Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie



Dnia 18.12.2009 o 14:37, Nufiko napisał:

Spróbuj napisać do obsługi steam, oni powiedzą co zrobić aby rozwiązać Twój problem.


A jest jakiś polski przedstawiciel? Czy muszę się męczyć z angielskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 15:22, misiu1964 napisał:

A jest jakiś polski przedstawiciel? Czy muszę się męczyć z angielskim?

Cytuję słynną kabaretową piosenkę:
"Angielskiiiii jest wporzooooo, łokeeeeej... i ewrybaadyyy".
Tak, musisz się "męczyć z angielskim. Albo poproś kogoś z gramu, by ci taki list napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze serio masz jakies problemy z angielskim, ktory, nawiazujac do postu Kirabaxiora jest "easy, jest cool, I''m teaching you, and you''re teaching me" XDD

Jak chcesz, to ci napisze, co potrzebujesz, zalety mieszkania w Irlandii : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 21:59, misiu1964 napisał:

A może da się jakoś tego Steama ominąć? ( nie zależy mi np. na multiplayerze i uaktualnianiach)


Legalnie się nie da.

Po założeniu drugiego konta pozostaje Ci tylko kontakt z firmą. Z tego co wiem wymagają zdjęcia paragonu zakupu, ew. pudełka z kodem w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 22:10, jcl99 napisał:

Czy można jednym krajem podbić cały świat?


Jeśli masz państwo, które ma dobry start na wszystkich kontynentach i naturalne predyspozycje na mocarstwo kolonialne, niby się da. Czyli Hiszpanie, Angole/Brytole oraz Francuzi. Holendrzy w mniejszym stopniu. Akurat sam nie próbowałem, gdyż preferuję "styl żółwia", ale jakiś zdolny "sprinter"...?

Angole zwłaszcza, gdyż komp nie rozumie pojęcia "desant" i na dzień dobry masz całkowity spokój w Europie. Tylko szlaków musisz pilnować. A gdy już podbijesz praktycznie całą Amerykę oraz Indie, jesteś pan i władca - z takimi zyskami z kolonii, z handlu egzotycznymi towarami, możesz już wojować z całą Europą. Lądujesz za Kanałem, z drugiej strony wchodzisz od Persji i voila, nikt Ci nie podskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc (a właściwie to mówiąc brzydko) zwisa mi to i powiewa, bo i tak do sklepu po nowe "arcydzieło" CA się nie wybieram. Zwłaszcza że to wygląda jak zwykły dodatek, który próbuje być tym czym miał być właściwy Empire, ale za cenę nowej gry. Czyli jeszcze większe dymanie klienta w... whenever by on nie chciał.

Nay, thanks, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie gram Polską i idzie mi tak średnio, co podbije Austrię i Węgry to zaraz mi je odbijają. Jak można się poruszać po morzu? Co trzeba wybudować? Do którego roku można dojść najdalej w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 22:10, jcl99 napisał:

Czy można jednym krajem podbić cały świat?


Pewnie:
http://img85.imageshack.us/img85/4660/worldconquered.jpg


Co do inwazji morskich to pojawiły się one w patchu 1.4. Niestety z tego co zaobserwowałem, komputer robi te inwazje, bardziej losowo niż w przemyślany sposób. Zazwyczaj wysyła po jednej armii w różne miejsca zamiast otworzyć nowy front jedną armią i wspomagać ją innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem że w każdy oddziale mam mniej oddziałów niż powinienem np jak kawaleria ma zazwyczaj 60 jednostek to ja mam 45 itd. Od razu mówię, że na samy początku przed jakąkolwiek bitwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 14:52, geralt121 napisał:

Mam taki problem że w każdy oddziale mam mniej oddziałów niż powinienem np jak kawaleria
ma zazwyczaj 60 jednostek to ja mam 45 itd. Od razu mówię, że na samy początku przed
jakąkolwiek bitwą.

Spróbuj doszkolić sobie w wioskach z odpowiednimi udoskonaleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:57, Bithda napisał:

> Mam taki problem że w każdy oddziale mam mniej oddziałów niż powinienem np jak kawaleria

> ma zazwyczaj 60 jednostek to ja mam 45 itd. Od razu mówię, że na samy początku przed

> jakąkolwiek bitwą.
Spróbuj doszkolić sobie w wioskach z odpowiednimi udoskonaleniami.



Próbowałem i nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 14:07, MarcusBrutus napisał:


Facet jest moim małym bohaterem. Przyznam, że nie wyobrażałem sobie iż da się zająć wszyściuteńkie prowincje krajem a) bez dobrej floty i kolonii na starcie b) zajętym od początku dobrą zabawą w burdel, jaki ma miejsce w Centralnej Europie.

Dnia 20.12.2009 o 14:07, MarcusBrutus napisał:

Co do inwazji morskich to pojawiły się one w patchu 1.4.


A więc jednak. Ale - tak czy siak - nihil novi. Zamiast utrzymywać jedną dragonię w Londynie (dla porządku), będę musiał utrzymywać jedną dragonię i jeden batalion strzelców. Uh. Naprawdę, to AI powoduje że aż się pocę z wysiłku.

Może poprawią w patchu 13.7. Choć, patrząc na ich osiągnięcia, wtedy zepsują coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 14:52, geralt121 napisał:

Mam taki problem że w każdy oddziale mam mniej oddziałów niż powinienem np jak kawaleria
ma zazwyczaj 60 jednostek to ja mam 45 itd. Od razu mówię, że na samy początku przed
jakąkolwiek bitwą.


A Jakie ustawienie wielkości oddziałów masz ustawione? Na normal 45 jeźdźców to dla większości jednostek standard. Tylko np. dragoni będą mieli 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować