przejść najpierw kampanię amerykańską (obrona niepodległości) by odblokować pozostałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Steam probuje mi uaktualniac caly czas i caly czas rtesetuje update , albo dostaje komunikat ze gra nie jest jeszcze dostępna :/ , nie powiem zebym był szczęśliwy z tego powodu . ktos miał ten problem i sobie z nim poradził ? - nie moge odpalic gry w trybie offline :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem,że jeśli kupię pudełkowe wydanie ze sklepu to będę mógł je zintegrować ze STEAMem? :D UT3 kupiłem tylko dlatego - uwielbiam STEAMa za wygodę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 10:16, Darkstar181 napisał:

Za godzinkę powinienem mieć swoją specjalną edycję :P
Pytanie do tych co już grali : czy faktycznie trzeba przejść najpierw kampanię amerykańską
(obrona niepodległości) by odblokować pozostałe ?

Możesz od razu grać wielką kampanię lub drogę do wolności. Nic nie musisz przechodzić wszystko sam wybierasz.

Urdaz

Próbowałeś zrestartować steam?
Ja tak miałem ale po zamknięciu steam-u i odpaleniu go od nowa ze skrótu zaczęło normalnie pobierać patcha i sie odpaliło normalnie.

[EDIT]
Lailonn
Tak, możesz, a wręcz musisz zintegrować ze steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak restartowalem steama , dodam , ze gra mi sie zainstalowała z płyt , ale gdy próbowalem juz ja odpalic wyskakiwalo uaktualnienie na 0% po czym przeskakuje na "rozpoczecie pobierania i tak w kólko . Robilem tez - zainstaluj ponownie ale nic to nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel C2DE8400 + 4Gb Ram + ATI4850 - efekt? W rozdziałce 1680X1050 (22 cale monitor) w wysokich detalach mapa kampanii scroluje się jak gdyby chciała ale nie mogła... Jestem tym szczerze rozczarowany...
Poza tym po pierwszym (krótkim co prawda) zerknięciu na mapę kampanii to stwierdzam, że ja tam nic nie rozumiem... Po co ONI tak nakombinowali?? Nie wiem nawet jak buduje się miasta.. A jak buduje się te ośrodki badawcze i inne gospodarstwa co mogą być w prowincjach.. Co do rekrutacji wojsk to armie same mogą rekrutować?? czy ta są najemnicy?? Od czego zależy poziom jednostek w takim razie rekrutowanych przez te armie?? Same niewiadome......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 01:27, Szalony Max napisał:

Pomimo iż gry nie posiadam to zająłem tak z ciekawości.
Zapewne odblokowanie nowych jednostek będzie polegało na tym samym, z czym miałem do
czynienia przy instalacji DOW2.
Tutaj znajduje się wersja dla DOW2 otrzymania dodatków:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=2599&p=3845
Oczywiście zamiast strony z warhammerem trzeba wejść an stronę z Empire Total War, a
dalsze postępowanie z klientem GfW będzie podobne.


W Empire nie ma GfW :), tylko na pudełku jest logo :P ale wszystko leci tylko przez Steama. Zainstalowałem TW z pudełka . USS Constitution pokazało sie ako DLC potem :) . Qwa zeby normalny gracz mial tyle problemow z takim prostym procesem. Zazdroszcze czasem piratom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 12:03, biker48 napisał:

Poza tym po pierwszym (krótkim co prawda) zerknięciu na mapę kampanii to stwierdzam,
że ja tam nic nie rozumiem... Po co ONI tak nakombinowali?? Nie wiem nawet jak buduje
się miasta.. A jak buduje się te ośrodki badawcze i inne gospodarstwa co mogą być w prowincjach..
Co do rekrutacji wojsk to armie same mogą rekrutować?? czy ta są najemnicy?? Od czego
zależy poziom jednostek w takim razie rekrutowanych przez te armie?? Same niewiadome......


A może jest coś takiego jak instrukcja gry? Zagraj w kółko i krzyżyk, jak chcesz, żeby wszystko było jasne od jednego zerknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa instrukcja jest... Przyznam że nie czytałem... Nie bawi mnie siedzenie nad kilkustronicową książeczką. Po prostu uważam, że poprzedni system nie był zły i niepotrzebnie go zmieniali.... Stary TW znałem jak własną kieszeń a ten nowy mnie diabelnie zaskoczył.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 11:50, Urdaz napisał:

tak restartowalem steama , dodam , ze gra mi sie zainstalowała z płyt , ale gdy próbowalem
juz ja odpalic wyskakiwalo uaktualnienie na 0% po czym przeskakuje na "rozpoczecie pobierania
i tak w kólko . Robilem tez - zainstaluj ponownie ale nic to nie dalo

To nie oznacza ze ciagnie cala gre .Kazdy po instalacji z plytki musial dociagnac kilka plikow z Steama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 12:03, biker48 napisał:

Intel C2DE8400 + 4Gb Ram + ATI4850 - efekt? W rozdziałce 1680X1050 (22 cale monitor)
w wysokich detalach mapa kampanii scroluje się jak gdyby chciała ale nie mogła...


Jak mam to rozumieć? Przycina się? Czy może nie zwiększyłeś szybkości przewijania ekranu w opcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 12:40, biker48 napisał:

taa instrukcja jest... Przyznam że nie czytałem... Nie bawi mnie siedzenie nad kilkustronicową
książeczką. Po prostu uważam, że poprzedni system nie był zły i niepotrzebnie go zmieniali....
Stary TW znałem jak własną kieszeń a ten nowy mnie diabelnie zaskoczył.....



Poradnik jest na plycie :P

Ale tak naprawde, to trzeba pierw przejsc droge do niepodległosci. Jak dla mnie to taki tutorial. Przynajmniej mi sie lepiej gra niz w Wielka Kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 12:41, Principes napisał:


Jak mam to rozumieć? Przycina się? Czy może nie zwiększyłeś szybkości przewijania ekranu
w opcjach?


Matko boska... Może faktycznie wkurzony wczorajszą walką ze STEAM-em nie zrobiłem tak oczywistej rzeczy.. :P WSTYD panie biker48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 12:46, biker48 napisał:

Matko boska... Może faktycznie wkurzony wczorajszą walką ze STEAM-em nie zrobiłem tak
oczywistej rzeczy.. :P WSTYD panie biker48

Kara SAMOBICZOWANIE się..;)
Ja właśnie zabieram się za instalowanie gry, zobaczymy co z tego wyjdzie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w całym Opolu Empire w dniu premiery ... NIE MA :) Nie zamierzam sobie z tego powodu wąsów wyrywać, ale jestem zły. Człowiek się nakręci, a potem pół dnia jeździ po mieście słysząc, że gry nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się. Na takim kompie grać w 1680X1050 i wysokich detalach chciałeś? Żartujesz chyba...Mam taki sam komp i gram na 19" na High ale mając większy od razu bym poleciał po konfigu. To ''budżetowy" procesor i grafika choć świetna też do najlepszych na rynku nie należy a gra to świeżynka, pełna graficznych fajerwerków. Odrobinę fantazji nie zaszkodzi ale nie przesadzaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 14:51, Lailonn napisał:

Nie dziw się. Na takim kompie grać w 1680X1050 i wysokich detalach chciałeś? Żartujesz
chyba...Mam taki sam komp i gram na 19" na High ale mając większy od razu bym poleciał
po konfigu. To ''budżetowy" procesor i grafika choć świetna też do najlepszych na rynku
nie należy a gra to świeżynka, pełna graficznych fajerwerków. Odrobinę fantazji nie zaszkodzi
ale nie przesadzaj :P



:( Toś mnie zawiódł..... No nic trzeba będzie pozdejmować trochę, ale mimo wszystko TW nigdy nie miało jakiś gigantycznych wymagań sprzętowych.. BTW na większości gier grywam na High bądź jego róznych wariacjach i problemów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować