Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 21:03, Ponton95 napisał:

KUŹWA MAM JUŻ DOSYĆ TEJ INSTALACJI........... Mógłby ktoś pomóc ?


Jeżeli nieskończenie robią ci się cache to wyłącz instalacje i daj sobie spokój. Ten problem jest narazie nierozwiązywalny a support na oficjalnym forum Total War narazie olewa ten problem (a przynajmniej nikt z nich nie napisał że przyjmuje do wiadomości że jest taki problem). Musimy czekać aż coś w tej sprawie ruszy (jakiś steam fix czy coś). Jak chcesz się przekonać że to nie tylko twój problem stuknij sobie w google "empire total war creating local cache files". Masakra z tym steamem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:19, Ponton95 napisał:

No widzisz nie zostałeś sam... Ja od wczoraj z Całego Świetnego Empire zobaczyłem tylko
: Updating Steam i Tworzenie Lokalnych plików Cache (Na tym drugim się zacieło) Myśle
że jesteśmy ostantnimi maruderami :D

Ciesz się, że od wczoraj... Ja się męczę od czwartku. Mam nadzieję, że w tym tygodniu wyjdzie łatka poprawiająca to, albo chociaż nowe sposoby na rozwikłanie problemu. Szkoda, że tak długo. Mail do CDP wysłany, jak nic nie pomoże do końca tygodnia, to chyba zażądam zwrotu pieniędzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:49, ibisz napisał:

Ciesz się, że od wczoraj... Ja się męczę od czwartku. Mam nadzieję, że w tym tygodniu
wyjdzie łatka poprawiająca to, albo chociaż nowe sposoby na rozwikłanie problemu. Szkoda,
że tak długo. Mail do CDP wysłany, jak nic nie pomoże do końca tygodnia, to chyba zażądam
zwrotu pieniędzy :D


W sumie wydaje mi się że mamy pełne prawo do zwrotu kasy bo na pudełku napisane jest że do AKTYWACJI gry potrzebne jest konto steam nic nie ma tam napisane że steam potrzebny jest do INSTALACJI (którą wręcz uniemożliwia, a farciarzom "tylko" utrudnia) ech czekam też do końca tygodnia i też pójde się kłócić. Gre mam od środy akurat miałem 4 dni wolne i całe zmarnowane na próbie instalacji... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam się aktualizuje...może te łatki coś pomogą
Swoją drogą, mi się bez problemu zainstalowało(ale to rekompensata za to, ze 8h męczyłem się z instalacja DoW2 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy da się zdjąć wczesne bagnety po założeniu. U mnie jak założyli to nie dało radu już zdjąć i nie mogli strzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 10:16, Lucas01 napisał:

Ktoś wie czy da się zdjąć wczesne bagnety po założeniu. U mnie jak założyli to nie dało
radu już zdjąć i nie mogli strzelać


Da radę. Tyle, że masz dwa rodzaje bagnetów. Najpierw są opracowywane te niezdejmowalne, wkładane w lufę broni. Później wynajdujesz lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 11:09, Bambusek napisał:

Da radę. Tyle, że masz dwa rodzaje bagnetów. Najpierw są opracowywane te niezdejmowalne,
wkładane w lufę broni. Później wynajdujesz lepsze.


Dzięki bo tak głupio trochę bo jak założyłem to póżniej biegałem za wrogiem żeby go zaatakowac bo nie mogłem strzelać.
Niestety 90 % rzeczy w tej grze to trzeba się domyślać. Instrukcja bardzo słaba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 10:16, Lucas01 napisał:

Ktoś wie czy da się zdjąć wczesne bagnety po założeniu. U mnie jak założyli to nie dało
radu już zdjąć i nie mogli strzelać


Pewnie że da rade,naciskasz na bagnety a potem naciskasz znowu na ten przycisk i bagnetów już nie ma na broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 11:58, rafekx 12 napisał:

Pewnie że da rade,naciskasz na bagnety a potem naciskasz znowu na ten przycisk i bagnetów
już nie ma na broni :)


Tylko ja miałem te pierwsze bagnety i jak je założyłem to nie mogłem ich zdjąć. Naciskałem i nic się nie działo. Była tylko walka wręcz ( chyba że mi się amunicja skończyła )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:49, ibisz napisał:

> No widzisz nie zostałeś sam... Ja od wczoraj z Całego Świetnego Empire zobaczyłem
tylko
> : Updating Steam i Tworzenie Lokalnych plików Cache (Na tym drugim się zacieło)
Myśle
> że jesteśmy ostantnimi maruderami :D
Ciesz się, że od wczoraj... Ja się męczę od czwartku. Mam nadzieję, że w tym tygodniu
wyjdzie łatka poprawiająca to, albo chociaż nowe sposoby na rozwikłanie problemu. Szkoda,
że tak długo. Mail do CDP wysłany, jak nic nie pomoże do końca tygodnia, to chyba zażądam
zwrotu pieniędzy :D


omg nie straszcie właśnie kupiłem w media - siedzę w pracy i już mam stresa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 12:07, Lucas01 napisał:

> Pewnie że da rade,naciskasz na bagnety a potem naciskasz znowu na ten przycisk i
bagnetów
> już nie ma na broni :)

Tylko ja miałem te pierwsze bagnety i jak je założyłem to nie mogłem ich zdjąć. Naciskałem
i nic się nie działo. Była tylko walka wręcz ( chyba że mi się amunicja skończyła )


Jeśli nie masz tych nowszych to możesz zawsze nacisnąć przycisk walki. Wtedy w ogóle nie zakładają bagnetów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:07, micol napisał:

Jeśli nie masz tych nowszych to możesz zawsze nacisnąć przycisk walki. Wtedy w ogóle
nie zakładają bagnetów ;D


Wtedy w ogóle walczą tak, żeby sobie krzywdy nie zrobić, czyli "na niby". Lubię się (w sensie, że mam tendencję, a nie że naprawdę lubię) przyglądać z bliska walczącym wojakom, piechota vs piechota, piechota vs kawaleria, kawaleria vs kawaleria a nawet jak sie naparzają z obsługą dział. I kiepsko to czasem idzie i wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc ...

Gra zainstalowana - nic przyjemnego ale zainstalowana nawet 2 razy odpalona ale musiałem wyłączyć co by zmienić język na PL - no i po zmianie w tym całym steamie - nie chce się uruchomić na 1 oknie ładowania wywala błąd i do windy grrrr ....... teraz niby ja próbuje odpalić to widzę w tym całym steamie - rozpoczęcie pobierania - i echo - nic zero - czy może ktoś wie o co chodzi ?

Jeszcze jestem cierpliwy ....


No i brawa dla wydawcy z świetną instrukcję naprawdę mege farsa !!! Mogli by chociaż opisać co nieco na temat tego steamu - aktualizacji i w ogóle. O zasadach gry nie wspominając ale nie ważne .... wszak co można wymagać za 129 zł ^^ - dobrze że w Media jest po 99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie maly patch dzis . Drugi ma wyjsc w przyszlym tygodniu
Fixed Alt-Tab issue which prevents players from switching away from a fullscreen window
Fixed text rendering for certain resolutions
Fixed localized font overrun issues
Fixed a variety of crash and memory leak issues
Fixed a variety of multiplayer client lock
Fixed trade nodes for those nations with resource in home region which caused unprofitable trade theatre routes eg: Sweden and Marathas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:31, Miniu napisał:

Pojawil sie maly patch dzis . Drugi ma wyjsc w przyszlym tygodniu
Fixed Alt-Tab issue which prevents players from switching away from a fullscreen window
Fixed text rendering for certain resolutions
Fixed localized font overrun issues
Fixed a variety of crash and memory leak issues
Fixed a variety of multiplayer client lock
Fixed trade nodes for those nations with resource in home region which caused unprofitable
trade theatre routes eg: Sweden and Marathas


Kurde! Wczytam grę, poczekam 10 sek i wywala do windy! I poprawy wydajności też nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować