Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Ten... Steam... To... Kpina... W końcu udało mi się zainstalować,wyświetla się okienko "Przygotowanie do uruchomienia" i "Gotów do Gry za około:9 godz. 45 min" ;//// Czy złośliwość tego programu ma jakieś granice? Póki co uważam zakup Empire za najbardziej nieudany w życiu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 12:33, Jasiek333 napisał:

Witam
Kupiłem Empire Total war w Empiku 09.03.2009 , od tam tego dnia nie moge zainstalowac
gry . Po pierwsze płyta numer 1 chodzi na napędzie jakby miała sie zachwile rozsypać
po za tym instalacja przebiega tak że instaluje sie gra , ściąga aktualnizacje a jak
przychodzi do uruchomienia wyskakuje mi napis " W TEJ CHWILI GRA JEST NIEDOSTĘPNA ,
SPRÓBUJ PONOWNIE ZA JAKIS CZAS " Czy ktoś może mi pomóc???



Jasiek!

Po pierwsze musisz wymienić kompakt! Bo uszkodzisz stację dysków.

Po drugie jak masz paragon to możesz to zrobić, w sklepie od ręki to wymieniają - a jak nie będa chcieli to się nie daj spławić. Jak Ci się nie uda to zgłos to do dystrybutora

Po trzecie, jak wymienisz ten krążek to i tak będziesz musiał od nowa wszystko instalować, ale najpierw wyrzucić stema.... Co i jak to czytaj w postach wcześniejszych.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:53, darth 16 napisał:

Mam pytanie - czy Empire jest warte kupna. Bo chciałbym sobie kupić właśnie Empire w
ten piątek i chciałbym wiedzieć czy warto.


Nie warto!!!!

Ja swoje oddałem do sklepu ;D i zabrałem kasę!


Wchodź ma stronę totalwr.org.pl

jak tam się pojawią info o recenzji, to będzie zanczyć, że możesz się zapytać, czy warto kupić!


Oficjalna strona total wara namawia wręcz do bojkotowania tej serji, dopuki nie pojawią się poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 15:02, luke nuke napisał:

> Mam pytanie - czy Empire jest warte kupna. Bo chciałbym sobie kupić właśnie Empire
w
> ten piątek i chciałbym wiedzieć czy warto.

Nie warto!!!!

Ja swoje oddałem do sklepu ;D i zabrałem kasę!

A może wytłumaczysz dla czemu nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 22:33, Jasiek333 napisał:

Ja kupiłem Empire w Empiku 09.03.09 i od tej tamtego czasu próbuje zainstalować chyba
juz z 6-raz , ręce opadaja - brakuje mi już siła i cierpliwości . Po za tym pierwsza
płyta chodzi ja stara ku...efekt jak by miał sie zaraz rozsypać napęd - wyczytałem na
forum ze to wada.. ..Za kazdym razem jak zainstaluje po sciągnieciu aktulanizacji 100%
naciska uruchom i wyskakuje napis W TEJ CHWILI GRA NIE DOSTĘPNA , SPRÓBUJ PONOWNIE PÓZNIEJ
" i tak w koło . Zmieniałem serwery i inne rzeczy , czytałem porady na forum i nic. Czyżbym
trafiłem na tak złą wersje tej gry???Byłem w Empiku chciałem wymienić na druga - odmówili
, powiedzili ze musza skontaktowac sie z producentem zeby przysłał sprawdzona wersje
gry . Także widzicie generalnie porażka na całej lini...jak czytam forum że ktos gra
w Empire to zazdroszcze . Kazdemu kto chce zakupic grę niech jeszcze poczeka na poprawione
wersje bo inaczej osiwieje !!!Teraz to już 7-my ....nadaj nie chodzi:((((Nie pamientam
kiedy miałęm takie problemy z instalaca gry...



Stary ja kupiłem tę grę w empiku!! i bez problemu wymienili

Ponad to poinformowali mnie, że nie jestem pierwszym, który ma takie problemy ;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 15:04, DanekZiom napisał:

A może wytłumaczysz dla czemu nie warto?


:D

wejdź na stronę 50 i zacznik czytać krok po kroku, a jak skończysz na swoim poście to zadaj sobie pytanie:

"Czy warto, czy nie"

;D

rozbawiłeś mnie, a jakoś mi się nie chce powielać tego co tu już pisano i SAM PISAłEM ;))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 15:04, DanekZiom napisał:

(...)

Mi się tam podoba i to bardzo. Tyle, że ja:
- nie miałem problemów z instalacją (gra instalowała się z płyt, nawet nie zauważyłem kiedy się łatka ściągnęła),
- grać zacząłem w dniu w którym pojawił się hotfix na niedziałającą grę w wersji polskiej i niemieckiej,
- nigdy nie miałem większych problemów ze Steamem (odpukać).

W skrócie jest to Medieval II z paroma dodatkowymi opcjami. Plusy i minusy są względem Medievala.

plusy
- bitwy
Gra ma sporo smaczków. Wrażenie zrobiła na mnie piechota liniowa. Ustawiona w czworobok jest świetnym lekarstwem na szarżę konnicy. Palba jest niesamowita. Bitwy morskie (abordaż) też są niestamowite.
- polityka (tu można jeszcze sporo poprawić, Europa Universalis to to nie jest)
- drzewko rozwoju

mninusy:
- iq komputera
- pomylone niektóre tekstury terenu
- raz mi się wywaliła (pod koniec bitwy) W sumie to dobrze, bo późno było :)

Najlepiej zainstaluj demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Empiku (Koszalin) przyjeli mi do reklamacji , mam czekac na informacje od nich czyli maja na to 14 dni :) więc bede czekam cierpliwie a do tego czasu bede smigał singiel playera na orginalnej wersji skrakowanej wczoraj przezmnie:)

Dnia 17.03.2009 o 14:54, luke nuke napisał:

> Witam
> Kupiłem Empire Total war w Empiku 09.03.2009 , od tam tego dnia nie moge zainstalowac

> gry . Po pierwsze płyta numer 1 chodzi na napędzie jakby miała sie zachwile rozsypać

> po za tym instalacja przebiega tak że instaluje sie gra , ściąga aktualnizacje
a jak
> przychodzi do uruchomienia wyskakuje mi napis " W TEJ CHWILI GRA JEST NIEDOSTĘPNA
,
> SPRÓBUJ PONOWNIE ZA JAKIS CZAS " Czy ktoś może mi pomóc???


Jasiek!

Po pierwsze musisz wymienić kompakt! Bo uszkodzisz stację dysków.

Po drugie jak masz paragon to możesz to zrobić, w sklepie od ręki to wymieniają - a jak
nie będa chcieli to się nie daj spławić. Jak Ci się nie uda to zgłos to do dystrybutora

Po trzecie, jak wymienisz ten krążek to i tak będziesz musiał od nowa wszystko instalować,
ale najpierw wyrzucić stema.... Co i jak to czytaj w postach wcześniejszych.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 15:20, luke nuke napisał:

wejdź na stronę 50 i zacznik czytać krok po kroku, a jak skończysz na swoim poście to
zadaj sobie pytanie:

Co to jest zacznik? Heh, napisałeś w tym temacie kilka postów, ale nie wyjaśniłeś to o co ciebie prosiłem.

Dnia 17.03.2009 o 15:20, luke nuke napisał:

rozbawiłeś mnie, a jakoś mi się nie chce powielać tego co tu już pisano i SAM PISAłEM
;))))))))0

Ciekawe czym. No proszę cię wytłumacz m czy warto kupić tą grę i rozwiń tą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam problem z empire a konkretnie to z tym ?e nie moge wejsc na wielką kampanie wyrzuca mnie cholrestwo do windy z biąlym ekranem i z komunikatem o b3edzie W droge do niepodleg3ości moge graa a w to aby poszalec Rzeczpospolitą Obojga Narodów juz nie Mam orginalnągre zakupiona w gram.pl ich porady nie pomog3y Moze komus z was cos takiego sie przytrafi3o Jak tak to co z tym zrobi3 aby zadzia3a3o

20090317175447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi napisac skad ściągnąłes tego cracka bo tez tak musze zrobic mam legala ale wielka kampnia wywala na windę bez mozliwości pogrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra troche też zawidła. Już pal lich niestabilność etc, ale jak interesują Cię ambitne strategię to polecam serię Europa universalis. Dla mnie empire to prawie to samo tylko, że łatwiej i w ładniejszej formie. Bitwy to dodatek, z któreog za bardoz nie korzystam. Bardzo brakuje mi filtrów np jak podizelona jest europa wyznaniowo, czy kolorowych oznaczeń państw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 15:29, logray napisał:

W skrócie jest to Medieval II z paroma dodatkowymi opcjami. Plusy i minusy są względem
Medievala.


No nie do końca. To jakby napisać, że Rome to był taki Medieval 1 z lepszą grafiką. W stosunku do Rome/MTW 2 to w Empire masz prerobiony handel, doszło drzewo wynalazków, możliwość atakowania określonych celów w prowincji, ograniczona rola stolic w regionach. To są spore zmiany.

Dnia 17.03.2009 o 15:29, logray napisał:

mninusy:
- iq komputera


I tak jest lepsze, jak było. Może nie ma kosmicznego poziomu, ale już nie potrzebuje przewagi 10 do jednego, żeby wygrać. A na morzu radzi sobie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, ale to chyba normalne tu: Gram Monarchią Brytyjską i zdobyłem już pół Ameryki Północnej (13. Koloni przyłączyłem pokojowo) i gdy klikam na port, który znajduje się w mieście północno-wschodniej części mapy (nie pamiętam jak się nazywa miasto) gra wywala mnie do windy. Czy da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uruchomieniem gry. A mianowicie w chwili gdy chcę ją uruchomić pojawia się okienko Steam z komunikatem: " W tej chwili gra jest niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas. Posiadam pudełkową wersje gry. Do tej pory nie było problemu z uruchomieniem gry. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 15:29, logray napisał:

plusy
- bitwy
Gra ma sporo smaczków. Wrażenie zrobiła na mnie piechota liniowa. Ustawiona w czworobok
jest świetnym lekarstwem na szarżę konnicy. Palba jest niesamowita. Bitwy morskie (abordaż)
też są niestamowite.
- polityka (tu można jeszcze sporo poprawić, Europa Universalis to to nie jest)
- drzewko rozwoju

mninusy:
- iq komputera
- pomylone niektóre tekstury terenu
- raz mi się wywaliła (pod koniec bitwy) W sumie to dobrze, bo późno było :)


A więc AI komputera cały czas jest takie skopane? To była jedna z rzeczy, które naprawde wymagały poprawy. Polityka też jest niedopracowana? A da się wreszcie mieć kogoś za wasala, bo jak w Medievalu II chciałem by ktoś został moim wasalem, mimo tego że był już prawie wyeksterminowany, on i tak odrzucał propozycje. Liczyłem żę poprawią, wymienione przeze mnie rzeczy - przeliczyłem się najwidoczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi w Saturnie nie chcieli wymienić bo mi gość powiedział że na słowo mi nie mogą uwierzyć że mi nie działa i że nie da się nic z tym zrobić bo gra jest przecież podpięta już do mojego konta... Jutro albo pojutrze dzwonie do cd-projektu i zobaczymy co oni na to. A tak swoją drogą to Steam łamie prawo ponieważ nie ma możliwości usunięcia gry ze swojego konta więc nie można jej zwrócić w sklepie do czego mamy prawo! (np. można by było przy sprzedawcy usunąć gre ze swojego steama raz ale na zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w wersję ang nie miałem żadnego wywalenia do pulpitu. W wersji pl się zdarzają zobaczymy jak o będzie dalej. Mam nadzieję że patche naprawią ten błąd a cdprojekt poprawi tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A da sie wreszcie miea kogoś za wasala,

Dnia 17.03.2009 o 21:12, Jacob XX napisał:

bo jak w Medievalu II chcia3em by ktoś zosta3 moim wasalem, mimo tego ?e by3 ju? prawie
wyeksterminowany, on i tak odrzuca3 propozycje. Liczy3em ?e poprawią, wymienione przeze
mnie rzeczy - przeliczy3em sie najwidoczniej.


Da sie. Na to by stała sie moim protektoratem zgodziła sie Westfalia. I wcale jej dużo nie zapłaciłem :) Opłaciło jej sie, bo kiedy zaatakowała ją Holandia (obie były w sojuszu ze mną), to stanąłem po jej stronie i zdmuchnąłem Holandie z mapy :)
Ale AI nadal szwankuje na rozumie, niestety.
Ostatnio wojne wypowiedziała mi właśnie wspomniana Holandia i Persja. O ile te drugą jestem jeszcze w stanie zrozumieć, bo ma (jeszcze, ale to długo nie potrwa) kilka prowincji, o tyle Holandia zdobyła się na krok iście samobójczy (nie dziwie się, że zalegalizowali tam euthanasie ;P) mając jedną prowincje otoczoną ze wszystkich stron przeze mnie.
Swoją drogą, sytuacja u mnie wygląda tak jak na screenie. Nie wiem tylko czy zdążę podbić wszystko do 1799 roku ;)

20090317233209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 23:32, Yarr napisał:

>A da sie wreszcie miea kogoś za wasala,
> bo jak w Medievalu II chcia3em by ktoś zosta3 moim wasalem, mimo tego ?e by3 ju?
prawie
> wyeksterminowany, on i tak odrzuca3 propozycje. Liczy3em ?e poprawią, wymienione
przeze
> mnie rzeczy - przeliczy3em sie najwidoczniej.

Da sie. Na to by stała sie moim protektoratem zgodziła sie Westfalia. I wcale jej dużo
nie zapłaciłem :) Opłaciło jej sie, bo kiedy zaatakowała ją Holandia (obie były w sojuszu
ze mną), to stanąłem po jej stronie i zdmuchnąłem Holandie z mapy :)
Ale AI nadal szwankuje na rozumie, niestety.
Ostatnio wojne wypowiedziała mi właśnie wspomniana Holandia i Persja. O ile te drugą
jestem jeszcze w stanie zrozumieć, bo ma (jeszcze, ale to długo nie potrwa) kilka prowincji,
o tyle Holandia zdobyła się na krok iście samobójczy (nie dziwie się, że zalegalizowali
tam euthanasie ;P) mając jedną prowincje otoczoną ze wszystkich stron przeze mnie.
Swoją drogą, sytuacja u mnie wygląda tak jak na screenie. Nie wiem tylko czy zdążę podbić
wszystko do 1799 roku ;)

Mi Westfalia, Państwa Włoskie, Gruzja i Bawaria zgodziły się za darmo a Dania po wojnie Angielsko/Szwedzko Duńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować