Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2009 o 09:49, RetoiPC napisał:

Czyli z tego co napisał MarcusBrutus wynika, że jest coś nie tak z polską wersja, bo
mnie wywala do Windowsa...


Ja miałem polską wersję i wszystko było ok dopóki nie wyszedł sławny już patch. Póżniej przeszedłem na angielską i jest ok jak narazie. Chciałem przejść na polską ale nie dało rady. reinstall nie pomógł a o steam zapomniałem żeby go wywalić. Narazie zostaje przy ang dokóki sie wszystko wmiarę nie uspokoi. Szkoda tylko bo sporo rzeczy nie rozumie.

A co się u ciebie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Teraz przy zmianie z angielskiej wersji na polską gra już w ogóle nie chce się uruchomić. Trzeba grać na angielskiej, i oczywiście znowu ściągać jakieś pliki (za każdym razem kiedy zmienia się wersję językową).

SEGA dała d... i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Po ostatniej łatce wyrzuca mnie z gry. Jest to problem znany i trzeba czekac na kolejnego patcha. Ok, chociaż jest to wkurzajace. Ale chodzi mi o coś innego. Po tym jak zaczeło mnie wyrzucać z gry odinstalowałem grę przez steama i jak chciałem ją ponownie zainstalować, to zamiast wczytać wszystko z płyt, ten beznadziejny programik zaczął wszystko pobierać przez neta. 15GB!!! Nie przerwałem tego od razu, a potem już zal mi było jak było ściągnięte kilka giga. I tak pobiera sobie już drugi dzień. Mam sciągnięte już 12,5 GB. Czy tak zawsze będzie, czy też da się zainstalowac normalnie z płyt? Może trzeba najpierw odinstalować wszystko łącznie ze steamem i dopiero wtedy uruchomić instalację żeby użyte były płytki? W ogóle jakieś to wszystko jest pokręcone. Po co tak utudniać zycie graczom, którzy zdecydowali się wydac kasę na oryginał? Chyba nastepnym razem łatwiej będzie użyć pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
U mnie było to proste. Usunąłem grę przez steam (usuń zawartość lokalną), włożyłem płytę i kliknąłem zainstaluj. (W autorun, nie przez steam, bo wtedy faktycznie zacznie ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sposobem na 100% jest wywaleni Gry potem steama ale jeszcze trzeba wywalić piliki w c:\ Documents and Settings\(urzytkownik)\Dane aplikacji\"The Creative Assembly" w tym folderze są wszystkie ustawienia gry łącznie z save ja sobie skopiowałem tyko savey i wywaliłem resztę gra śmiga po reinstalu. Z Alt+tab śmiga szybki on nie jest ale działa. ustawienia na ULTRA mam płynie śmiga mój konfiguracja to XP SP3 C2D e8400@4230Mhz ati 4850 512MB 4GM ramu ale Windows widzi 3200MB.

Gra działa na tym samym silniku graficznym co medieval II może trochę po liftingu ale ten sam więc wymagania są te same, fizyka jest trochę lepsza jeśli chodzi o armaty.

Animacje są o niebo lepsze niż w Medieval II tam to rycerze machali jak niezdary nawet kilka konkretnych pachów było z tego powodu ale zauważyłem ze jak czyszczą działa to ludzie szorują szczotami troszkę obok lufy troszkę bugów można jeszcze znaleźć ale jest postęp.

Co do naszej kochanej polski chodzi o Husarie jako to się stało ze husaria jest dostępna w późnym okresie rozgrywki ja husaria miała swoje złote lata w XVIIw w XVIIIw ok roku 1750-90r wycofywano te elitarne jednostki z użycia bo były za drogie. W tych latach to u nas bardziej ułani już byli chyba nawet jakieś piosenki są.

Z doborowych jednostek podoba mi się tylko HMS Victory fajny okręcik ale Hiszpanie mają lepszy stateczek w podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie ok. Pewnie dlatego, że dopiero wczoraj wieczorem odpaliłem. Z instalacją nie miałem problemu.

Mam pytanie. Jedyna miejscowość ze szkołą/uniwersytetem jaką mam to Kraków. Jak wybudować więcej takich budynków w innych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 11:20, logray napisał:

U mnie na razie ok. Pewnie dlatego, że dopiero wczoraj wieczorem odpaliłem. Z instalacją
nie miałem problemu.

Mam pytanie. Jedyna miejscowość ze szkołą/uniwersytetem jaką mam to Kraków. Jak wybudować
więcej takich budynków w innych miastach?


Musisz, albo poczeekać aż Ci się wioska w miasto zamieni. Dopiero wtedy możesz wybrać co chesz tam wybudować. Zawsze ewentualnie możesz w jakimś miasteczku coś zburzyć i postawic tam szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mnie nastraszyliście..
Wczoraj w domu niczego nieświadomy włączyłem Empire, Steam pobral mi jakiegoś patcha i do dość szybko, gra się uruchomiła powalczyłem trochę rozegrałem jakąś bitwę (całkiem długą na dodatek), i co? Grę wyłączyłem, wyłączyłem kompa, wszedłem dzisiaj na forum a tu wszyscy krzyczą, że gra im nie działa..
Aż się boję czy dzisiaj mi się odpali............
Chyba nie powinienem więcej wchodzić na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 11:27, jedenzerocztery napisał:

Musisz, albo poczeekać aż Ci się wioska w miasto zamieni. Dopiero wtedy możesz wybrać
co chesz tam wybudować. Zawsze ewentualnie możesz w jakimś miasteczku coś zburzyć i postawic
tam szkołę.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej może skorzystamy z dobrodziejstw steam i poznajdujemy się i dodamy się jako znajomi łatwiej nam będzie potem rozegrać bitwy itp mój login to ponczyslaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 12:04, Bono88 napisał:

Ej może skorzystamy z dobrodziejstw steam i poznajdujemy się i dodamy się jako znajomi
łatwiej nam będzie potem rozegrać bitwy itp mój login to ponczyslaw

Na Steam jest grupa gram.pl - skontaktuj się z jej twórcami to zaproszą do niej. Na forum jest temat, w którym można się doi niej zgłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kupiełm grę Empire Total War w Empiku i od 3 dni mam problem z instalacją , pobiera wszystkie uaktualnienia ze Steam a pózniej gdy chce gre odpalić pojawia sie kominikat spróbuj póżniej Czy ktoś wie jak zainstalować tą grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 14:35, Jasiek333 napisał:

Witam
Kupiełm grę Empire Total War w Empiku i od 3 dni mam problem z instalacją , pobiera wszystkie
uaktualnienia ze Steam a pózniej gdy chce gre odpalić pojawia sie kominikat spróbuj
póżniej Czy ktoś wie jak zainstalować tą grę ?


jaka wersja językowa steam i gry. Może firewall coś ci blokuje?? W steam masz 100% gotowe przy grze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 14:35, Jasiek333 napisał:

Witam
Kupiełm grę Empire Total War w Empiku i od 3 dni mam problem z instalacją , pobiera wszystkie
uaktualnienia ze Steam a pózniej gdy chce gre odpalić pojawia sie kominikat spróbuj
póżniej Czy ktoś wie jak zainstalować tą grę ?


nie przejmuje się ja nie moge od dnia premiery zainstalować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 14:42, Dziewul napisał:

> Witam
> Kupiełm grę Empire Total War w Empiku i od 3 dni mam problem z instalacją , pobiera
wszystkie
> uaktualnienia ze Steam a pózniej gdy chce gre odpalić pojawia sie kominikat spróbuj

> póżniej Czy ktoś wie jak zainstalować tą grę ?

nie przejmuje się ja nie moge od dnia premiery zainstalować :D


Mam komunikat w tej chwili gra nie jest dostepna i tak w koło.....
Zabezpieczenia wyłaczałem , nie przyniosło efektu a wersja jest polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 14:41, Lucas01 napisał:

> Witam
> Kupiełm grę Empire Total War w Empiku i od 3 dni mam problem z instalacją , pobiera
wszystkie
> uaktualnienia ze Steam a pózniej gdy chce gre odpalić pojawia sie kominikat spróbuj

> póżniej Czy ktoś wie jak zainstalować tą grę ?

jaka wersja językowa steam i gry. Może firewall coś ci blokuje?? W steam masz 100% gotowe
przy grze ??

Mam komunikat w tej chwili gra nie jest dostepna i tak w koło.....
Zabezpieczenia wyłaczałem , nie przyniosło efektu a wersja jest polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 15:02, Jasiek333 napisał:

Mam komunikat w tej chwili gra nie jest dostepna i tak w koło.....
Zabezpieczenia wyłaczałem , nie przyniosło efektu a wersja jest polska...


A spróbuj zmienić na angielski steam i grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować