Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2009 o 13:02, hallas napisał:

> Ej może skorzystamy z dobrodziejstw steam i poznajdujemy się i dodamy się jako znajomi

> łatwiej nam będzie potem rozegrać bitwy itp mój login to ponczyslaw
Na Steam jest grupa gram.pl - skontaktuj się z jej twórcami to zaproszą do niej. Na forum
jest temat, w którym można się doi niej zgłaszać.

A jak to znaleźć bo chciałbym dołaćzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 15:05, Lucas01 napisał:

> Mam komunikat w tej chwili gra nie jest dostepna i tak w koło.....
> Zabezpieczenia wyłaczałem , nie przyniosło efektu a wersja jest polska...

A spróbuj zmienić na angielski steam i grę.

Oki, spróbuje tylko ze moja angielszczyzna ma wiele do zyczenia ale cóz poradzic ...
Dzięki na info , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 15:25, Jasiek333 napisał:

> > Mam komunikat w tej chwili gra nie jest dostepna i tak w koło.....
> > Zabezpieczenia wyłaczałem , nie przyniosło efektu a wersja jest polska...

>
> A spróbuj zmienić na angielski steam i grę.
>
Oki, spróbuje tylko ze moja angielszczyzna ma wiele do zyczenia ale cóz poradzic ...
Dzięki na info , pozdrawiam


Ale będziesz wiedział czy to wina pl czy coś innego nawala.
Ja narazie też na angielskiej wersji gram bo z polską to trochę problemów miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ponownie ;P
Mam pytanie nietypowe dla tego wątku (bo lecimy tu głównie bluzgami na steam i Segę - zresztą w pełni sobie zasłużyli na to).
Czy może ktoś wie jak z poziomu gry, bez dodatkowych programów zrobić screen???
Używałem PrintScreena, ale za cholerę nie mogę zlokalizować miejsca zapisu tych obrazków. Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyj FRAPSa

PrintScreen nie zapisuje do pliku, a do pamięci - trzeba każdy obrazek z osobna CTRL-V do np. Painta.
No chyba, że taka funkcja jest w grze, że PrintScreen robi fotkę - wtedy szukaj tam gdzie są savy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 15:56, Yarr napisał:

Cześć ponownie ;P
Mam pytanie nietypowe dla tego wątku (bo lecimy tu głównie bluzgami na steam i Segę -
zresztą w pełni sobie zasłużyli na to).
Czy może ktoś wie jak z poziomu gry, bez dodatkowych programów zrobić screen???
Używałem PrintScreena, ale za cholerę nie mogę zlokalizować miejsca zapisu tych obrazków.
Wie ktoś coś na ten temat?


Printscreen otwórz painta i daj EDYCJA i WKLEJ może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 16:28, Altair 666 napisał:

poczytałem troche forum i niby juz jest ten patch! a mi nie ciąga!!! co zrobić żeby
zaczeło????



Czekać albo reinstall ( gra + steam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 16:33, Lucas01 napisał:

> poczytałem troche forum i niby juz jest ten patch! a mi nie ciąga!!! co zrobić
żeby
> zaczeło????
>
>

Czekać albo reinstall ( gra + steam)

poty co przeszłem i czytałem na forum reinstal mnie troche przeraż więc pozostaje czekać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 16:39, Altair 666 napisał:

> Czekać albo reinstall ( gra + steam)
poty co przeszłem i czytałem na forum reinstal mnie troche przeraż więc pozostaje
czekać!!!!!!!


A czemu cię tak przeraża ?? Ja wczoraj robiłem ale zapomnialem steam wywalić i pl mi nie działa. Narazie na ang gram.
Może ci już ściągnął patcha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem reinstalacja. najpierw usunąłem Empire w panelu sterowania potem steam potem weszłam do ukrytego folderu który są wszystkie zapisane ustawiana gry save też opisywałem wcześniej c:\ Documents and Settings\(urzytkownik)\Dane aplikacji\"The Creative Assembly" jak nie widzisz tego folderu to wejdź do panelu sterowania i opcje folderów i ustaw pokarz ukryte. jak posprzątasz to możesz zainstalować grę mi działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa. Walczę z tym już trzeci dzień i nic. Tak wpisuje w polu ,,element docelowym".
"C:\Program Files\Steam\steam.exe -install f:" . Nie wiem może gdzieś źle spacje umieściłem. Chyba, że to przez Viste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy ktoś z was (osób którym udało się zainstalować gre) przebrnął może przez taki problem "tworzenie lokalnych plików cache gry" który uniemożliwia rozpoczęcie instalacji?? Bo ja czekam już od dnia premiery na to aż CA albo Valve rozwiążą ten problem i zaczynam się troszke denerwować tym bardziej że ludzie z takim problem jak mój są troszke przez te firmy ignorowani. To udało się komuś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA:
Wiedzieliście że naciskając klawisz INSERT z zaznaczonym oddziałem, kamerka przeskakuje na widok z oczu żołnierza w tym oddziale? Gdy strzela mamy slow-motion lecącej kuli i efekt trafienia ( ewentualnego) wszystko w slow-mo. Na rolce myszki przeskakujemy pomiędzy żołnierzami ( pierwszy i dalsze rzędy)
No i klawisz N daje ładny rzut IZO na miejsce które wskazujemy kursorem ( świetny efekt przy dość oddalonej kamerze) daje bardzo ładny widok w czasie walki wręcz. :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tym insertem. a co do updatpwania to mi nowego patcha nie sciągneło za to odistalowałemjedynie grę, steama w spokoju zostawiłem, po ponownej instalacji po POlsku śmiga ładnie bitwy i kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować