Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

OMG tym razem kiedy mi wszystko ściągnęło włączam E TW, jest napisane uruchamianie gry...a potem nic się nie dzieje nic nie wyskakuje a gra się nie włącza. Ktoś miał takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok moi drodzy, jestem fanem serii Total War - zwłaszcza Medievala (obie części). Myślałem nad zakupem Empire, myślałem, jeszcze trochę pomyślalem i... sięgnąłem po screeny. Nie zachwyciły mnie, bardziej mi się podobał Medieval II.

Pytanko - co to za gra ? Wciąż porządna sieczka, czy pojawiły się też dopracowane (czyt. na poziomie np. EU) elementy dyplomacji ? Co z gospodarką i polityką ?

Ogólnie - gra warta swej ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:30, wiciu111 napisał:

Właśnie ściągnąłem patha i zagrałem normalną bitwę a więc chyba to naprawili.

Skąd ściągnąłeś patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:36, Pariah-UK napisał:

Ze steama się patche pobierają....

Dzięki już ściągnąłem. Ale faza bitwy działają.:D Nareszcie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj może aż sytuacja updatów steamów itp się ustabilizuje bo sama gra jest fajna tyle że na razie jest masa rzeczy nie pozwalająca grać czy uruchomić gry.

Ja np. nie zagrałem normalnie dzisiaj ani razu próbując zrobić coś z tą grą. A teraz kiedy wyszła łatka robi mi się to coś co wcześniej opisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt:
Athlon x2 2.0 ghz, 2 gb ram, 8600 Gt, winows vista

Gra caly czas wywala mi na pulpit z napisem. Program bla bla przestał działać ;/ wie ktoś co mogę na to poradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem VISTA + NVIDIA = BIG FAIL w Empire:Total War, chociaż mam Ati''ka i nie narzekam na niestabilność, to po zainteresowaniu się tematem na różnych forach waszych grafik, ludzie raportują że powrót do sterów 180.12 ( bodajże nie wiem dokładnie) naprawia to całkowicie ( z 20 crashy na godzinę do 0 w ciągu przetestowanych 7 godzin grania)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde co jest???
tutaj już wiele osób pisze, że mają pobrane patche a u mnie nic (nawet jeszcze sie nie "pokazał")
Co jest???
P.S. Jako region pobierania ustawioną mam Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem przejść z ang na pl to teraz mi się wcale nie chce uruchomić. Przechodzę znów na ang może będzie działać jak nie to będę dalej kombinował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:05, Darnok20 napisał:

Mam zmienić region czy jak???


Ja już tego nie rozumiem. Na razie staram się żeby mi ruszył byle jaka wersja pl czy ang. teraz ustawiłem język steam na angielski i rejon pobierania na uk i coś tam ściąga. Wersję gry zostawiłem na razie na pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie pisało, żadnego komunikatu o ściąganiu Update''a. Nagle wyskoczyło się, że wszystko jest już pobrane , włączyłem i działa. Wszystkim radze po prostu poczekac sytuacja sama sie powinna unormowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka Ciekawostka dla tych, którzy zmienili język na ENG i teraz wracają na PL, gra się nie uruchamia wcale, potrzebny reinstall...i znów od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:12, Pariah-UK napisał:

Taka Ciekawostka dla tych, którzy zmienili język na ENG i teraz wracają na PL, gra się
nie uruchamia wcale, potrzebny reinstall...i znów od nowa...


Po reinstall działa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:31, Fagno napisał:

Pytanko - co to za gra ? Wciąż porządna sieczka, czy pojawiły się też dopracowane (czyt.
na poziomie np. EU) elementy dyplomacji ? Co z gospodarką i polityką ?

Myślę, że do czasu gdy sytuacja ze stabilnością się nie unormuje to się nie dowiemy a interesują mnie dokładnie te same odpowiedzi, o które chodzi Tobie. Podobno na Stam jest demo do pobrania ale zapewne nie pokazuje ono nawet fragmentu kampanii - spróbuję go za jakiś miesiąc jak już bedę miał łacze pozawalające na pobranie go w kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu reinstal i znowu 2 godziny updatów. Jakby tak obliczyć to z 12 godzin na te reinstale zmarnuje. W każdym razie spróbuję i tego może zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak bym jeszcze raz zainstalował to dwie łatki sie ściągają czy po ponownej instalacji będzie chodzić płynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować