Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Nie wiem czy już słyszeliście nowinkę, lecz ja dopiero teraz doń dotarłem, najwyżej jestem opóźniony ;)

http://gry.onet.pl/1975611,,Nowe_jednostki_dla_Empire_Total_War,wiadomosc.html

Czyżby pomyśleli o tych co "biedniejszych" nacjach, czy też Brytole będą mieli jeszcze więcej, a Szwedzi jeszcze mniej? ^^'' A może...może Francuzi będą mogli rekrutować szkocką Black Watch? :>

A co najbardziej mi się podoba w tej informacji: Co ciekawe, duża część „nowych” jednostek jest tak naprawdę wpisana w kod gry, jednak z różnych powodów nie została dotąd udostępniona graczom. Jestem strasznie ciekaw, czy SEGA zdaje sobie sprawę z tego, jak się kompromituje. Z różnych powodów, phi! Powód jest jeden, tak jak 99% błędów i niedociągnięć tej gry - włodarze postanowili rzucić się na kaskę, a dopiero potem sfrajerzonym klientom podosyłać resztę. Łaskawcy wielcy, że jeszcze nie kazali sobie za to płacić...

...kuszący wydaje się post MarcusaBrutusa o odsyłaniu kopii gry do SEGI... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 13:56, Dexter_McAaron napisał:


Żenady ciąg dalszy.
Cóż, czytając posty np. Principesa widzę, że znajdą się tacy, którzy będą się cieszyli z tego szalonego rozszerzenia jakie da nowy patch ;P
"Zgrozę potęgowało oczekiwanie" na nowe pomysły SEGI i CA w temacie Empire. Ja już wylałem swoje wiadro pomyj na producentów tej gry, a kolejne niusy są tylko potwierdzeniem mojej opinii.
Zróżnicowanie... to jest słowo, które - jak widzimy - oznacza rozdawanie nacjom tych samych jednostek.
CA ma swoją własną nowomowę. AI w tym języku oznacza chyba ALE IAIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 12:18, Lampek napisał:

No właśnie, byłoby odpowiedniej. Widzę, że kara wymierzona - jestem kontent :D


Wolałem już wziąść sprawę w me łapki niż zostawić to Tobie. Jeszcze byś przyszedł z jakimś... ten...tego... no... Flakiem. Albo Enforcerem. o Zbawcy nie wspominam ^^''

Dnia 23.05.2009 o 12:18, Lampek napisał:

A może sam być zagrał? ;> Hę?


Z tym że widzisz, ja to jestem, jak to Rushdie bodajże we "Wstydzie" napisał, osobowością peryferyjną ;> Ergo, wolę stać z boku i przyglądać się innym, czerpiąc z tego nauki i zabawę (tylko nie róbcie ze mnie jakiegoś voyerysty!). Dla Waszej Mafii mogę być kimś w stylu tego brzydkiego, co to siedzi przy barze i gra na harmonijce, nie wtryniając nosa nie w swe sprawy ^^

Dnia 23.05.2009 o 12:18, Lampek napisał:

mam Rome i niedługo Medieval II doleci. Aha, no i koniec liceum = więcej czasu.


Bierz Medka, bierz - oczywiście najlepiej od razu z Królestwami. Choć ich wartość trudno ocenić (a to z racji różnego poziomu trudności tych kampanii) to wycieczka do Ameryk pozwala doskonale odreagować tę pomyłkę, jaką w Empire były nacje "czerwonoskórych". Nie ma to jak stanąć Cortezem, 250 chłopa + armatka vis''a''vis 2 tysięcy PORZĄDNIE wkurzonych Indian!

I wygrać... jedna taka przygoda więcej satysfakcji mi dała niż cały miesąc z tym nowym gniotem.

Dnia 23.05.2009 o 12:18, Lampek napisał:

(chociaż jakoś mi nie szkoda, Empire zasługuje na poniżenie).


Dokładnie. Więc i ja wyrzutów się wyzbędę. A wręcz przeciwnie - nawiążę jeszcze do naszej rozmowy z Dead Space - z tymi tanimi kolekcjami to nie tak jednak prosto. Widzisz, u nas są potęgą tanie kolekcje, za to praktycznie nie istnieje rynek wtórny. Tam (przynajmniej mówię na bazie moich aktualnych w miarę doświadczeń z Edinbra) jest dokładnie na odwrót. Ergo, możesz dostać nowe w miarę tytuły za pół ceny (wycwanili się ludkowie z SEGI dodając go do Steama, bo bez sprzedaży konta Empire''a nie wywalisz... mam dziwne przeczucie, że gdyby nie to drobne cwaniactwo, półki second handów by się uginały pod ładunkiem nowego TWu) a stare za...no, wręcz śmieszne kwoty. Wiesz za ile kupiłem Shoguna WE? (staruśki oryginał ostatecznie mi się rozpadł, porysował dokładnie mówiąć) Za jednego funta. A Theme Hospital? (ten sam los) Za funta pół. I tak tam jest z innymi rzeczami - filmy, książki... Dobrze że tam na stałe nie mieszkam, bo bym żył na czerstwym chlebie i wodzie wydając wszystko na kulturę lotów wysokich i niskich ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2009 o 23:25, Dexter_McAaron napisał:

No właśnie problem w tym, że pozycję naszego lokalnego purysty objął już MarcusBrutus
;). Jeśli owym akapitem nawiązywałeś także do Jego wypowiedzi - ołrajt. Zaś jeśli do
moich, to...no nie za bardzo wiem, gdzie akurat pisałem o historii w E:TW.


Tak, głównie do jego wypowowiedzi się odniosłem :) Chociaż powtarzam- z mojej strony wielki szacunek dla niego za wiedzę i kompleksowość.

Dnia 21.05.2009 o 23:25, Dexter_McAaron napisał:

Absurd. Trzymając się tej analogii, to owszem, rujnuje - rujnuje jej multi. Jeśli zaś
byłaby to gra wybitnie na rozgrywkę online skierowana (dajmy na to, takie Quake Wars,
w którym Stroggowie wdeptywaliby Zieman w piach między jednym podrapaniem się po jajach
a drugim), to byłaby to klęska praktycznie całej gry.


Wówczas w żadnej recenzji w grze ocenionej nieźle nie byłoby w wadach wymionione ani razu "słabo zbalansowane strony rozgrywki"- a nie raz się to widzi. Chodzi mi o to, że deliketne braku balansu nie kładą gry na łopatki. W przypadku gry z kilkunastoma nacjami skopanie jednej/dwóch/trzech nie może jej rozwalić, szczególnie że takie rzeczy są łatwe do załania. Druga sprawa że w przypadku Empire słyszane są głosy, że nie tyle pare nacji jest skopanych... co po prostu tylko kilka jest zrobionych dobrze :)

Dnia 21.05.2009 o 23:25, Dexter_McAaron napisał:

Pomijam już całkiem nietrafione ostatnie zdanie - choroby wieku dziecięcego Steama? Przecież
to działa już od premiery drugiego Halfa! O jakim wieku dziecięcym my tu mówimy?


Dobrze wiem kiedy wystartował steam;) faktycznie wiek dziecięcy można odnieść tylko do SocialClubu, w każdym razie- problemy ze Steamem w dużej mierze wynikają z niestabilnego łącza. Wiem to po sobie; na mobilnym czesto uzeram sie z 10minutowym ączeniem do konta (Steam po prostu pcha się na online przez wąski przesmyk słabego łącza), oraz z tym że jakaś gra jest niedostępna. I z paroma innymi bzdetami. Mam już na to sposoby, ale wszyscy ich nie mają, więc zbanowali Empire za to ze jest związany ze Steamem;)

Dnia 21.05.2009 o 23:25, Dexter_McAaron napisał:

to Empire... no właśnie, jak napisałem na końcu
poprzedniego posta. Jest nudny, frustrujący, wybitnie głupi. Nie daje absolutnie żadnej
przyjemności jako strategia. Problemy natury technicznej są tylko dodatkowymi kamyczkami
do ogródka.


>Odcyfrowując metaforę - co to za

Dnia 21.05.2009 o 23:25, Dexter_McAaron napisał:

gra strategiczna, w której nie ma strategii?


W tym przypadku zgodzę się w stuprocentach. Jeśli kupiłeś grę strategiczną, która nie daje Ci satysfakcji jako "strategowi" mozesz po niej jechać- zwłaszcza że używasz bardzo sensownych argumentów. Tyle że nie ryzykowałbym stwierdzenia że są one uniwersalne- przynajmniej nie wszystkie :)


--------

Mam za sobą 120 tur w wielkiej kampanii i wciąż nie uświadczam problemów techincznych. Raz bitwa zwolniła mi do 1 FPSa i musialem ją wyłączyć i rozegrać jeszcze raz. To tyle. Na mapie kampanii żadnych zwolnień. AI faktycznie nie powala, ale dzieje się wystarczająco dużo, żeby dawać satysfakcje. Prusacy padli banalnie szybko, ale już Austria broniła się dzielnie, zaskakująco mądrze przegrupowywywała swoje wojska nie pozwalając mi na wycieczki wgłąb ich państwa. Za to sama odbiła jej tereny, które wywalczyłem wcześniej, oraz przy okazji udała się na śmiałą wycieczkę na moje terytorium gdzie podbiła dwie prowincje dla mnie ważne, oddzielając tereny Istambułu od terytoriów głównych. Szwecja dzielnie obsadzała bałtyk nie przepuszczając moich transportów do Ameryki. Wielka Brytania drogą morską dostarczyła grupkę wojsk do kolonii w Ameryce które zdziesiątkowałymoje nadwyrężone oddziały (później co prawda już nigdy tego manewru nie powtórzyła).

W kwestii dyplomacji- nie jest najlepiej. Czasami ewidentnie korzystne dla obu stron porozumienie handlowe trzeba porządnie opłacić, a czasami technologia oddawana jest prawie za darmo. Z drugiej strony nie zdarzyła mi się sytuacja, w której by jakaś nacja wypowiedziała nieracjonalną wojnę. Szwecja- rozpanoszyłem się na bałtyku i miałem nieprzyjemne stosunki z jej sprzymierzeńcami. Wlk. Brytania- połakomiłem się na Amerykę. Prusacy i Austria- chyba nie trzeba mówić ;) Sam połakomiłem się na Królewiec a potem rozepchałem pod austriackie granice. Imperium Osmanskie- od początku goniłem po Krym (niestety przegrałem pościg i odpuściłem nie chcąc od razu ryzykowac wojny z Rosją), następnie po Stambuł, w konsekwencji na Anatolię i inne.

To tylko przykłady z początkowych kilkunastu tur- potem wcale nie było mniej ciekawie. Nie dbam o to co jest zgodne z historią (No.. prawie nie dbam)- taka rozgrywka mnie po prostu satysfakcjonuje.

(Nie wymieniam niedociągnieć- bo Wy to zrobiliście juz nie raz;) I przypominam że na Medievala 2 gromy za tragiczne AI tuz po premierze także padły. To w tej serii po prostu norma.


*jedyne czego nie robie, to praktycznie nie rozgrywam bitew samodzielnie, lub tylko w wyjątkowych przypadkach. Niestety, czasy w ktrorych jednostki były zwawe a formacji do wyboru pełno- efektywnie działających - minęły wraż z Shogunem. Klimat też minął. Całe szczęście XVIII wiek uwielbiam, stąd może moje próby ratowania Empire w oczach innych graczy. Wg. mnie tragedii napewno nie ma- wręcz przeciwnie. Jak dopieką to ciasteczko, to nawet i Wy w nim zasmakujecie. O ile przy każdym patchu nie będziecie kręcili nosami dla zasady, tylko rzetelnie go wypróbujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 23:54, Dexter_McAaron napisał:


Wolałem już wziąść sprawę w me łapki niż zostawić to Tobie. Jeszcze byś przyszedł z jakimś...
ten...tego... no... Flakiem. Albo Enforcerem. o Zbawcy nie wspominam ^^''

>

W sumie racja. Ale to Shan bawił się zbawicielem. Wysłałbym Shana ;)

Dnia 23.05.2009 o 23:54, Dexter_McAaron napisał:


Z tym że widzisz, ja to jestem, jak to Rushdie bodajże we "Wstydzie" napisał, osobowością
peryferyjną ;> Ergo, wolę stać z boku i przyglądać się innym, czerpiąc z tego nauki
i zabawę (tylko nie róbcie ze mnie jakiegoś voyerysty!). Dla Waszej Mafii mogę być kimś
w stylu tego brzydkiego, co to siedzi przy barze i gra na harmonijce, nie wtryniając
nosa nie w swe sprawy ^^


Nie powiem, bym do końca to rozumiał, ale jak chcesz ;) Skoro sprawia Ci to przyjemność.
A już chciałem Cię zaprosić do mojej edycji, która odbędzie się wkrótce ;P

Dnia 23.05.2009 o 23:54, Dexter_McAaron napisał:



Bierz Medka, bierz - oczywiście najlepiej od razu z Królestwami. Choć ich wartość trudno
ocenić (a to z racji różnego poziomu trudności tych kampanii) to wycieczka do Ameryk
pozwala doskonale odreagować tę pomyłkę, jaką w Empire były nacje "czerwonoskórych".
Nie ma to jak stanąć Cortezem, 250 chłopa + armatka vis''a''vis 2 tysięcy PORZĄDNIE wkurzonych
Indian!


Ja nie lubić Cortez. Ja mordować kim inny. Oczywiście da się tam walczyć Rzeczpospolitą? Patriotą jestem, najpierw grywam Polakami ;-)

Dnia 23.05.2009 o 23:54, Dexter_McAaron napisał:

I wygrać... jedna taka przygoda więcej satysfakcji mi dała niż cały miesąc z tym nowym
gniotem.


Potrafię to zrozumieć.

Dnia 23.05.2009 o 23:54, Dexter_McAaron napisał:


Dokładnie. Więc i ja wyrzutów się wyzbędę. A wręcz przeciwnie - nawiążę jeszcze do naszej
rozmowy z Dead Space - z tymi tanimi kolekcjami to nie tak jednak prosto. Widzisz, u
nas są potęgą tanie kolekcje, za to praktycznie nie istnieje rynek wtórny. Tam (przynajmniej
mówię na bazie moich aktualnych w miarę doświadczeń z Edinbra) jest dokładnie na odwrót.
Ergo, możesz dostać nowe w miarę tytuły za pół ceny (wycwanili się ludkowie z SEGI dodając
go do Steama, bo bez sprzedaży konta Empire''a nie wywalisz... mam dziwne przeczucie,
że gdyby nie to drobne cwaniactwo, półki second handów by się uginały pod ładunkiem nowego
TWu) a stare za...no, wręcz śmieszne kwoty. Wiesz za ile kupiłem Shoguna WE? (staruśki
oryginał ostatecznie mi się rozpadł, porysował dokładnie mówiąć) Za jednego funta. A
Theme Hospital? (ten sam los) Za funta pół. I tak tam jest z innymi rzeczami - filmy,
książki... Dobrze że tam na stałe nie mieszkam, bo bym żył na czerstwym chlebie i wodzie
wydając wszystko na kulturę lotów wysokich i niskich ^^''


EdinBRA?! Och! To gdzieś Ty był? Zabierz mnie tam ^^ (żart niskich lotów, dla rozumiejących naprawdę ważne angielskie słówka)

Theme Hospital mam do dzisiaj. Co to były za czasy!
A o tanich seriach mówiłem, jako o tanich NOWYCH grach, takich jak u nas ekstra klasyka i inne. Coś w stylu bestsellera u Niemców kosztowało pod 30 eurosów, czyli właśnie tak podchodząc pod stówkę wtedy. Natomiast zgodzę się, że okazji można za granicą szukać. I to nie tylko w sferach gier czy książek, nawet motoryzacyjnych (oczywiście nie mówię tu o okazjach typu: "dziadek zmarł, zostawiając nam to nikomu niepotrzebne, nowiutkie BMW serii 7. Oddam za pół ceny, przebieg tylko 10 tysięcy"). Szkoda, że w Polsce jeszcze tego nie ma. Ale będzie z czasem :) Jestem dobrej myśli.

Blackbird -> nie łyknąłeś propagandy? Ale Ty jesteś... a tak się nastarali w SEDZE i CA, by złe wrażenie zatuszować ;) Wszystko popsułeś :)

Messiash89 -> Nie będę narzekał dla zasady, to nieprofesjonalne. W końcu Empire to moje 130 złotych. Jeśli zainstaluję patcha, to natychmiast go sprawdzę. Inna sprawa, kiedy to będzie? Póki co nie mam nerwów odpalać ani Empire, ani Steam''a. Jestem obrażony i czekam, aż mi przejdzie (pewnie nieprędko, kilka książek, gier i filmów w kolejce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<sarcasm>Oh dzięki CA, aż 11 nowych jednostek. I pewnie będą dostępne w już Czerwcu? </sarcasm>

Jeden mały problem:
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=250655

Widzicie Panowie z CA - jak komuś zależy to zrobi. 33 nowych jednostek ORAZ 43 dotychczas ukryte w wydanej przez was grze. I to się ukazało miesiąc prze waszym "dodatkiem" ... po prostu szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 08:40, MarcusBrutus napisał:

Popełniłem takie coś: http://paradoks.net.pl/read/10690 i obiecałem w innym temacie się
pochwalić.

Co prawda miało się ukazać miesiąc temu, ale lepiej późno niż wcale

Poczytałem... całkiem całkiem ale nie wiem, którą wersje opisywałeś (po którym paczu) - ruch agentów z armiami i pojawianie sie posiłków na polu walki (armii, nie jedzenia) ponoć zostało poprawione w przedostatnim paczu.

Taki fragment:
"najniższa stawka podatkowa dla prowincji to 10% ( 2 x 5%), "
Rozumiem, że w tym wypadku niższa i wyższa kasta jest opodatkowana 5% podatkiem, ale to w żaden sposób nie daje 10%. Mniej więcej tak jakby napisać, że w Polsce PIT wynosi 50% (18+32):), a może nie o to Ci chodziło.

Myślę, że opis może być przydatny dla osób nie znających serii lub/i noszacych się z zamiarem zakupu. Najbardziej podoba mi się końcówka tekstu gdzie opisujesz swoje wrażenia, chociaż nie ze wszystkim się zgodzę, np. ze stwierdzeniem "Grafika jest bardzo dobra". Dla mnie MED2 jest ogólnie rzecz biorac ładniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 09:44, flymar napisał:

Poczytałem... całkiem całkiem ale nie wiem, którą wersje opisywałeś (po którym paczu)
- ruch agentów z armiami i pojawianie sie posiłków na polu walki (armii, nie jedzenia)
ponoć zostało poprawione w przedostatnim paczu.


Ruch agentów naprawiono w patchu z 29/4 a ten tekst został skończony grubo ponad tydzień wcześniej. Paradoks jest portalem fanowskim (prowadzonym także przez fanów) więc czasem niestety prace redakcyjne na tym cierpią. Z drugiej strony można napisać że się coś nie podoba i nikt Ci złego słowa nie powie ;)

Tak na marginesie to miała być recenzja, ale się rozpisałem i wyszedł przewodnik/recenzja. ;)

Dnia 26.05.2009 o 09:44, flymar napisał:

Taki fragment:
"najniższa stawka podatkowa dla prowincji to 10% ( 2 x 5%), "
Rozumiem, że w tym wypadku niższa i wyższa kasta jest opodatkowana 5% podatkiem, ale
to w żaden sposób nie daje 10%. Mniej więcej tak jakby napisać, że w Polsce PIT wynosi
50% (18+32):), a może nie o to Ci chodziło.


W grze te 5% + 5% daje 10% opodatkowania całości dochodu prowincji - sprawdź w informacjach o prowincji (plus oczywiście są bonusy z budynków, minus z kosztów administracji i wpływ członków rządu) . Wiem że z punktu widzenia prawa podatkowego to nie ma sensu, ale cóż ... miej pretensje do twórców ;)

Dnia 26.05.2009 o 09:44, flymar napisał:

Myślę, że opis może być przydatny dla osób nie znających serii lub/i noszacych się z
zamiarem zakupu. Najbardziej podoba mi się końcówka tekstu gdzie opisujesz swoje wrażenia,
chociaż nie ze wszystkim się zgodzę, np. ze stwierdzeniem "Grafika jest bardzo dobra".
Dla mnie MED2 jest ogólnie rzecz biorac ładniejszy:)



A gusta są różne, mnie się podoba ta grafika, bardziej niż np. Rise And Fall: Civilizations at War, czy podstawki Medievala 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczytalem troche poprzednich postow i co? jeczycie jak nie wiem, gra wyszla fenomenalna, a wy ja mieszacie z gownem no i jeszcze roznoscicie plotki, jakoby miala rozwalac plyta z gry napedy, lool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 21:57, hobgoblin90 napisał:

poczytalem troche poprzednich postow i co? jeczycie jak nie wiem, gra wyszla fenomenalna,
a wy ja mieszacie z gownem no i jeszcze roznoscicie plotki, jakoby miala rozwalac plyta
z gry napedy, lool


Powiem tak - naprawdę na tym forum jest wybitnie za mało modów (do tego dodajmy jeszcze - za mało aktywnych modów) że taki idiota jak ty tyle dni na nim się uchował... wypad z tego topicu, ale już.

A ja myślałem że Hisin z Pablem to były straszne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:01, Dexter_McAaron napisał:

> poczytalem troche poprzednich postow i co? jeczycie jak nie wiem, gra wyszla fenomenalna,

> a wy ja mieszacie z gownem no i jeszcze roznoscicie plotki, jakoby miala rozwalac
plyta
> z gry napedy, lool

Powiem tak - naprawdę na tym forum jest wybitnie za mało modów (do tego dodajmy jeszcze
- za mało aktywnych modów) że taki idiota jak ty tyle dni na nim się uchował... wypad
z tego topicu, ale już.

A ja myślałem że Hisin z Pablem to były straszne rzeczy...

lol odwal sie, mowie tylko ze wiekszosc ludzi jest za bardzo przewrazliwionych, a ty mi ublizasz
przewodniczacy sie znalazl, psia krew :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:01, Dexter_McAaron napisał:


A ja myślałem że Hisin z Pablem to były straszne rzeczy...

Z Pawlem, Pawlem! (Obecnie zresztą Modokiem).
No chyba, że to o mnie było ;)

hobgoblin90
Gra mimo tego, że jest dobra to wcale nie wyszła fenomenalnie. Wciąż ma dużo uciążliwych bugów utrudniających grę,a nawet ją uniemożliwiających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:27, Pablo_Querte napisał:

hobgoblin90
Gra mimo tego, że jest dobra to wcale nie wyszła fenomenalnie. Wciąż ma dużo uciążliwych
bugów utrudniających grę,a nawet ją uniemożliwiających.

slyszalem, ale koledze nic sie nie dzialo, mi tez nie, a to, ze gra moze naped zepsuc to absurdalny wymysl wiejskich glupkow chyba, no chyba ze o xczyms nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:01, Dexter_McAaron napisał:

/ciach/


Wyluzuj, bo bana dostaniesz, a gościu z degradem -1 ucieknie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 22:16, hobgoblin90 napisał:

mowie tylko ze wiekszosc ludzi jest za bardzo przewrazliwionych


Są dwie możliwości: albo nie czytałeś wszystkich postów, albo ich nie zrozumiałeś.

Spora liczba osób i to na większości stron, gdzie się omawia tę grę raportuje że ma problemy z instalacją, z update''ami, z wywalaniem się gry do pulpitu, że są bugi, itd.. Na youtubie są filmiki wyraźnie pokazujące część tych bugów, w tym IDIOTYCZNE zachowania SI.

Skoro ty uważasz grę za "fenomenalną", to się wysil i napisz co w niej dokładnie jest takiego fenomenalnego. Poczytamy, ocenimy. Ale nie twierdź że ludzie są przewrażliwieni, tylko dlatego że ty i twój kolega nie mieliście z tą grą problemów - bo to po prostu śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 16:28, RamboPL napisał:

Czy są jakieś patche do Empire Total War dostępne gdzieś na necie? Bo ten Steam to coś
licho pobiera.


Jedyna mozliwość pobierania patchy do gier na Steamie, jest steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować