Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

ej zainstalowalem pomyslnie a jak wlaczam to sie pokazuje "wystapil problem z aplikacja empire.exe i zoatanie ona zamknieta. przepraszamy za klopoty" umiecie cos doradzic co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 17:02, Daredeville napisał:

ej zainstalowalem pomyslnie a jak wlaczam to sie pokazuje "wystapil problem z aplikacja
empire.exe i zoatanie ona zamknieta. przepraszamy za klopoty" umiecie cos doradzic co
z tym zrobic?


Hm...A czy masz zainstalowanego najnowszego DirectX??A ponadto jaki masz system??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że gra niby w pełni się instaluje choc pierwsza płyta mało nie rozwali napędu przy instalacji , pożniej sciągam aktualizacje "100%"taki mam opis w Stem i próbuje odpalic - wtedy pojawia sie kominikat "W TEJ CHWILI GRA JEST NIEDOSTEPNA , SPRÓBUJ PONOWNIE PÓZNIEJ" i tak w koło . Zmieniałem juz serwery z polskiego na niemiecki i inne bez skutku .....

Dnia 15.03.2009 o 14:34, rafekx 12 napisał:

> Witam
> Kupiłem Empire Total war w Empiku 09.03.2009 , od tam tego dnia nie moge zainstalowac

> gry . Po pierwsze płyta numer 1 chodzi na napędzie jakby miała sie zachwile rozsypać

> po za tym instalacja przebiega tak że instaluje sie gra , ściąga aktualnizacje a
jak
> przychodzi do uruchomienia wyskakuje mi napis " W TEJ CHWILI GRA JEST NIEDOSTĘPNA
, SPRÓBUJ
> PONOWNIE ZA JAKIS CZAS " Czy ktoś może mi pomóc???
>

Opisz dokładniej jaki err. jest z płytką albo spróbuj skopiować jej zawartość na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu części tego tematu ciekawi mnie tylko jedno - czy piraci też mają te wszystkie problemy czy może grają komfortowo?

Wszystkie przestawione tu informacje kompletnie nie zachęcają mnie do zakupu. Ba - pobrałem nawet demo i okazało się, że nie mogę zmienić w nim ustawień graficznych. Doświadczyłem też przy okazji koszmarnego AI będącego już znakiem rozpoznawczym serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:53, darth 16 napisał:

Mam pytanie - czy Empire jest warte kupna. Bo chciałbym sobie kupić właśnie Empire w
ten piątek i chciałbym wiedzieć czy warto.


Czytając opinie na tym forum i nie tylko, warto tę grę kupić, ale musisz być wyjątkowo cierpliwy przy instalacji. Ponoć to jakiś koszmar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:12, Ryan Kam napisał:

> Mam pytanie - czy Empire jest warte kupna. Bo chciałbym sobie kupić właśnie Empire
w
> ten piątek i chciałbym wiedzieć czy warto.

Czytając opinie na tym forum i nie tylko, warto tę grę kupić, ale musisz być wyjątkowo
cierpliwy przy instalacji. Ponoć to jakiś koszmar ;-)


Niekoniecznie. Ja dzisiaj kupiłem i zainstalowałem bez żadnych problemów w jakieś 20 minut. Ale może po prostu mam farta :P
Wie ktoś co zrobić żeby w filmikach nie zacinał się dźwięk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:12, Ryan Kam napisał:

> Mam pytanie - czy Empire jest warte kupna. Bo chciałbym sobie kupić właśnie Empire
w
> ten piątek i chciałbym wiedzieć czy warto.

Czytając opinie na tym forum i nie tylko, warto tę grę kupić, ale musisz być wyjątkowo
cierpliwy przy instalacji. Ponoć to jakiś koszmar ;-)


Oj tam zaraz koszmar ja nie moge "tylko" od dnia premiery zainstalować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Empire w Empiku 09.03.09 i od tej tamtego czasu próbuje zainstalować chyba juz z 6-raz , ręce opadaja - brakuje mi już siła i cierpliwości . Po za tym pierwsza płyta chodzi ja stara ku...efekt jak by miał sie zaraz rozsypać napęd - wyczytałem na forum ze to wada.. ..Za kazdym razem jak zainstaluje po sciągnieciu aktulanizacji 100% naciska uruchom i wyskakuje napis W TEJ CHWILI GRA NIE DOSTĘPNA , SPRÓBUJ PONOWNIE PÓZNIEJ " i tak w koło . Zmieniałem serwery i inne rzeczy , czytałem porady na forum i nic. Czyżbym trafiłem na tak złą wersje tej gry???Byłem w Empiku chciałem wymienić na druga - odmówili , powiedzili ze musza skontaktowac sie z producentem zeby przysłał sprawdzona wersje gry . Także widzicie generalnie porażka na całej lini...jak czytam forum że ktos gra w Empire to zazdroszcze . Kazdemu kto chce zakupic grę niech jeszcze poczeka na poprawione wersje bo inaczej osiwieje !!!Teraz to już 7-my ....nadaj nie chodzi:((((Nie pamientam kiedy miałęm takie problemy z instalaca gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 18:00, hallas napisał:

Po przeczytaniu części tego tematu ciekawi mnie tylko jedno - czy piraci też mają te
wszystkie problemy czy może grają komfortowo?

Wszystkie przestawione tu informacje kompletnie nie zachęcają mnie do zakupu. Ba - pobrałem
nawet demo i okazało się, że nie mogę zmienić w nim ustawień graficznych. Doświadczyłem
też przy okazji koszmarnego AI będącego już znakiem rozpoznawczym serii...


z tego co mi wiadomo to nie mają :) - może to nie śmieszne ale mnie śmieszy - wrzucają cra#$a i graja ;/

Ja w sumie miałem problemy tuż po zakupie - cały ten steam - który pisałem że nie ma czasu zająć się mym problemem i takie tam, później super hiper patch który nie pozwalał grać - po patchu do patcha :) wszystko gra i buczy :)
używam Visty x64 bit - ale bugów w grze jest sporo - najbardziej wkurzają obecnie przekłamania w grafice (gram na max. ustawieniach w 1400x900 )- czyli znikające tekstury itd. niby zalecają obniżyć ustawienia - ale ja się pytam co to za rozwiązanie ? mam PC który pozwala komfortowo grać w max. ustawieniach to po kiego mam grać na medium czy low ... no i AI - nic się nie zmieniło - komp to idiota na max-a, w kilku sytuacjach to chyba gorzej jest niż w Med II - tylko bitwy morskie są jakimś tam wyzwaniem ale pewnie dlatego że to nowość i jeszcze pewnie nie ogarniam wszystkiego.
Chodź okres przedstawiony jest cholernie ciekawy i to przykuwa do monitora ... no ale do super grania to jeszcze nie jeden patch potrzebny lub mod. Czy polecam kupno ... ? kurde sam nie wiem co powiedzieć - gra jest spoko tylko ten cały steam i proces instalacji do bani i nie wyobrażam sobie jak wyjdzie jakiś patch tak z 500mb - 1gb - przecie ten cały steam padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam 86 turę. Daję następną turę. Wszystkie ruchy przeciwników się zrobiły, a tu nagle robi się biały ekran i wywala mnie do Windowsa. Może ktoś mi pomoże? Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 23:15, Yarr napisał:

A próbowałeś wyłączyć aktualizacje automatyczne, albo odpiąć się od sieci i spróbować
offline?

Próbowałem przez wyłączenie internetu , opcji offline - bez skutku . Mam avasta tez wyłączyłem , nic nie pomaga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 08:39, DanekZiom napisał:

Mam problem. Mam 86 turę. Daję następną turę. Wszystkie ruchy przeciwników się zrobiły,
a tu nagle robi się biały ekran i wywala mnie do Windowsa. Może ktoś mi pomoże? Proszę.


Jaka wersja językowa gry i jakim Państwem grasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 09:50, Lucas01 napisał:

> Mam problem. Mam 86 turę. Daję następną turę. Wszystkie ruchy przeciwników się zrobiły,

> a tu nagle robi się biały ekran i wywala mnie do Windowsa. Może ktoś mi pomoże?
Proszę.
>

Jaka wersja językowa gry i jakim Państwem grasz ??

Gram w wersji językowej polskiej i gram Rzeczpospolitą Obojga Narodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 09:53, DanekZiom napisał:

> Jaka wersja językowa gry i jakim Państwem grasz ??
Gram w wersji językowej polskiej i gram Rzeczpospolitą Obojga Narodów.

Moze to by wina wersji pl ja wczoraj doszedłem do 200 i ani razu nie było problemów ( wersja ang). Spróbuj wczytać jakiegoś wcześniejszego save. Ewentualnie możesz też przejść na wersję ang i zobaczyć czy będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 08:39, DanekZiom napisał:

Mam problem. Mam 86 turę. Daję następną turę. Wszystkie ruchy przeciwników się zrobiły,
a tu nagle robi się biały ekran i wywala mnie do Windowsa. Może ktoś mi pomoże? Proszę.


Mi się takie crashe zdarzają od czasu do czasu - a to po kliknięciu na ikonę generała, a to po turze przeciwników, a to kiedy gra ma ochotę się wyp**przyć. Jest to irytujące jak cholera, ale Empire to miernik cierpliwości.
Ja wgrywam autosave z końca swojej tury i zazwyczaj pomaga. Nie zdarzyły mi się dwa czy trzy crache pod rząd poza tym przypadkiem z cholernym admirałem, ale przestałem go klikać i był spokój.
Wersję językową mam polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować