Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Kolego, sprawdź proszę, czy możesz prowadzić bitwy lądowe ( samemu nie przez autoresolve) bo nam się coś po nowym patchu wszystkim sypie i próbujemy rozgryźć czy to wina grafy czy wersji językowej czy czegoś jeszcze innego

EDIT: zresztą za parę minut sam będę wiedział (mam wersję ENG, ale grałem w języku polskim, teraz za chwilę konczę update na ENG i dam znać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które, morskie czy lądowe? Zresztą z żadnymi nie mam problemów – wszystko gra od początku. Mój komputer ma tylko czasami problemy z obliczeniami, ale wszystko gra. Nic mi nie wywaliło, a bitew trochę rozegrałem. Nie śledzę tematu na bieżąco, ale moze być tak jak z Falloutem – po Polsku miewał różne problemy, angielska wersja chodziła bez zająknięcia.
Czemu nie mogę tam handlować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:43, Pariah-UK napisał:

Kolego, sprawdź proszę, czy możesz prowadzić bitwy lądowe ( samemu nie przez autoresolve)
bo nam się coś po nowym patchu wszystkim sypie i próbujemy rozgryźć czy to wina grafy
czy wersji językowej czy czegoś jeszcze innego

Tak jak pisałem – u mnie od początku bez problemu. Moja konfiguracja to tylko geforce 7300GT, 2 giga ramu, 1,86ghz core duo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie też ZERO problemów....do dzisiejszego patcha....ok, dzięki, już sam "zangielszczam" ponownie i zaraz będę wiedział.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem gra działa przez cały tydzień bez żadnego jąknięcia a dziś gdy chciałem sobie pograć zaczął się ściągać patch i wywalało do windy. Zmniejszyłem grafe na max i rezultat jeszcze gorszy.
Żal mi tego steam na całej lini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:55, wiciu111 napisał:

O no u mnie znów się coś pobiera ciekawe czy tak szybko zrobili łatkę:D:D:D:D


bosze... drugi raz już? Tylko jak dasz znać że już na PL wszystko działa to zonka będę miał bo od nastu minut ciągnę ENG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zmienić żeby z pl miał eng ale mu przerwałem teraz nie wiem co ściąga. Następnego dziś patcha czy dalej wersję eng

KATASTROFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś wymyślić ludzie nie mogą grać czyli usługa za którą zapłaciliśmy jest niedostępna, trzeba by pogrozić wydawcy albo producentowi że będą musieli zwracać wszystkim ludziom pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:05, Dziewul napisał:

> > Coś jest nie tak każda bitwa którą zaczynam od razu pokazuje biały ekran i
wywala
> się
> > gra. Ten patch niestety musiał popsuć .
>
> Mam to samo (biały ekran jak ruszę tylko myszką po załadowaniu bitwy). Gra działała
cały
> tydzień bez jednego "krasza", po zainstalowaniu dzisiejszego patcha sypie się cały
czas.
> Żenada...

:D w związku z tym co tu piszecie że po zainstalowaniu patcha gra się wam wali (a genialny
steam oczywiście nie pozwala pominąć update''a) nawet się ciesze że nie moge zainstalować
gry :D bo może mi by się też zwaliło tak samo jak wam a wtedy bym był bardzo wkurzony
że "zasmakowałem" gry i coś się rypło :D a tak sobie mogę pooglądać pudełko :D



No właśnie możemy poogląać pudełko i popatrzeć jak ludzie proszą o pomoc w błędach :D (Deinstaluje steam''a i próbuje zainstalować tą gre poraz już chyba 14 : P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe,

Empire: Total Crash,
powinni serię przechrzcić :P

A tak na marginesie. Będzie ktoś uprzejmy i powie mi gdzie mogę dostać cracka do Empire?
Mi się już nie chce bawić tym steamem, pobierać milionów GB danych, ściągać patchy i psuć sobie krwi, a chciałem tylko pograć... ech

Czas się wyleczyć z kupowania oryginałów, bo jak tak to ma wyglądać to dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empire Total War : poracha roku. Kupiłem grę. Instalacja na dobrym sprzecie zajela mase czasu, po godzinach meki udalo mi sie uruchomic ta chorendalnie droga gre i coz... nie powala. Dalem jej szanse zaczela sie mi nawet podobac. Proboje zagrac w sieci z kolega... steam nie dziala. Dzisiaj zainstalowal mi aktualizacje po czym.. stem nie dziala. Szukam na forach rozwiazania problem. Okazuje sie ze nalezy przeinstalowac gre. Nie da sie. Wiec wlaze w panel sterowanie i usuwam recznie. Instaluje jeszcze raz. Stem dziala i... sciaga mi gre z serva chociarz mam ja na plycie! Totalna porazka serii total war. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma problemy to zmiana z wersji polskiej na angielksa pomaga kolega to wlasnie przetestowal u siebie .
Ja mam od poczatku wersje ANG i nie mam zadnych problemow z ta gra od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:21, Miniu napisał:

Jak ktos ma problemy to zmiana z wersji polskiej na angielksa pomaga kolega to wlasnie
przetestowal u siebie .
Ja mam od poczatku wersje ANG i nie mam zadnych problemow z ta gra od poczatku

Na forum steam piszą ludzie którzy mają wersję ang i mają ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo grasz bezporblemowo w wersji Ang?
Zmieniam wersje na Angielską i coś mi pobiera. Zobaczym... za pare lat jak mi pobierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:21, Miniu napisał:

Jak ktos ma problemy to zmiana z wersji polskiej na angielksa pomaga kolega to wlasnie
przetestowal u siebie .
Ja mam od poczatku wersje ANG i nie mam zadnych problemow z ta gra od poczatku


Ang mówisz?
Mam nadzieję, że pomoże, bo jak tu ćwiczyć do turniejów i toczyć bitwy między klanami.

Z tego wynika... takaa... jak zawsze profesjonalne wydanie gry przez CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować