Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2009 o 11:54, gugli napisał:

Zmiana wersji na angielską naprawia problem. Potwierdzam.


I co z tego, jak bym chciał wersję angielską, to bym sobie kupił. Za chwilę wydadzą patcha, z którym będzie chodziła tylko wersja japońska. To kpiny są. Ja już zażądałem zwrotu pieniędzy, czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chce się w takiej sytuacji powiedzieć..?
A żesz ku...rka ma... nie po to wywalam taką kasę, by teraz chcąc sobie zagrać dowiaduje sie iż steam jest na tyle zajęty, że nie może zająć się moim problemem, a w du... wam wsadzę wasze problemy, razem z tą pudełkową ED ETW, a że pudełko duże jest to ciężko będzie wchodzić, to jest po prostu totalne olewanie klienta, na zasadzie ty dałeś nam kasę a my cię teraz będziemy ru... proszę się tylko wypiąć, o tak właśnie, jeszcze bardziej.....
Poprzez analogię tylko dla chcących zobaczeć my gracze tak się czujemy..


Szkoda gadać po prostu
Tylko że zamiast cukierków mamy chęć pogrania sobie w ETW :/ rysunek tłumaczy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem się wyżalić, ale widzę że panowie znają już problem.
To jest jedno wielkie sukin.... żeby gracze którzy zakupili oryginał mieli takie problemy.
Najśmieszniejsze jest to, że przed wydaniem tego patcha gra chodziła jak złoto ! Nie miałem żadnych wywaleń do windowsa, kompletnie nic. Sami psują ci grę, i to jeszcze na chama, bo nie jeśli się wyłączy automatyczną aktualizację, to system STEAM bezczelnie będzie pierdzielić, że nie uruchomi gry bez nowego patcha.

Czyli zmiana wersji gry na angielską wystarczy ? Ok, ale w sumie zapłaciłem za polską, po to by grać po polsku.

To jest paranoja totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem odpowiedź z działu obsługi klienta, że mam prawo reklamować grę z tytułu niezgodności towaru z umową. Trochę to potrwa, ale pewnie szybciej odzyskam pieniądze, niż będę cieszył się ze stabilnej gry. Nigdy więcej nie kupię gry z jakimkolwiek zabezpieczeniem, przykład "Sins of a solar empire" pokazuje, że zabezpieczenia nie są potrzebne do odniesienia komercyjnego sukcesu nawet w przypadku tak niszowej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 11:58, berbelek napisał:

> Zmiana wersji na angielską naprawia problem. Potwierdzam.

I co z tego, jak bym chciał wersję angielską, to bym sobie kupił. Za chwilę wydadzą patcha,
z którym będzie chodziła tylko wersja japońska. To kpiny są. Ja już zażądałem zwrotu
pieniędzy, czekam na odpowiedź.


kogo poprosileś o zwrot pieniędzy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest normalne:) zaplaciles - Twoja sprawa:) i nie ma znaczenia za co, masz dowod zakupu w reku, paragon, pudelko, gre i juz:) reszta nikogo nie obchodzi. Tak samo bylo z NWN2, GTA4 i cos tam jeszcze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 10:12, Smaug_PRAWDZIWY napisał:

Szkoda, że nie ma żadnej informacji od CA na kiedy planowany jest hotfix :/ Mogliby przynajmniej
dać znać, że zdają sobie sprawę z błędu i pracują nad poprawką.


Kolejny patch pojawić się powinien w przyszłym tygodniu - miejmy nadzieję, że tym razem pomyłki z wersjami językowymi nie będzie. ;)
Gry z serii TW od Rome wzwyż zawsze były zabugowane do granic absurdu w momencie premiery, więc naprawdę nie wiem, skąd to zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo minie 24 godziny a problem nie został usunięty, niestety to powoduje pewien niesmak do samej gry która jest świetna. Będę czekać ale w pewnym momencie zostanę zmuszony żądać zwrotu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 14:45, pompix napisał:

to jak wyjdzie ten hotfix to dajcie znać

Jak wyjdzie, to nie będziemy musieli ciebie powiadamiać. Steam sam ci ściągnie, oczywiście bez uprzedzenia, i bez twojej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka jest polityk z grami komputerowymi, od gta 4 i innych gier z zabezpieczeniem internetowym wszystko się $3%59*$5, wali się kurde :), ale my jako łatwi frajerzy dalej będziemy kupować to niedopracowane coś, bo graczy liczy się w miliardach :) i kasy nie zbraknie od tego że 30 osób lub cały gram.pl powie STOP, nie kupujemy tych gier, to nic nie zmieni, ta polityka zaczęła się od lekceważenia klienta Microsoftu aż do dziś.
Tworzą jakieś popaprane zabezpieczenia, durne dla nas codziennych ludzi(a przynajmniej utrudniające życie) a dla takiego dobrego hakera to jest banał, bo piraty nie na takich grach wychodziły i wychodzić będą, tego się nie zlikwiduje, można to utemperować, ale piractwo będzie tam, gdzie są trudności z odpaleniem gry, zbyt duża cena itp. :/ Determinacja prowadzi różnymi ścieżkami, może być tak, że ktoś się wkurzy i sam zrobi spolszczenie(jak było z Gta Sa gdzie spolszczenie Cenegi było dupne, a spolszczenie "fanowskie" o wile oddające klimat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Mam pewien problem a mianowicie gdy włączam byle jaką bitwę w grze Empire total war nawet na najniższych ustawieniach i tylko z jednym oddziałem po paru sekundach robi się biały ekran i wyskakuje napis : wystąpił błąd z aplikacją empire total war itd...
moj komp to:

geforce 8500
dwurdzeniowy procesor 1.8

Pobrałem najnowsze sterowniki i nic
PROSZĘ O POMOC
Żeby nie było gra jest ORGINALNA Z GRAM.PL i są to doborowe jednostki
P.S. PROSZĘ O POMOC xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah kolego szanowny wpierw zanim coś napiszesz poczytaj przynajmniej kuilka postów tak dzieje się wszystkim po ostatniej aktualizacji gry.. musisz czekać na kolejnego hotfixa by steam albo zmienić język gry i steama na angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:02, Malcollm napisał:

Ah kolego szanowny wpierw zanim coś napiszesz poczytaj przynajmniej kuilka postów tak
dzieje się wszystkim po ostatniej aktualizacji gry.. musisz czekać na kolejnego hotfixa
by steam albo zmienić język gry i steama na angielski

czy wystarczy zmienić język steama (w steamie :)) na angielski i w grze też się zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:12, Major W napisał:

> Ah kolego szanowny wpierw zanim coś napiszesz poczytaj przynajmniej kuilka postów
tak
> dzieje się wszystkim po ostatniej aktualizacji gry.. musisz czekać na kolejnego
hotfixa
> by steam albo zmienić język gry i steama na angielski
czy wystarczy zmienić język steama (w steamie :)) na angielski i w grze też się zmieni
?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować