Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2009 o 19:54, marcinnez napisał:

Coś jest nie tak każda bitwa którą zaczynam od razu pokazuje biały ekran i wywala się
gra. Ten patch niestety musiał popsuć .


Mam to samo (biały ekran jak ruszę tylko myszką po załadowaniu bitwy). Gra działała cały tydzień bez jednego "krasza", po zainstalowaniu dzisiejszego patcha sypie się cały czas. Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:58, foxie napisał:

> Coś jest nie tak każda bitwa którą zaczynam od razu pokazuje biały ekran i wywala
się
> gra. Ten patch niestety musiał popsuć .

Mam to samo (biały ekran jak ruszę tylko myszką po załadowaniu bitwy). Gra działała cały
tydzień bez jednego "krasza", po zainstalowaniu dzisiejszego patcha sypie się cały czas.
Żenada...


:D w związku z tym co tu piszecie że po zainstalowaniu patcha gra się wam wali (a genialny steam oczywiście nie pozwala pominąć update''a) nawet się ciesze że nie moge zainstalować gry :D bo może mi by się też zwaliło tak samo jak wam a wtedy bym był bardzo wkurzony że "zasmakowałem" gry i coś się rypło :D a tak sobie mogę pooglądać pudełko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj ani razu mnie nie wywaliło do windy, a dzisiaj aż dwa razy. Fajny patch, wprowadza dodatkowy dreszczyk emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem grę bez zgodności z XP i teraz mogę grać na mapie kampanii xD Ale bitew za chiny nie rozegram... A muszę! Bo to AI za mnie nie wygra...

Słyszycie? Nalot na skrzynki mejlowe producenta... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha! A ja nawet nie mogę steama teraz uruchomić bo się wiesza ( pewnie wyszukując update''a) i wywala z błędem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. biały ekran i nici z rozwalenia hindusów. wie ktoś co z tym zrobić. czy pokombinować ze steamem czy samo sie naprawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:18, Ploud napisał:

Mam to samo. biały ekran i nici z rozwalenia hindusów. wie ktoś co z tym zrobić. czy
pokombinować ze steamem czy samo sie naprawi :P

Trzeba czeka na patch do patcha niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to samo mapa kampanii działa (ha!! gra się odpaliła) włączam bitwę i out do windy, w ogóle bitwy rozegrać nie mogę żadnej, przed tym patchem dwie krótkie rozegrałem potem patch i lipa i jeszcze ten w dupe... jego... steam

to ja się pytam co to #@%# ma być .....

idę grać w Medka II - i poszukać paragonu kto wie może się przyda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:27, Lucas01 napisał:

A jakie macie karty graficzne?? Ja mam radeona i wywala normalnie porażka. Bat ma nvidie
i jest ok

no ja mam gf 280 gtx i w ogóle komp wypas i dupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja na te wasze wypowiedzi patrzę to sobie myślę "O boże G3 ZB miało mniej problemów nawet bez patchów, w surowym stanie" Co oni zrobili. U mnie na razie update się ściąga zobaczę co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dupa blada, panowie, mam to samo :/ Po tygodniu grania bez ani jednego crasha, jestem zmuszony czekać na hotfixa czy coś :/
AIT radeon HD 4850 512 ( tak do wglądu, może ktoś potwierdzić, ze na Nvidiach działa?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAisntalowałem grę po angielsku, co było chyab moim błędem, bo trochę się gubię. Gram prusami - zbudowałem flotę ze statkami handlowymii wysłałem ją do Afryki ale nie mogę wpłynąć na te kółko. O co tu chodzi? Wcześniej grałem holandia i nie było problemów. Ci dzentelmeni daja bonusy do nauki, tak? Musza zawsze w uniwerytetach siedziec itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:36, jedenzerocztery napisał:

ZAisntalowałem grę po angielsku, co było chyab moim błędem, bo trochę się gubię. Gram
prusami - zbudowałem flotę ze statkami handlowymii wysłałem ją do Afryki ale nie mogę
wpłynąć na te kółko. O co tu chodzi? Wcześniej grałem holandia i nie było problemów.
Ci dzentelmeni daja bonusy do nauki, tak? Musza zawsze w uniwerytetach siedziec itp?


Zainstalował ci nowego patch. Daj znać czy działają bitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:34, Pariah-UK napisał:

No i dupa blada, panowie, mam to samo :/ Po tygodniu grania bez ani jednego crasha, jestem
zmuszony czekać na hotfixa czy coś :/
AIT radeon HD 4850 512 ( tak do wglądu, może ktoś potwierdzić, ze na Nvidiach działa?)


Mam GF 8800 GTS i się sypie. Nie tylko w bitwach. Jak próbuje obejrzeć jednostki we wrogiej armii lub flocie na mapie kampanii tez mi biały ekran wywala do windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować