Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Porada na przyszłość - jeśli masz problemy ze Steam (coś mi się wydaje, że lubi on stabilne łącza, gdyż niektórzy mają z nim ciągłe problemy, a u innych śmiga), kiedy tylko możesz przechodź w tryb offline.
Gra musi mieć status 100%, warto sprawdzić przez weryfikację plików cache, czy na pewno łatka ściągnęła się w całości. Offline i można spokojnie grać.
Uruchamianie w trybie online wiąże się z łączeniem z serwerami, śledzeniem osiągnięć etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też podpisuję się pod słowem pisanym szanownego kolegi Dextera, nie wiem tylko czemu taki czasami chłam przy dobrej reklamie potrafi tak dobrze się sprzedawać, czy aby większość graczy to ciemna totalnie masa którą sąw stanie przekonać słodkie słówka..?

Gry zaczynają naprawdę odstawać od poziomu który był prezentowany lata temu, wtedy dbano o gracza wypuszczano w miarę sprawnie działające gry, teraz zaś jesteśmy karmieni nie wiadomo byle czym, najgorsze jest to, że recenzenci i to nie ważne jacy czy ci z CD-Action czy ci produkujący się w internecie nie są obiektywni, nie są i to już od dłuższego czasu, celowo pomijane są kwestie bugowatości gier, gry dostają zaś oceny na to zupełnie nie zasługujące... za wszystkim ejst kasa muszą być wysokie oceny jeśli nie będą wydawca się obrazi.. do czego to dojdzie..? za kilka lat pójdę do kina tylko po to by zobaczeć pół filmu bo te drugie pół to jakoś nie zdążono nakręcić, a dalej żeby zobaczeć zakończenie to będę musiał kupić specjalny bilet do tego mnie uprawniający aha i zakończenie będzie wyemitowane za jakieś półtorej miesiąca...
Cześć i chwała wszystkim tym co mają na tyle zdrowego rozumu by tej całej kaszanki nie łykać, większość z tych co wiesza psy na krytykujących tak naprawdę nie zarabia na te gry, kasa im przychodzi łatwo, dopiero gdy okazuje się, że wydałeś część swojej pensji na to coś czego nie można nazwać pełnoprawnym produktem wtedy dopiero jeden z drugim zacznie chyba myśleć..... ale wtedy będzie za późno już... chcecie łykać szanowni gracze badziewie łykajcie, nie zapomnijcie jednak wcześniej ładnie wypiąć swoich krągłych pup tam właśnie będziecie "obrabiani" pzrez producentów którzy bądą wiedzieć, że i następnym razem to się uda to czemu tak nie zrobić.....


Poza tematem, mój steam się zaktualizował i o dziwo wyświetla teraz mi informację takową iż nie posiadam zainstalowanego Empire`a co zrobić by go znów zobaczył....

PS1. Moja subiektywna ocena
Steam to SYF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 02:38, Blackbird napisał:

> Sorry jeśli to jest muzyka (sztuka) do Postal jest przykładem wysokiej sztuki.

Eee... eee... i jeszcze raz tak samo... eee. A gdzie ja napisałem, u diaska, że Doda
to sztuka? Chyba mięsa.
Jest coś takiego jak muzyka rozrywkowa. Ona nie pretenduje do rangi sztuki. Jest jak
rzemiosło. Czasem artystyczne, ale rzemiosło. A czasem totalnie badziewne jak disco-polo,
które w zasadzie wymyka się jak np. techno nawet z bycia muzyką.

A czy ja w jakiś sposób zaznaczyłem że cytuje twoje słowa? Chodzi mi o to że chodź gier dzisiaj nie spotyka się w muzeach ale niektóre gry mają już okazje pokazać czym w przyszłości będzie sztuka w grach. Już raz przytoczyłem grę Tension. Chodź w nią nie grałem i nie zagram bo jest naprawdę zagmatwana w mechanice, ogólne założenia, wykonanie oraz grafika wraz z muzyką pokazują ukryte piękno tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na takie The Sims 3. Ta gra jest niby kompletnie goła i EA będzie trzepało masę kasy na dodatkach.

Zresztą co tam EA i ich pieprzone Simsy. Co teraz zrobiło Creative Assembly? Wydali 2 pacze. 1 daje 14 darmowych jednostek, a za drugi trzeba już zapłacić. Już nie mówię o tym ile modów było do RTW i MTW a do Empire nic nie ma bo twórcy to utrudnili. Ehh niedługo nam będą kazać płacić za pustą płytę na której powinna być gra a potem za stopniowe ściąganie tego z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 11:48, KaRkAsZo napisał:

/.../
Na kazdym sprzecie bedzie chodzic kazda gra, tylko pytanie jaki sprzet i jaka gra.
Przy okazji, co to za gra FSX?

Moja wypowiedź dotyczyła posta powyzej, gdzie wskazana była konkretna konfiguracja.
Microsoft Flight Simuator X.
Z moich obserwacji wynika, żeaby chodził płynnie na max detalach potrzebny jest jakiś Cray, czy coś w tym stylu. Może ew. 64 bitowa maszyna z ogromą ilością RAM-u, ale tego nie sprawdze bo i tak za prąd płace jak za zboże:)

Anpu37: Znajdź w Steamie grę i wyberz opcje "Szukaj uaktualnień" lub "Informacje o uaktualnieniach". Zazwyczaj jest tam dostępny ostatni changelog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 09:22, Anpu37 napisał:

Hej !
Wczoraj steam pobral nowego patcha do gry .... gdzie mozna zobaczyc jakie sa poprawki
w tym patchu ??


Prawym na grę -> Zobacz wiadomości o uaktualnieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 130zl gre i nie zaluje! Powiem tak: doskonale odzworowane jednostki, ladna dyplomacja. Przedstawie to moze tak:

+ ładnie zrobiona dyplomacja
+ przejrszysta gospodarka
+ odwzorowane jednostki i panstwa
+ muzyka, grafika
+ u mnie problemow ze Steamem i instalacja nie bylo

- kiepska optymalizacja
- czasem wywala
- bugi graficzne
- wciaz jakies srednie co najwyzej AI :P

@flymar
o ile gra zaakceptuje 64bity ;p

@Tauri
a to darmowe jest? bo chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, chciałbym jeszcze jedno dodac, ze o ile fajna jest ta gra, to Total War w 3D mnie nie przekonuje... wolalem pod tym wzgledem Medka starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest dokładnie:

Dnia 24.06.2009 o 18:11, KaRkAsZo napisał:

+ ładnie zrobiona dyplomacja

???

Ładne i przejrzyste opcje? Czy "działa jak należy"?


Byłem na delegacji i nie miałem czasu nawet zainstalować łatki, więc się pytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Przejrzyscie zrobiona, ale wiekszosc opcji nie dziala, np. Prusy podbilem w wiekszosci, a nadal nie chca pokoju, przyjma go za 10000 monet. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:29, KaRkAsZo napisał:

Czy wam tez sie ta glupia gra tnie mimo dobrego sprzetu? Mi takie cos niekiedy wyskoczy,
oc to?

DUPNA KARTA GRAFICZNA, zainstaluj nowe sterowniki/diercta/przeczysc kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 23:32, adamtrojnar napisał:

> Czy wam tez sie ta glupia gra tnie mimo dobrego sprzetu? Mi takie cos niekiedy wyskoczy,

> oc to?
DUPNA KARTA GRAFICZNA, zainstaluj nowe sterowniki/diercta/przeczysc kompa

omg gtx260 mam.... i wszystko nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 23:19, Smooqu napisał:

Co teraz zrobiło Creative Assembly? Wydali 2 pacze. 1 daje 14 darmowych jednostek, a za drugi trzeba już zapłacić.


Czy to jest żart? Zapłacić za...patcha? Dobra, ten producent zostaje skreślony z mojej listy. To już szczyt wszystkiego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 10:46, RamboPL napisał:

A u was też jednostki dziwnie znikają w lasach, czy to maskowanie?


Jeśli to jednostki przeciwnika, to tak, tak rozwiązane jest "maskowanie", jeśli twoje to bug zapewne jakiś
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 09:55, Galadin napisał:

Czy to jest żart? Zapłacić za...patcha? Dobra, ten producent zostaje skreślony z mojej
listy. To już szczyt wszystkiego. :/


To się nazywa DLC i zaczęło się od słynnej zbroi dla konia do Obliviona. Ten dodatek dodaje tylko 14 nowych jednostek i nic nie poprawia. Coś jak z wersją jednostki specjalne, która kosztowała więcej i miała dodatkowe kilka jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 11:05, Nufiko napisał:

Coś jak z wersją jednostki specjalne,
która kosztowała więcej i miała dodatkowe kilka jednostek.


Które to jednostki są w każdej wersji i od razu po premierze ludzie znaleźli sposoby na ich odblokowanie.
Za to modderzy zrobili kawał dobrej roboty i pokazali, że można stworzyć szybko całą masę darmowych i solidnie wykonanych dodatkowych jednostek.
CA leci sobie z ludźmi w bola i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować