Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2009 o 21:25, Ploud napisał:

Jak długo grasz bezporblemowo w wersji Ang?

Dosc dlugo . Mozliwe tez ze mam szczescie i tyle trudno to samemu stwierdzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODP na pytanie Adam Jama: Wróć dwie stronki do tyłu i zobaczysz. Nie tylko ty jesteś poszkodowany przez ten shit za 99 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:29, jadhtiger napisał:

Czy problem z wywalaniem przed bitwą dotyczy zachowanych gier sprzed "patcha" czy także
nowej kampanii ?


Wszystko, nawet multi nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:21, Miniu napisał:

Jak ktos ma problemy to zmiana z wersji polskiej na angielksa pomaga kolega to wlasnie
przetestowal u siebie .
Ja mam od poczatku wersje ANG i nie mam zadnych problemow z ta gra od poczatku


Chętnie bym spróbował, ale boję się trochę , że mi Steam spieprzy instalację podczas przerabiania języka gry.
Miałem szczęście i gra mi się zainstalowała bez problemów za pierwszym razem. Nie mam ochoty na tygodniowe walki o instalację jeśli by się szczęście ode mnie odwróciło :). Może naprawią szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2009 o 21:25, ArnoldAnhilator napisał:

Z tego wynika... takaa... jak zawsze profesjonalne wydanie gry przez CDP...

Post nr 938. To nie porażka CDP Anglicy też mają ten problem. To porażka tego kogoś kto wymyślił że gra ma chodzić na steamie...przecież można wprowadzać automatyczne updaty bez tego...na przykład AC czy GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmenieałem na Ang i mi teraz updatuje coś ale wolno strasznie idzie. Oby to pomogło bo jak nie to wystawiam w używkach na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:36, Ploud napisał:

Zmenieałem na Ang i mi teraz updatuje coś ale wolno strasznie idzie. Oby to pomogło bo
jak nie to wystawiam w używkach na gram.pl


Nie chciałbym Cię martwić, ale Steamowatość Empire: TW nie pozwoli sprzedać tej gry na używkach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:39, foxie napisał:

> Zmenieałem na Ang i mi teraz updatuje coś ale wolno strasznie idzie. Oby to pomogło
bo
> jak nie to wystawiam w używkach na gram.pl

Nie chciałbym Cię martwić, ale Steamowatość Empire: TW nie pozwoli sprzedać tej gry na
używkach. :(

O żesz Ku-wa. Zabije frajera co zrobi jakąś gre na steama. Niech będe przeklęty jak kupie cokolwiek co będzie na ten zjeb-ny shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobralo mi jakies gowno jeszcze raz ale efekt ten sam po rozpoczęciu gry wywala mnie do windy.
(niech nikt mi nie mowi ze steam nie jest zly bo normalnie przez monitor mu wypier....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie ogłaszam, że zaczynam piracić, pierdo.. to, czy oni myślą, że ja mam drukarnię pieniędzy, żeby na taki bubel wydawać? Już od jakiegoś czasu gnębi się uczciwych graczy, dość. To ostatnie pieniądze jakie na mnie zarobili i mogą mnie w dup.. pocałować, jak im pozwolę. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmiana na wersje angielską pomogła ale ku@# mać kupiłem wersje PL - tzn ... idę spać zobaczę jutro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy beznadziejne dwuwymiarowe ludziki przedstawiające wojsko gdy się oddali w miarę daleko są tylko w demie, czy występują także w pełnej wersji (tak, na max detalach -_-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 22:14, Ploud napisał:

Mi także pomogło wersja Ang, teraz przeżucam spowrotem na PL żeby zobaczyć czy pójdzie


A jak zrobiłeś że masz wersję ang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:33, Master J napisał:

Post nr 938. To nie porażka CDP Anglicy też mają ten problem. To porażka tego kogoś
kto wymyślił że gra ma chodzić na steamie...przecież można wprowadzać automatyczne updaty
bez tego...na przykład AC czy GW...


Płacą Ci za takie gadanie?

Zmieniłem język na ang, pozbyłem się chały made by CDP i wszystko chodzi pięknie! Wreszcie mogę pograć na mp i moje oczy nie muszą borykać się z tym kalectwem, które, co muszę przyznać, aż bardzo tragiczne nie jest mimo tego, że zbyt lipne.

Grunt, że nie muszę czekać na patch od CDP z jakiś miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować